Скриј и пијалок, средновековна торбичка за монети со рачно изработена од кожа со полно зрно

Скриј и пијалок, средновековна торбичка за монети со рачно изработена од кожа со полно зрно

DEN 319.84

Свеж

Достапно.

ГАРАНЦИЈА НА 101 -годишна гаранција на скриј и пијалок : Секоја од рустичните, трајни кожни производи на Хинд и Пијте се направени со грижа и занаетчиство, со секоја ставка рачно изработена според највисокиот стандард. Нашата доверба во нашите производи не знае за граници, затоа го вклучуваме секој производ што го купувате со гаранција од 101 година. Наша цел е ништо друго освен 100% задоволство кога станува збор за нашите производи, па ако не сте задоволни, само стапете во контакт со нас и ние ќе ви помогнеме што е можно побрзо. Рачно изработено од мека и привлечна кожа од велур : Сите производи на Hige & Drink се исечени со рака и рачно изработени со употреба на највисок квалитет на кожа од велур што ќе ја најдете, направена од кожа со цело зрно. Квалитетот на оваа кожа обезбедува долготраен живот и издржливост. После време и употреба, кожа од велур ќе постигне убава и уникатна патина која ќе покаже возраст и благодат. Ситно зашиени со рака : Горди сме што секој наш производи е рачно изработен од стручни локални занаетчии на пастори, Гватемала, град целосно посветен на занаетчиството на кожни производи. Секоја ставка е пресечена и завршена со убав метод за шиење, отколку што не само што изгледа добро, туку и за издржлива завршница што ќе ви даде живот. Сите лабави краеви се пренесуваат со отворен пламен за да не се обезбеди разоткривање во текот на неговиот живот. Прави одличен подарок : Скриј и пијалок се колне од нејзината кожа и знае дека овој фин, рустикален кожен производ на велур ќе направи одличен подарок за пријателите, семејството и најблиските. Изградена за да трае цел живот, оваа ставка ќе направи внимателен, долготраен подарок за секого и за сите.

Избор на клиенти

КЕЈЛОР НАВАС 2022 Панини Инстант Фифа Светско Првенство Во КАТАР /1031 костарика 7 Мт-МТ+ Класа На Купот Фудбал Свеж
КЕЈЛОР НАВАС 2022 Панини Инстант Фифа Светско Првенство Во КАТАР /1031 костарика 7 Мт-МТ+ Класа На Купот Фудбал

КОСТАРИКА КЕЈЛОР НАВАС Фифа Фудбал Тргување Картичка Сериски Нумерирани Картичка Панини Инстант Фифа �

DEN 79.84
Прооптички Стаклен Заштитник На Екранот За Камерата Сони А7 IV Свеж
Прооптички Стаклен Заштитник На Екранот За Камерата Сони А7 IV

Заштитник На Прооптички Стаклен Екран Крпа За Чистење МикрофиберИзбришете Отпорен на гребење Ултра те

DEN 2.67
Fafeicy 3S 12V 25A Li-Ion 18650 табла за заштита на батерии BMS PCB заштита од краток спој, заштита од прекумерна струја, електрични Свеж
Ричардсон 112 Камион Хет Структурирана класична прилагодлива капаче за шминка за Snapback Свеж
Ричардсон 112 Камион Хет Структурирана класична прилагодлива капаче за шминка за Snapback

65% полиестер, 35% памук Увезени Затворање на привремено Само миење на рацете 2пакет на предводникот Ричар�

DEN 2.67
ADKUN 385310063 SE341549 Подното прирабница и комплет за монтирање компатибилен со тоалети DO-Metic Sealand 506+, 510+, 511H, Свеж
ADKUN 385310063 SE341549 Подното прирабница и комплет за монтирање компатибилен со тоалети DO-Metic Sealand 506+, 510+, 511H,

Оваа заптивка на прирабницата изгледа исто како оригиналот и совршено се вклопува, не се потребни специ

DEN 2.00
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со MSI Monitor Optix G241V [Пакет од 2] Свеж
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со MSI Monitor Optix G241V [Пакет од 2]

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за MSI Monitor Optix G241 V Благата облога п

DEN 1086.40
Делови за комуникации во Lysee - 100x тастатура за Motorola EP450S CP180 CP380 и така натаму Свеж
Делови за комуникации во Lysee - 100x тастатура за Motorola EP450S CP180 CP380 и така натаму

Тип на ставка : Делови за поправка Број на модел : ARRKCP180 Тип на ставка : Делови за поправка Број на модел : AR

DEN 3.33
Алатки за педикир на Beaupterty склопување на седиштето педикир за одмор педикир стол Свеж
Алатки за педикир на Beaupterty склопување на седиштето педикир за одмор педикир стол

Под перница за биро : може ефикасно да го намали заморот на нозете Педал за бања : Лесен начин за ублажува

DEN 3.33
Кутии Брз BFMAT161RB Mats Waterhog, 72 должина, 48 ширина, црвена/црна Свеж
Кутии Брз BFMAT161RB Mats Waterhog, 72 должина, 48 ширина, црвена/црна

Подигната, квадратна, шема на вафли ефикасно ги гребе чевлите чисти од нечистотија, вода и остатоци Душе

DEN 2.00
Склопување и стенд -центри SCT Свеж
Склопување и стенд -центри SCT

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Стеро е основана пред повеќе од 60 години во р�

DEN 1.00
NA Стапчиња За Јадење Вуфу Ноктите Стапчиња За Јадење 5 Пара / Кутија Свеж
NA Стапчиња За Јадење Вуфу Ноктите Стапчиња За Јадење 5 Пара / Кутија

стапчиња за јадење милениче Отпорен на високи температури, не е склон кон мувла, совети за стапчиња за ј�

DEN 0.33
Fujitsu SCANSNAP IX1600 безжичен или USB со голема брзина на облак овозможен документ и ScansNap IX1300 Компактен безжичен или Свеж
Fujitsu SCANSNAP IX1600 безжичен или USB со голема брзина на облак овозможен документ и ScansNap IX1300 Компактен безжичен или

Производ 1 : Оптимизирано корисничко искуство : Scans Nap IX1600 има интуитивен екран на допир со 4,3 инчи за цело�

DEN 3.00
1938-С-ИЗБОР НЕЦИРКУЛИРАНИ ЦРВЕНО-ЛИНКОЛН ПЧЕНИЦА ЦЕНТ Свеж
1938-С-ИЗБОР НЕЦИРКУЛИРАНИ ЦРВЕНО-ЛИНКОЛН ПЧЕНИЦА ЦЕНТ

ИЗБОР НЕЦИРКУЛИРАНИ ЦЕЛОСНО ЦРВЕНО ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОЈ КОЛЕКЦИОНЕР 100% ВРАЌАЊЕ НА СРЕДСТВАТ�

DEN 399.20