X-Gree 8# 32 304 Не'рѓосувачки челик засилена прирабница HEX машина за заклучување на завртки за заклучување 20 парчиња (8# 32 304 Acero Inoxidable Brida Serrada Hexagonal Máquina tornillo Tuercas de Bloqueo 20 Unids

X-Gree 8 32 304 Не'рѓосувачки челик засилена прирабница HEX машина за заклучување на завртки за заклучување 20 парчиња (8

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Големина на низата : 8#(г); Име на производот : орев од хексадецимална прирабница; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Тежина : 22g; Содржина на пакетот : 20 парчиња x Hex Flange Nut. Главна боја : сребрен тон; Висина : 4мм / 0,15 ". Ширина низ станови : 7мм / 0,27"; Ширина низ аглите : 9мм / 0,35 “(Ancho entre Pisos : 7 mm / 0.27 ''; Ancho Entre Esquinas : 9 mm / 0.35 ''. Diámetro de la brida : 10 mm / 0,4 ''. Големина на низата : 8#(d); Име на производот : хексадецимален орев од прирабница; материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Тежина : 22g; Содржина на пакет : 20pcs x хексадецимална прирабница. Главна боја : Главна боја : Сребрен тон; висина : 4мм / 0,15 ". Ширина низ станови : 7мм / 0,27"; ширина низ аглите : 9мм / 0,35 "(Ancho entre Pisos : 7 mm / 0.27 ''; Ancho entre Esquinas : 9 mm / 0,35 ''. Број на нишки : 32; Дијаметар на прирабница : 10мм / 0,4 "(Cantidad de Hilos : 32; Diámetro de la brida : 10 mm / 0,4 ''. 8#32 304 не'рѓосувачки челик засилен прирабница хексадеци Тоа има широка прирабница на едниот крај што делува како интегриран, не-список за миење садови. Ова служи за дистрибуција на притисокот на орев над делот што се обезбедува, намалувајќи ја можноста за оштетување на делот и го прави помалку веројатно да се олабави како резултат на нерамна површина за прицврстување. Прирабницата може да биде засилена за да обезбеди дејство за заклучување. Серациите се под агол така што тие ја спречуваат орев да се врти во насока што ќе ја олабави орев. Поради сериите, тие не можат да се користат со мијалник или на површини што не можат да се изгребат. Серациите помагаат во избегнување на вибрации на орев и зголемување на моќноста на орев.Дазирање во шпански 8 # 32 304 Acero Inoxidable Brida Serrada Hexagonal Máquina tornillo Tuercas de Bloqueo 20 Unidstamaño de la Rosca : 8 # (D); Nombre del Producto : Tuerca de Brida Hexagonal; Материјал : Acero Inoxidable 304 Peso : 22 g; Contenido del Paquete : 20 Piezas x Tuerca de Brida Hexagonal Color директор : Тоно де Астила; Altura : 4 mm / 0,15 '' Ancho entre pisos : 7 mm / 0.27 ''; Ancho Entre Esquinas : 9 mm / 0,35 '' Cantidad de Hilos : 32; Diámetro de la brida : 10 mm / 0,4 ''.

Избор на клиенти

70PC Specbolt одговара на CR CRF комплет за завртки за тело за пластични седишта за забиени обвивки. Fits CR85 CR125 CR250 CR500 Свеж
70PC Specbolt одговара на CR CRF комплет за завртки за тело за пластични седишта за забиени обвивки. Fits CR85 CR125 CR250 CR500

70 завртки за прирабници, вклучително и тешко да се најдат завртки за обвивки M5 и завртки за стража на вил

DEN 1.00
1pcs Нов E2G-M12KS02-WS-B2 E2GM12KS02WSB2 Свеж
1pcs Нов E2G-M12KS02-WS-B2 E2GM12KS02WSB2

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 3.00
1/2 сет на приклучок за погон, SAE, 7 компјутери Свеж
1/2 сет на приклучок за погон, SAE, 7 компјутери

✅ 1 / 2 "Постави за приклучок за погон, SAE, 7 парчиња ✅ Големина на погонот : 1 / 2" ✅ Број на парчиња : 7...

DEN 3.33
Комплетно склопување на Xiaomin LCD екран и дигитализатор со рамка за ASUS Zenfone 2 ZE500CL Z00D замена на дел Свеж
Комплетно склопување на Xiaomin LCD екран и дигитализатор со рамка за ASUS Zenfone 2 ZE500CL Z00D замена на дел

Заменете го стариот, скршен, испукан, оштетен Направете вашиот уред да изгледа повеќе освежувачки од ко�

DEN 260.80
Фан -отпечаток Јужна Флорида Булс Худи - Медицинска сестра - Стетоскопско чукање на срцето Свеж
Фан -отпечаток Јужна Флорида Булс Худи - Медицинска сестра - Стетоскопско чукање на срцето

Нарачајте денес, без ризик : Нашата мисија е секогаш да ги одржуваме сите наши фанови среќни, така што си�

DEN 527.20
Покрив за шише со топла вода на птиците „Loveубовни птици“ Свеж
Покрив за шише со топла вода на птиците „Loveубовни птици“

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн Одговара на стандардно шише со топла во�

DEN 3.33
ЛОГИСКИ ЛОГИКИ МЕСЕЦИ ОД ГОДИНИТЕ Етикети, ДЕЦ “, 1„ круг, флуоресцентно црвено, 500/ролна Свеж
ЛОГИСКИ ЛОГИКИ МЕСЕЦИ ОД ГОДИНИТЕ Етикети, ДЕЦ “, 1„ круг, флуоресцентно црвено, 500/ролна

Датум и организирајте инвентар со овие етикети чувствителни на притисок Табела на врвни диспензери Дос

DEN 1.00
Juried Engineering LM334Z/NOPB LM334Z LM334 0 ° C до 70 ° C 3-пински прилагодлив тековен извор до-92 Свеж
Juried Engineering LM334Z/NOPB LM334Z LM334 0 ° C до 70 ° C 3-пински прилагодлив тековен извор до-92

Работи од 1 V до 40 V 0,02% / V Тековна регулатива Програмабилен од 1 μA до 10m A Вистинска 2терминална операција, 3%

DEN 3.00
4PC/SET REP 40700-3JA0A 407003JA0A Сензор за притисок на гумата Qingmo-Auto Свеж
4PC/SET REP 40700-3JA0A 407003JA0A Сензор за притисок на гумата Qingmo-Auto

Брза испорака 57 дена за испорака Во Oder за да ги потврдите вклопувањето на деловите, може да испратите VIN �

DEN 0.67
WOMENC Wall Mount за Google Nest WiFi Pro-Wi-FI 6E-Не Се Потребни Алатки и Без Неред На Кабел Лесно Преместен Држач За Држач Свеж
WOMENC Wall Mount за Google Nest WiFi Pro-Wi-FI 6E-Не Се Потребни Алатки и Без Неред На Кабел Лесно Преместен Држач За Држач

Примена на применливи модели : оваа ѕидна заграда е наменета само за Google Nest Wi Fi Pro WiFI 6e Совршено совпаѓањ�

DEN 1088.00