Покрив на кутијата со ткиво Адиоли плоштад 1 пар пластично покритие на ткивото, контејнер за мијалник за бања, 17 * 12 * 9,5см бело

Покрив на кутијата со ткиво Адиоли плоштад 1 пар пластично покритие на ткивото, контејнер за мијалник за бања, 17 * 12 * 9,5см

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Кутија за ткиво на правоаголник Додадете убав украсен допир на вашите бањи, ресторан, канцеларија, домаќинство, автомобили. ➤ Лесно да се избрише : Овој држач за кутии за ткиво е исто така лесен за употреба и чист, издржлив и водоотпорен, само избришете го со влажна крпа. ➤ Стандардна кутија за квадратно ткиво; Лесно е да се скрие кутијата со картонски ткиво; чиста, многу погодна за дома, канцеларија или комерцијална употреба; Дополнете ја секоја декорација. ➤100% сосема нов и висок квалитет. ➤ Лесно да се пополни-долниот отвор е погоден за пополнување тенка хартија. -Мемно лизнете го долниот капак на кутијата за ткиво и ставете оџак на ткива под него. Кутија за ткиво на правоаголник Додадете убав украсен допир на вашите бањи, ресторан, канцеларија, домаќинство, автомобили. ➤ Лесно да се избрише : Овој држач за кутии за ткиво е исто така лесен за употреба и чист, издржлив и водоотпорен, само избришете го со влажна крпа. ➤ Стандардна кутија за квадратно ткиво; Лесно е да се скрие кутијата со картонски ткиво; чиста, многу погодна за дома, канцеларија или комерцијална употреба; Дополнете ја секоја декорација. ➤100% сосема нов и висок квалитет. ➤ Лесно да се пополни-долниот отвор е погоден за пополнување тенка хартија. -Мемно лизнете го долниот капак на кутијата за ткиво и ставете оџак на ткива под него. Материјал : ppsize : должина : 18 см; ширина 12 см; Висина 9,5cmproduct Карактеристики : Широк дизајн на устата за лесно екстракција на хартиени крпи, мазни и заоблени агли без да му наштетат на Hand Scolor : Green.

Избор на клиенти

Кленекс Кленекс Ултра меки ткива на лицето, рамни кутии Свеж
Кленекс Кленекс Ултра меки ткива на лицето, рамни кутии

Најмекото ултра ткиво (меѓу националните брендови) Опуштено меките, 3тини ткива обезбедуваат крајна мек

DEN 1.00
Пафки основни ткива на лицето; 1 семејна кутија; 180 ткива по кутија, 180 брои Свеж
Пафки основни ткива на лицето; 1 семејна кутија; 180 ткива по кутија, 180 брои

Единствениот национален бренд што е дерматолог тестиран нежен на кожата Единствено ткиво со перници со

DEN 3.33
Kleenex екстра големи ткива на лицето, рециклирано пакување, 24 компактни кутии за ткива, 1056 ткива Свеж
Kleenex екстра големи ткива на лицето, рециклирано пакување, 24 компактни кутии за ткива, 1056 ткива

Крчете ги сите кутии, зема голема кивање, ги впива сите тие излевања и сè уште е kindубезно кон вас...

DEN 1.33
Кленекс ултра меки ткива на лицето, 1 рамна кутија, 120 ткива по кутија, 3-пар, пакувањето може да варираат Свеж
Кленекс ултра меки ткива на лицето, 1 рамна кутија, 120 ткива по кутија, 3-пар, пакувањето може да варираат

1 рамна кутија : Секоја кутија на Kleenex Ultra Soft содржи 120 ткива пакувањето може да варира од она што е прикаж�

DEN 2.67
Medline Premium Paper Tission Tissue, 8 x 8,3, кутија за коцка, 85 брои Свеж
Medline Premium Paper Tission Tissue, 8 x 8,3, кутија за коцка, 85 брои

Премиумот 2подносно ткиво на лицето е меко, силно и апсорбирачко Висококвалитетни ткива направени од ре

DEN 944.00