Големи меки килими со слатка црвена панда бамбус расадник плејматски килим за деца играат соба спална соба дневна соба 4 'x 6', килим за домашни украси

Големи меки килими со слатка црвена панда бамбус расадник плејматски килим за деца играат соба спална соба дневна соба 4 'x

DEN 1119.84

Свеж

Достапно.

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични точки на задниот дел за спречување на лизгање. Карактеристики на килимот : трајни, пропустливи, отпорни на избледени, супер абсорбента, мек допир, доволно големи за деца кои играат или искачуваат. Стилска шема на печатење : Една страна печатење, уникатна, специјална, модерна дизајнирана шема за декорација на домашна дневна соба. Метод на грижа : Лесно за чистење, користејќи крпа за чистење, без машина за перење, овој килим ќе биде преклопен за лесен транспорт, ве молиме бидете сигурни дека набори ќе исчезнат по неколку часа. Различни функција : Овој играч е прекрасен декоративен килим за деца кои играат соба, училиште, градинка, расадник, дневна соба, соба за игри, спална соба, влез. Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични точки на задниот дел за спречување на лизгање. Карактеристики на килимот : трајни, пропустливи, отпорни на избледени, супер абсорбента, мек допир, доволно големи за деца кои играат или искачуваат. Стилска шема на печатење : Една страна печатење, уникатна, специјална, модерна дизајнирана шема за декорација на домашна дневна соба. Метод на грижа : Лесно за чистење, користејќи крпа за чистење, без машина за перење, овој килим ќе биде преклопен за лесен транспорт, ве молиме бидете сигурни дека набори ќе исчезнат по неколку часа. Различни функција : Овој играч е прекрасен декоративен килим за деца кои играат соба, училиште, градинка, расадник, дневна соба, соба за игри, спална соба, влез. Областа килим е дел од нашата дневна декорација 2 Големина : 72 x 48 инчи и 36 x 24 инчи со висок квалитет на материјал : Средната пена е многу мека и пријателска за кожата, може да ја ослободи болката на нозете лесна за чистење : избришете го или ставете го Во пакетот Сонце вклучува : 1 област килим.

Избор на клиенти

Llnsupply Round Kids Play Rug Rug Racing Flowers Bransers inart Pad мека преклопна дете игра душек, екстра голем ползички килим Свеж
Llnsupply Round Kids Play Rug Rug Racing Flowers Bransers inart Pad мека преклопна дете игра душек, екстра голем ползички килим

Одличен дом за домашно декор, игра за деца : дизајниран да издржи секојдневно носење, оваа тркалезна кил�

DEN 1.33
Големи меки килими црни бели снегулки расадник плејматски килим под мат Свеж
Големи меки килими црни бели снегулки расадник плејматски килим под мат

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

DEN 1.33