Lucleag 100pcs starвезда во форма на везени закрпи, starвездено железо на закрпи мини starвездени закрпи starвездени закрпи, шарени додатоци на starвезди DIY закрпи за шиење занаетч?

Lucleag 100pcs starвезда во форма на везени закрпи, starвездено железо на закрпи мини starвездени закрпи starвездени закрпи,

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Везени закрпи во форма на starвезда : Пакетот вклучува 100 парчиња starвездено железо на закрпи во црна, бела, сина, виолетова, црвена, розова, портокалова, зелена, сива и жолта боја, 10 во секоја боја, богати со количина и може да се нанесе како совршен Декорација за облека и торба. Материјал со висок квалитет : Везените лепенки се изработени од квалитетен памучен материјал, со лепило за топло топење на задниот дел, лесно е да се пеглате или да шиете и и е погодно за облека од кој било материјал. Лесно за нанесување : starвездата железо на закрпи е обложено со посебен лепак што се топи поради топлина и може цврсто да се придржува до облеката без да падне. Можете исто така да ја шиете на облеката. Широко апликација : Можете да ги користите овие пеглање или шиење на закрпи за да покриете дупки или да украсувате облека, живописни бои извезени starsвезди се најдобриот избор за персонализиран DIY. Широко примена : Ironелезото на закрпи е совршено за украсување облека, кошула, капа, ранци, јакни, качулка и така натаму. Спецификација : Количина : 100 парчиња Големина : 1,14*1.14inch Материјал : Не ткаени ткаенини, топло топено лепак Боја : назад, бела, сина, виолетова, црвена, розова, портокалова, зелена, сива и жолта упатства за употреба : 1. Поставете лепенка На саканото место предната страна нагоре. 2. Покријте лепенка со крпа или крпа. 3. Ironелезо над лепенка со притисок 20 секунди. 4. Повторно железо од задната страна 20 секунди. Забележете : Ве молиме, обрнете внимание на високата температура на железото при пеглање, држете се подалеку од децата. Ако имате какво било прашање со вашата набавка, ве молиме контактирајте без двоумење, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор што е можно поскоро.

Избор на клиенти

1966 ES Шпанија 1966/68 км 796 Франциско Франко 1 Песета нециркулира Свеж
1966 ES Шпанија 1966/68 км 796 Франциско Франко 1 Песета нециркулира

Шпанија 1966 / 68 km# 796 Франциско Франко 1 Песета Прикажаната слика е монета што ќе ја добиете...

DEN 111.68
Д-Ц6, 5б-ДД аудио 6.5 245в Компонента Звучници Свеж
Д-Ц6, 5б-ДД аудио 6.5 245в Компонента Звучници

Компонента Д Серија Звучници DC6.5b Dd Аудио 6.5" 70 W RMS Компонента Звучници КАРАКТЕРИСТИКИ : СПЕЦИФИКАЦИИ : Y35 �

DEN 1.00
Dataram 120gb 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен со HP ELITEBOOK 820 G3 Свеж
Dataram 120gb 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен со HP ELITEBOOK 820 G3

Dataram 120 GB SATA III 6.0 Gb / s 2.5 " Цврста Состојба Диск Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година 3 година замен

DEN 1.67
2013 Џеферсон Никел-Доказ-Исклучителна Монета-DCAM - Сад Нане Свеж
2013 Џеферсон Никел-Доказ-Исклучителна Монета-DCAM - Сад Нане

Извонредни удари, завршетоци слични на огледало, длабоки камео Ограничена кованица Рачно избрани за кв�

DEN 119.84
3/4 Ракави Блузи За Жени Плус Големина Маици Еднобојна Лабава Фит Блуза Обична О Вратот Туника Маици Свеж
3/4 Ракави Блузи За Жени Плус Големина Маици Еднобојна Лабава Фит Блуза Обична О Вратот Туника Маици

57" блузас де фиеста блузас мујер џерси негро мујер блузи фиеста елегантес камисета манга ларга мујер др�

DEN 0.67
DL6AP Национален Маркер Точка Превозот Етикета, Не-Запалив Гас 2, 4 Инчи x 4 Инчи, Пс Винил Свеж Попустот
DL6AP Национален Маркер Точка Превозот Етикета, Не-Запалив Гас 2, 4 Инчи x 4 Инчи, Пс Винил

Етикетите за безбедност на машините ги предупредуваат работниците за потенцијалните опасности поврза�

DEN 193.12
Рака Слободен Куче Велосипед Поводник, 2 Парчиња Прилог Комплет Високо Монтирани Куче Велосипед Поводник Лесно Да Се Инсталира Свеж Попустот
Пет приклучни приклучоци на заливот на заливот Свеж
Пет приклучни приклучоци на заливот на заливот

Нашите урни за човечка пепел се внимателно полирани за да му дадат на вашата сакана респектабилна споме

DEN 1.67
Канинус Јаки Сина Бандана Пејсли-5/8 - 2 Ширина Куче Јака-Брава &засилувач; Утлегар Свеж
Канинус Јаки Сина Бандана Пејсли-5/8 - 2 Ширина Куче Јака-Брава &засилувач; Утлегар

КАКО ДА ЈА ОДРЕДИТЕ ШИРИНАТААко вашето кученце претходно не носело јака со поширока ширина земете парч�

DEN 401.60
PDGJG модерен 4-16ft лизгачки штала врата хардвер Биг ролери свиткани закачалки за двојни врати Свеж
PDGJG модерен 4-16ft лизгачки штала врата хардвер Биг ролери свиткани закачалки за двојни врати

Лесно за инсталирање : Сите додатоци и чекорпочекор инструкции со вклучени слики Долга лизгачка железн�

DEN 884.80
КЕРАМИЧКА Шолја За Кафе ТКЦ Со Капак, Изолирана Керамичка Кригла За Патување За Повеќекратна Употреба Со Силиконски Ракав, Шолја Свеж Попустот
Нфгуи Мермер Керамички Кафе Чаша Чинија Лажица Сет 200мл Нордиски Чај Чаша Мат Порцелан Чај Сет Чај Кафе Еспресо Чаша Свеж
Aexit DZ47LE-63 16a Дистрибуција електрични 230V AC 6000A Кршење Капацитет 2 Столбови Прекинувач Свеж
Aexit DZ47LE-63 16a Дистрибуција електрични 230V AC 6000A Кршење Капацитет 2 Столбови Прекинувач

Име на производ : Прекинувач;Број На Модел : DZ47 LE63 C16;Номинален Капацитет На Кршење на Колото : 6000 A...

DEN 2.33
Autom ol Grace Glss HW шише-12/pk Свеж
Autom ol Grace Glss HW шише-12/pk

Материјал : Стакло / обликувано / епоксид Големина : 21 / 2 "H, 1 / 2 мл Парчиња / PKG : 12 Нашето шише со вода во вода

DEN 240.00
Тбуобт Торба За Шминка Патување Козметичка Торба Торбичка Чанта Чанта Со Патент, Шарени Ананас Цртан Филм Свеж
Тбуобт Торба За Шминка Патување Козметичка Торба Торбичка Чанта Чанта Со Патент, Шарени Ананас Цртан Филм

Големина 11, 5х20, 3х6, 5 см / 4, 5х8х2, 6во, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер

DEN 2.00
ТВДИЦ Дигитален Дебеломер 6-Инчен 0-150мм 0,01 мм Нерѓосувачки Челик Електронски Микрометар Мерни Алатки Свеж
ТВДИЦ Дигитален Дебеломер 6-Инчен 0-150мм 0,01 мм Нерѓосувачки Челик Електронски Микрометар Мерни Алатки

Опсег на мерење : 0150мм.зацврстена конструкција од нерѓосувачки челик со 4 насочно мерење : надворешен ди�

DEN 2.00