Stahlwille 96021122 3/8 Би-хекс штекер сет со Ratchet-сет од 33 парчиња, издржлив челик од хромирана легура, идеален за тешки апликации, направени во Германија

Stahlwille 96021122 3/8 Би-хекс штекер сет со Ratchet-сет од 33 парчиња, издржлив челик од хромирана легура, идеален за тешки

DEN 8320.00

Свеж

Достапно.

Обемен сет од 33 парчиња. Сетот на STAHLWILLE 3/8 "BI -HEX Sockets вклучува 33 парчиња кои се движат од 7мм - 22мм и 1/4" - 7/8 ", заедно со ретче и други додатоци, погодни за тешки апликации. Цврста конструкција. Фалсификувана од фалсификувана од фалсификувана од фалсификувана. Висококвалитетен челик со хромирана легура со позлата со хром, овие приклучоци обезбедуваат заштита од 'рѓа, обезбедувајќи продолжена издржливост и лесно одржување. Исклучителни перформанси. СТАХЛВИЛНИТЕ СОЦИИ се познати по нивната извонредна еластичност, нежно ракување со глави на прицврстувачи и компатибилност со ретче за оптимална употреба. Лесно складирање. Сетот е уредно организиран во здрав, стабилен ABS пластичен случај со вметнување на пена, обезбедувајќи безбедно складирање и без напор на преносливост. Направено во Германија. excellent quality for over 160 years. Enhance your tool arsenal with the Stahlwille 96021122 Bi-Hex Socket Set with Ratchet. This extensive 33-piece set includes 3/8" Bi-Hex Sockets ranging from 7mm - 22mm and 1/4" - 7 /8 ", спарен со рачка и други додатоци, дизајнирани да ракуваат со тешки апликации. Секој штекер е изработен од челик со легура на хроми со висок степен и има позлата со хромирани отпорни на 'рѓа, гарантирајќи и издржливост и лесно одржување. Овој сет на штекер е стручно дизајниран за ефикасно затегнување и олабавување на ореви и завртки, што го прави идеален избор и за професионалци и за ентузијасти на DIY. Неговиот компактен дизајн го прави совршен за работа во ограничени простори и прецизни апликации. Комплетот доаѓа уредно организиран во здрав, стабилен ABS пластичен случај со вметнување на пена, обезбедувајќи безбедно складирање и лесна преносливост. Гордо направено во Германија под најстроги услови за контрола на квалитетот, алатките на Сталвил ветуваат издржливост и долговечност. Повеќе од 160 години, Сталвил е симбол на извонредност во индустријата за алатки. Професионалните корисници низ целиот свет му веруваат на квалитетот и перформансите на алатките Stahlwille. Искусните инженери за апликации на марката, исто така, ја докажаа својата компетентност како партнери во проектот и сигурни добавувачи во безброј проекти ширум светот, опфаќајќи сектори како што се авијацијата, транспортот, производството на електрична енергија и општата индустрија. Изберете Stahlwille за бескомпромисни квалитет и исклучителни перформанси.

Избор на клиенти

Под оклопна машка УА тимска лента 1/4 Zip Pullover кошула 1276228 Свеж
Под оклопна машка УА тимска лента 1/4 Zip Pullover кошула 1276228

100% полиестер Затворање на патент Машинско миење Се оддалечува од пот од телото благодарение на системо�

DEN 719.84
Хартија за трансфер на ласер за темна ткаенина: Ненах „Ласер 1 нетранспарентен“ 50pk :) Свеж
Хартија за трансфер на ласер за темна ткаенина: Ненах „Ласер 1 нетранспарентен“ 50pk :)

Neenah Laser One непро opирна хартија за пренос на топлина 50 листови 8,5 "x 11" Најдобар производ на отпечатоци со кв

DEN 2.67
Сојузничките Месинг BL-H1 Болеро Колекција Облека Кука, Антички Бронза Свеж Попустот
Сојузничките Месинг BL-H1 Болеро Колекција Облека Кука, Антички Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајнот монтиран на ѕид е идеална употреба на прост

DEN 149.76
Лавина машка/женска студено време зимска капа унисекс манжетен во истегнување плетенка плетенка Свеж
Лавина машка/женска студено време зимска капа унисекс манжетен во истегнување плетенка плетенка

100% акрилик Увезени Опремено затворање Машинско миење Класична плетена капа плетена ткаенина за дишење

DEN 142.40
Азиеда 5 x 'мраз лизгање пингвин' дрвени прстени/држачи на салфета Свеж
Азиеда 5 x 'мраз лизгање пингвин' дрвени прстени/држачи на салфета

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

DEN 3.00
Екран ај, филтер за излез Свеж
Екран ај, филтер за излез

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Bunn нуди профитабилна, сигурна опрема за пија�

DEN 3530.88
Маица со блуза за дама летна есен облека трендовски краток ракав памук екипаж графичка смешна преголема блуза Б3 Б3 Свеж
GOWE VIDEO BORESCOPE инспекција на канализационата цевка за инспекција на wallидови со 40м Кабелски сензор Големина: 1/4 “; Свеж
wikjxiz, јас сум во пензија, направете го тоа сами hat hat cave cowboy бејзбол капи, црно голф капа за мажи жени Свеж
wikjxiz, јас сум во пензија, направете го тоа сами hat hat cave cowboy бејзбол капи, црно голф капа за мажи жени

100% памук Затворање на влечење Материјал : Оваа модна капа направена од премиум 100% памук, лесен и издржли�

DEN 886.40
CupholderHero Fits Toyota RAV4 додатоци 2019, 2020, 2021 Премиум за внатрешни работи за внатрешни работи што не се лизгаат, Свеж Попустот
CupholderHero Fits Toyota RAV4 додатоци 2019, 2020, 2021 Премиум за внатрешни работи за внатрешни работи што не се лизгаат,

Со нашите разновидни опции за боја, сигурни сме дека ќе го имаме вистинскиот изглед да одговара на вашит

DEN 415.68
M30 IPE KV100 PRO v2.0 MAD компоненти со дрон без четка мотор за тешки мултироторни квадкоптер Hexrcopter RC DIY Свеж
M30 IPE KV100 PRO v2.0 MAD компоненти со дрон без четка мотор за тешки мултироторни квадкоптер Hexrcopter RC DIY

Поефикасно и цртање поголема моќност отколку еквивалентни мотори на пазарот Прецизна изработка на про�

DEN 0.67
Пекинг Опера глава шарена Бејлиангуан огледало за зголемување на преносно рачно џеб шминка Свеж
Пекинг Опера глава шарена Бејлиангуан огледало за зголемување на преносно рачно џеб шминка

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување...

DEN 415.84
Цветни пронајдени женски обични екипаж џемпер со долги ракави опуштени врвови за пулвер Свеж
Цветни пронајдени женски обични екипаж џемпер со долги ракави опуштени врвови за пулвер

Плетена Увезени Затегнување на затворањето Само миење на рацете Материјал : Мека ткаенина, лесна, истег�

DEN 2.33