Цврст месинг бања бања Миксер за вода, монтирана тапа од чешма со двојни рачки Мет црно и четкано злато и роза и хром

Цврст месинг бања бања Миксер за вода, монтирана тапа од чешма со двојни рачки Мет црно и четкано злато и роза и хром

DEN 958.40

Свеж

Достапно.

✽ 【Висококвалитетни материјали】 - Производот обезбедува вашата здрава дневна вода. Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1.000.000 пати, а животниот век е до 50 години. ✽ 【Лесно за инсталирање】 - целиот хардвер вклучен во пакетот. Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба водоводџија, заштедете пари и време, завршете ја инсталацијата на DIY помалку од 30 минути. ✽ 【Лесно одржување】 - мазната површина се спротивставува на дамките од нечистотија и вода. Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чиста. ✽ 【Широк апликација】 - Погоден и за системи со низок и висок притисок, совршен за семејна кујна, трговски центри и друга комерцијална декорација. ✽ 【Гаранција по продажбата】 - Ако имате какви било прашања со нашите тапа, ве молиме слободно контактирајте не, вашето задоволство е наш приоритет. : -). ✽ 【Висококвалитетни материјали】 - Производот обезбедува вашата здрава дневна вода. Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1.000.000 пати, а животниот век е до 50 години. ✽ 【Лесно за инсталирање】 - целиот хардвер вклучен во пакетот. Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба водоводџија, заштедете пари и време, завршете ја инсталацијата на DIY помалку од 30 минути. ✽ 【Лесно одржување】 - мазната површина се спротивставува на дамките од нечистотија и вода. Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чиста. ✽ 【Широк апликација】 - Погоден и за системи со низок и висок притисок, совршен за семејна кујна, трговски центри и друга комерцијална декорација. ✽ 【Гаранција по продажбата】 - Ако имате какви било прашања со нашите тапа, ве молиме слободно контактирајте не, вашето задоволство е наш приоритет. : -). Монтажа на тапа : 8 "Распространета карактеристика : ниту една тежина по пакет :

Избор на клиенти

Walfront G 1/2 Faucet faucet wallид на ладна вода, монтирање на целосна бакарна единечна машина за перење чешма за миење хардвер Свеж
Рено современа палуба за монтирање на мијалник Свеж
Рено современа палуба за монтирање на мијалник

Тип тапа за мијалник Име на бренд Рено Топла и ладна вода да Број на рачки со една рачка Монтажа за монти�

DEN 0.33
Хансгрое oleолена Преодна 2-рачка 3 7-инчни високи мијалник за бања во четкан никел, 04774820 Свеж
Хансгрое oleолена Преодна 2-рачка 3 7-инчни високи мијалник за бања во четкан никел, 04774820

Робусни материјали : Цврста конструкција на месинг обезбедува долг живот на производот Првата линија н�

DEN 9184.00
Тапаци на Knoxc, антички месин од басен миксер Допрете две рачки мијалник за бања со вода бања тапа за вода Свеж
Тапаци на Knoxc, антички месин од басен миксер Допрете две рачки мијалник за бања со вода бања тапа за вода

Вашето задоволство е наша најголема потрага Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактир�

DEN 2.33
VALTERRA PF232703 Премиум единечен сад за рачка - мат црна боја Свеж
VALTERRA PF232703 Премиум единечен сад за рачка - мат црна боја

Подлога со високи перформанси Кертриџ без керамички диск без протекување Факултативна основна плоча С�

DEN 1.67
Анконан Ан-4353 Прима двојна рачка широко распространета во четкан месинг Свеж
Анконан Ан-4353 Прима двојна рачка широко распространета во четкан месинг

Завршување на месинг од месинг : ПРИМА широко распространетата тапа за бања е конструирана во без олово,

DEN 2.00
Novatto GF-001bn-C паѓа единечен лост водопади тапа, чисто стакло Свеж Попустот
Novatto GF-001bn-C паѓа единечен лост водопади тапа, чисто стакло

Тапа на водопади со четкана никел финиш и чиста стакло; Контрола на единечна рачка Цврста конструкција �

DEN 1872.00
DANZE DA6130888NBR Стандарден комплет за аератор за машка тапа, 1,75 gpm, расипана бронза Свеж
DANZE DA6130888NBR Стандарден комплет за аератор за машка тапа, 1,75 gpm, расипана бронза

Стандарден комплет за аератор за машка тапа Овозможува стапка на проток на 1,75 галони во минута Дел за за

DEN 189.44
T&S Brass BL-5700-09 Вакуумски прекинувач за замавници за замав на залепена лабораторија за мешање тапа со 4-инчен склоп на Свеж
Housenluxury Бања за мијалник за мијалник со единечна рачка единечна дупка бања тапа не'рѓосувачки челик 304 комерцијален басен Свеж Попустот
Кингстон месинг KSD1444RXB BelKnap Бања Тапа, четкан месинг Свеж
Кингстон месинг KSD1444RXB BelKnap Бања Тапа, четкан месинг

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталација за монтирање на палубата од

DEN 4479.84