Пгифис Кампување Туш Пренослив Туш Надворешен Туш Соларна Туш Торба

Пгифис Кампување Туш Пренослив Туш Надворешен Туш Соларна Туш Торба

-50 %

DEN 111.84

Свеж

Достапно.

●2,5 Литри / 10 ЛИТРИ КАПАЦИТЕТ QGYFIS соларниот туш за кампување има голем капацитет на вода од 2,5 Литри /10 Литри, доволно вода за повеќе тушеви. Пгифис туш торба е направена од висококвалитетни материјали кои се безбедни за здравјето на луѓето. Оваа луксузна верзија со повеќе слоеви може дополнително да ја подобри функцијата отпорна на истекување и да ја направи уште потрајна!. ●НАДГРАДЕНА ГЛАВА за ТУШИРАЊЕ ● надградената глава за туширање обезбедува прекинувач што лесно се отвора/затвора. Донесете подобро искуство со туширање! Подигнете го нагоре за да го држите вентилот отворен и да ја одржувате водата што тече. Притиснете природно за да тече нормално. ①ИЗДРЖЛИВА И ПРЕНОСЛИВА ТОРБА ЗА туширање PGYFIS СО моќна рачка и армирана пластична цевка ја прави потрајна. Многу е лесен за носење кога сте на отворено. ●ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА●кампување миење садови, Капење за домашни миленици, туширање, перење автомобили, вода за цвеќиња. Кампување миење садови,. Капење за домашни миленици,. Истуширај се. Перење автомобили. вода за цвеќе. Надградената глава за туширање обезбедува лесен за отворање/затворање прекинувач. Донесете подобро искуство со туширање! Подигнете го нагоре за да го држите вентилот отворен и да ја одржувате водата што тече. Притиснете природно за да тече нормално. Соларниот туш за кампување PGYFIS има голем капацитет на вода од 2,5 Литри / 10 Литри, доволно вода за повеќе тушеви.

Избор на клиенти

Велосипедизам за велосипеди за велосипеди зафаќа 7/8 110мм удобност мек допир MTB град BMX пат Свеж
Велосипедизам за велосипеди за велосипеди зафаќа 7/8 110мм удобност мек допир MTB град BMX пат

Сет од 2 држачи за рачка за велосипеди; Универзална, MTB, City, BMX, . мека и удобна текстура; Должина : 110мм; Дија�

DEN 2.00
Систем за кампување со полнење на Coleman OneSource Свеж
Систем за кампување со полнење на Coleman OneSource

Погодно : Coleman One Orce ги овластува вашата опрема за отворено и уреди со еден заменлив систем за батерии што

DEN 0.33
Фистер Р89-1цбк Авалон Када Со Една Рачка И Облога На Вентилот За Туширање, Четкан Никел Свеж
Фистер Р89-1цбк Авалон Када Со Една Рачка И Облога На Вентилот За Туширање, Четкан Никел

Комплетна Колекција со координирање на опциите за тоалетна андроманска када Метални рачки на рачката...

DEN 1.33