Љубов Висина На Срцето Измерете 20-200см Ѕидни Налепници Домашен Декор НАПРАВЕТЕ САМ Едноставна Табела Владетел Декор За Детски Соби Налепници Ѕидна Уметност 30х60см

Љубов Висина На Срцето Измерете 20-200см Ѕидни Налепници Домашен Декор НАПРАВЕТЕ САМ Едноставна Табела Владетел Декор За Детски

DEN 156.48

Свеж

Достапно.

Материјал : Винил Пвц Ѕид Налепница. Големина на производот : како што покажува сликата.Завршена големина : како што покажува сликата. Еднократно И Отстранливи Самостојни Ѕидни Налепници. Еко-пријателски,Водоотпорен,Отстранлив, Самолеплив. Може да се нанесува на сите мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакар итн. Материјал : Винил Пвц Ѕид Налепница. Големина на производот : како што покажува сликата.Завршена големина : како што покажува сликата. Еднократно И Отстранливи Самостојни Ѕидни Налепници. Еко-пријателски,Водоотпорен,Отстранлив, Самолеплив. Може да се нанесува на сите мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакар итн. Како да се користи кога ќе го користите ѕидот пред, треба да бидете сигурни дека ѕидот не е во прав, без влажни, без дупки. Ако вашиот дом е боја ѕид, треба да биде латекс боја ѕид.Како и да е, налепницата треба да се стави во површината за измазнување.1. Исчистете го ѕидот или површината каде што сакате да ја залепите налепницата2.Излупете ја налепницата од листот полека, нормално треба 2 лице направете го тоа заедно 3.Ве молиме залепете го според графиконот, не држете се премногу внимателно, инаку големината ќе се намали.4.нежно избришете ја налепницата со камшикување за да ги елиминирате воздушните меури.

Избор на клиенти

Графикон За Раст На Деца силфаири, Ѕиден Владетел Дрвена Рамка Ткаенина Платно Отстранлива Висина Мерка Шема За Момчиња Девојки Свеж Попустот
Опси Дејзи Филијала Пријатели Розова од Џен Кристофер Раст Графикони, 12 на 42-Инчен Свеж
Опси Дејзи Филијала Пријатели Розова од Џен Кристофер Раст Графикони, 12 на 42-Инчен

65% полиестер / 35% памук Направено во НАС Уметност Од Џен Кристофер Лесно за чувањесамо засукајте ја секој

DEN 2.33
Принцеза Раст Шема Дрво Ѕид Декорација Дома Девојки Соба Расадник Свеж
Принцеза Раст Шема Дрво Ѕид Декорација Дома Девојки Соба Расадник

Добредојдовте на онлајн центар, вашиот онлајн извор за се партија, партијата започнува тука!...

DEN 495.84
Гуоларизи Рем Виси Деца За Деца Детска Табела Соба Ѕид Уметност Спална Соба Раст Шема Дома Декор Свеж
Гуоларизи Рем Виси Деца За Деца Детска Табела Соба Ѕид Уметност Спална Соба Раст Шема Дома Декор

Детската Ѕидна Карта Х 1 Може Да Има Грешки од 23 см Поради Рачно Мерење.Ве Молиме Дозволете Мала Грешка В�

DEN 0.33
Табела за раст Налепница Персонализирана Винил Налепница За Ѕид Расадник Декор 11 Х 36 инчи Свеж
Табела за раст Налепница Персонализирана Винил Налепница За Ѕид Расадник Декор 11 Х 36 инчи

Забелешка : мора да контактирате со продавачот со изборот на боја и фонт Користете го јазичето контакт п

DEN 3.00