Quanjj решетката за полици за полици за кујнски wallидни полици за бања држач за пишки за туширање кујна кујна организатор додатоци за бања додатоци

Quanjj решетката за полици за полици за кујнски wallидни полици за бања држач за пишки за туширање кујна кујна организатор додатоци

DEN 6061.76

Свеж

Достапно.

Боја : Црна. Материјал : Вселенски алуминиум. Оваа решетка, изработена од вселенски алуминиум, е отпорен на 'рѓа и антикорозија, обезбедувајќи издржливост, стабилност и цврстина. Инсталацијата без дупчење избегнува оштетување на wallидот и моќно лепење и водоотпорна изведба на лепак, му помагаат на решетката безбедно да се закачи на wallидот, обезбедувајќи силен капацитет на оптоварување. Одлична решетка за бања и кујна, погодна за држење крпи, лосион, шампон и сите тие работи. Спецификација : Тип : Без железница, без железница : Black Material : Space Aluminumsize : 30 Cm : 30*9.5*6 CM40 CM : 40*9.5*6 CM50 CM : 50*9.5*6 CM60 CM : 60*9.5*6 CMPackag може да биде мала грешка со големината за рачно мерење. Ви благодарам! Складирање, countertop не е неуредна, заштедува простор и одржува уредно и добро расположение.

Type: Without Rail, Without Rail
Color: Black
Material: Space aluminum
Size:
30CM: 30*9.5*6CM
40CM: 40*9.5*6CM
50CM: 50*9.5*6CM
60CM: 60*9.5*6CM
Package Includes: 1 x Bathroom storage holder
Note:
- There might be little error of size for manual measurement.:
- Due to different lighting effect and monitor setting, actual item's color may not exactly reflect color on pictures.:
- Please allow slight scratches on products caused by international transport, please understand. Thank you!:
Storage, the countertop is not messy, saves space and keeps a tidy and good mood. :

Избор на клиенти

Организатор за складирање на интердзии, со рачка за производи за бања, здравје и убавина - средно, бело Свеж
Организатор за складирање на интердзии, со рачка за производи за бања, здравје и убавина - средно, бело

Повеќенаменско складирање за околу домот Одлично за играчки, занаетчиски и канцелариски материјали, пр

DEN 479.84
Kesyoo Mesh Toush Tote Caddy Брзо суво висино тоалетно бања организатор за сапун за сапун за шампон Свеж Попустот
Kesyoo Mesh Toush Tote Caddy Брзо суво висино тоалетно бања организатор за сапун за сапун за шампон

Со сивата боја, печатена, шик стилот е насекаде отелотворен Прекрасно се користи како торба за тоалети, �

DEN 109.44
Организатор на играчки за бања со Yihoin Свеж
Организатор на играчки за бања со Yihoin

100% гаранција за враќање на парите Вашето задоволство е наш приоритет Во случај Јихун да не ги задоволи с

DEN 239.84
Пластична про transparentирна кутија за складирање на Енкус со тркала - Свеж
Пластична про transparentирна кутија за складирање на Енкус со тркала -

Боја : Бела Потекло : CN (потекло) Тип : Кутии за складирање и отпадоци Боја : Бела Потекло : CN (потекло)...

DEN 544.00