Дијаметар на жица од 6 п.п.

Дијаметар на жица од 6 п.п.

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

304 Пролет за компресија од не'рѓосувачки челик. СУС притисок пролет. Не'рѓосувачки челик. 0,6мм (WD) x4mm (OD) x300mm (l), 2pcs0.6mm (WD) x5mm (OD) x300mm (l), 2pcs0.6mm (wd) x6mm (OD) x300mm (l), 2pcswd : kentemeteriation со дијаметар на жицата : Кратенка на дијаметар на жицата : Кратенка на надворешниот дијаметар : Кратенка на должина.

Избор на клиенти

Колумбо Мекинон пролетна компресија 0.240 OD x Свеж
Колумбо Мекинон пролетна компресија 0.240 OD x

Пролет, за употреба со MFR Пролет, за употреба со MFR Пролет, за употреба со MFR Model Number 2204, 2211, 2212, 2215, 2216, 2219, 2220,

DEN 1572.80
Uxcell Compression Spring - 1,2 mm жица DIA, 12mm OD, 40мм бесплатна пролетна челична продолжение на челик пролет, црна, 10 Свеж
Uxcell Compression Spring - 1,2 mm жица DIA, 12mm OD, 40мм бесплатна пролетна челична продолжение на челик пролет, црна, 10

Производ : 12мм / 0,47inch OD, 1,2 mm / 0,05inch дијаметар на жицата, 40мм / 1,56inch вкупна висина Исушете до завршувањето на

DEN 119.84
Пролет на калем Trusco T-SSWC25-60, за ултра лесни и мали товари, надворешен дијаметар 1,0 инчи, бесплатна должина 2,4 инчи Свеж
Пролет на калем Труско Т-ССБ1 Свеж
Пролет на калем Труско Т-ССБ1

Пролет константа (N / MM) : 1,2 инчи (31,50 mm); Надворешен дијаметар : 0,4 инчи (10,0 мм) Бесплатна должина : 2,8 инчи (70 м

DEN 2.00