Прилагодливо стакло за клип Trexd 3x со лесна помош за помош на флексибилна рака за читање на рака

Прилагодливо стакло за клип Trexd 3x со лесна помош за помош на флексибилна рака за читање на рака

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Основен клип : Заштеда на простор, лесен за носење, без раце. Прилагодлив клип : Ротација од 360 степени, лесен за работа и работа. Еластична рака : Еластична рака во форма на Y, мала тежина, отпорност на притисок, добра стабилност. Зголемувањето на стаклото со LED светла, температурата на бојата на LED светлата може да се прилагоди во 3 чекори, а осветленоста може да се прилагоди во 11 чекори за да се исполнат разни работни околини. Погодно за читање работа/компјутерска табла/производител на накит/занаетчиски хобист/репродукција на лемење, може да биде универзална. Опис на производот : Основен клип : Заштеда на простор, лесен за носење, без раце. with LED lights, the color temperature of the LED lights can be adjusted in 3 steps, and the brightness can be adjusted in 11 steps to meet various working environments.Suitable for reading work/computer board/jewelry maker/craft hobbyist/soldering rework, може да биде универзален. Параметри на Производство на материјал за клип : Пластична генерална цевка должина : 90+270mm/300mmmagnificing стакло : 3 пати зголемувачки стакло со стакло Дијаметар : 55мм пакет Вклучен : 1 x зголемување стакло (други демо производи што не се вклучени) Известување : 1. Поради рачно мерење, оставете грешка од 2-3 %.2. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете.

Избор на клиенти

CoverDream Custom Seat Covers компатибилни со Select Honda CRV 2017 2017 2018 2020 2021 2021 2022 модели Свеж
CoverDream Custom Seat Covers компатибилни со Select Honda CRV 2017 2017 2018 2020 2021 2021 2022 модели

Овие капаци на седиштето со целосна покривка се строго прилагодени според оригиналните димензии на сед

DEN 1.67
Магнет стапче и мермери со магнети со магнети Свеж
Магнет стапче и мермери со магнети со магнети

Вклучува 1 магнет стапче (долга 7,63 инчи) во разновидни цврсти бои и 5 мермерни магнет магнет (0,63 инчи во ди

DEN 1.33
XXXDXDP 16: 9 Проектор Едноставно преносно преклопување 84 100 120 инчи на отворено дома KTV Office 3D Екран за проекција Свеж
XXXDXDP 16: 9 Проектор Едноставно преносно преклопување 84 100 120 инчи на отворено дома KTV Office 3D Екран за проекција

1,16 : 9 формат, обезбедувајќи слики со висока резолуција со добар ефект на проекција 2.Со двојна база, висо�

DEN 14382.56
Црна портска портретирање пилула за кутии за складирање на кутии за складирање на кутии Свеж
Црна портска портретирање пилула за кутии за складирање на кутии за складирање на кутии

Големина : Питла : 7.0cm (2,7inch) дијаметар x 1,2 см (0,5 инчи) висина; Слика : дијаметар од 5,8 см Класификација : Пита

DEN 415.84
Hannaените Хана Николе Лесна плус плус јакна за трчање целосна спортска облека со палецот со палецот Свеж
Hannaените Хана Николе Лесна плус плус јакна за трчање целосна спортска облека со палецот со палецот

Оваа специјално дизајнирана женска јакна за трчање промовира топлина и проток на воздух додека спречув

DEN 367.84
Женска екипаж за џемпери за печатење со џемпери, печати долги ракави кошули лабава моден пуловер врвот Свеж
Женска екипаж за џемпери за печатење со џемпери, печати долги ракави кошули лабава моден пуловер врвот

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Нега на материјал и облека : Овој гра

DEN 367.84
Muooum Medical Caps Прилагодливо работно капаче со копчиња и ласкава коса, смачкана мрзливост Свеж
Muooum Medical Caps Прилагодливо работно капаче со копчиња и ласкава коса, смачкана мрзливост

Применливи прилики Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво

DEN 134.24
Loodgao Kids Boys 2 Piece Soccer голманот Jerseyерси Тракач, постави долги ракави за голмани со панталони со панталони Свеж
Loodgao Kids Boys 2 Piece Soccer голманот Jerseyерси Тракач, постави долги ракави за голмани со панталони со панталони

100% полиестер Само миење на рацете Табела со големина значи опсег на возрасни за момчиња, но тие се само з

DEN 345.44
Oplxuo Love Heart Graphic Sweatshirt за жени на Денот на вineубените на Денот на вineубените, врвови со долги ракави, печатени Свеж
Oplxuo Love Heart Graphic Sweatshirt за жени на Денот на вineубените на Денот на вineубените, врвови со долги ракави, печатени

Информации за производот : Сезона : Зима / есен / пролет Пол : Womenените, Девојчето материјал : Полиестер, Из�

DEN 3.00
Четки за шминка за бамбус Wybfztt-188 4PCS Поставете алатки за убавина Свеж
Четки за шминка за бамбус Wybfztt-188 4PCS Поставете алатки за убавина

Материјал за четка : Волна влакна Количина : 4 парчиња / сет Рачки материјал : бамбус Тежина на четка за шм�

DEN 3.00
3drose Florene Country Life - Кантри петелки во црно бело - крпи Свеж
3drose Florene Country Life - Кантри петелки во црно бело - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

DEN 2.67
Toyandona Bath Bath Body Silicone Scrubber Slubber Slicone Sclubbers Scalp Sclubber 5 парчиња Тела масажер четка силиконски Свеж
Toyandona Bath Bath Body Silicone Scrubber Slubber Slicone Sclubbers Scalp Sclubber 5 парчиња Тела масажер четка силиконски

Четка за тело за бања за бебиња : Лесно работете на богат, густ туш, доволно мал за да се вклопи удобно во �

DEN 140.96