Мтилкс Мултифункционална Полица, 60см Железни Лебдечки Полици, Паралелна Решетка За Коридор Поткровје Студија За Спална Соба/Жолта

Мтилкс Мултифункционална Полица, 60см Железни Лебдечки Полици, Паралелна Решетка За Коридор Поткровје Студија За Спална Соба/Жолта

DEN 1072.00

Свеж

Достапно.

Функција : Тоа Може да биде Полица За Книги, Исто Така Можете Да Ставите Книги Од Различни Големини, или Тоа Може да биде Цвет Штанд, Ставете Ги Вашите Сакани Цвеќиња и Растенија, како и Складирање и Декорација за Да Создадете Уникатен Домашен Стил. Карактеристики : Може Да се Стави Во Два Слоја, Заштедувајќи Простор. Материјал : Ковано Железо, Поставена ' Рѓа, Издржлив. Големина : 60х20х15см/23, 6Х7, 8Х5, 9". Користете Сцена : Дневна Соба, Спална Соба, Коридор, Работна Соба Итн. Функција : Тоа Може да биде Полица За Книги, Исто Така Можете Да Ставите Книги Од Различни Големини, или Тоа Може да биде Цвет Штанд, Ставете Ги Вашите Сакани Цвеќиња и Растенија, како и Складирање и Декорација за Да Создадете Уникатен Домашен Стил. Карактеристики : Може Да се Стави Во Два Слоја, Заштедувајќи Простор. Материјал : Ковано Железо, Поставена ' Рѓа, Издржлив. Големина : 60х20х15см/23, 6Х7, 8Х5, 9". Користете Сцена : Дневна Соба, Спална Соба, Коридор, Работна Соба Итн. Добредојдовте Во Нашата Продавница, Имаме Различни Лавици Од кои Можете да Изберете. Ако Ви Требаат Повеќе Производи За Подобрување На Домот, Можете Да Кликнете На Мојата Продавница, а Потоа Да Отидете Во Мојата Продавница за Да Купите!Тип На Производ : Полица, Полица За Пешкири, Козметичка Полица, Кујнска Полица Итн.Применливи Сценарија : Бања, Соба за Складирање, Дневна Соба, Градинка, Кујна, Многу Погодна за Поставување Во Аголот на Бањата.Големина : Како Што Е Прикажано На Сликата (Ако Нема Големина На Сликата, Ве Молиме Контактирајте не За Истрага) Поради Ефектот На Снимање, Ќе Има Одредена Хроматска Аберација, Ве Молиме Не Купувајте ако Ви Пречи!Пред Да Купите, Проверете Дали Големината на Производот Што Сте Го Купиле Одговара и Проверете Дали Информациите За Адресата За Примање Се Погрешни!Кутија : Полица X1 (Други Ставки Се Референтни Ставки Или)Совет : Ве Молиме Имајте Предвид Дека Поради Светлосни Ефекти, Поставки За Осветленост/Контраст На Екранот Итн. , Вистинската Боја На Производот Може Да биде Малку Поинаква од Бојата Прикажана на Сликата.Ве молиме Проверете Ја Големината Пред Да Видите Дали Може да Ги Задоволи Вашите Потреби. Сите Димензии Рачно Се Мерат, А Отстапувањето (Опсегот) Е Грешка од 1-3см.Ви благодарам Многу за Поддршката на Нашата Продавница. По Добивањето На Стоката, Проверете Дали Содржината На Пакувањето Е Завршена и Дали е Оштетена. Ако Имате Какви Било Прашања По Продажбата, Ве Молиме Не Грижете Се, Ве Молиме Контактирајте Ја Услугата за Клиенти што Е можно Поскоро. Ќе Имаме Професионална Услуга По Продажбата За Да Ви Одговориме и Со Нетрпение Го Очекуваме Вашето Купување.Време на испорака : Датумот На Подготовка е 1-3 Дена, А Проценетото Време на Испорака : 12-25 Дена. Ако Имате Какви било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Навреме Ќе Ги Решиме Сите Проблеми Поврзани Со Производот, Благодарам!.

Избор на клиенти

22 Инчи Лебдат Слика Дисплеј Полица Ѕид Планината Полица Денвер Модерен Дизајн Бела 179 Свеж
22 Инчи Лебдат Слика Дисплеј Полица Ѕид Планината Полица Денвер Модерен Дизајн Бела 179

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел Доживотно Задоволство : гаран�

DEN 2.33
Ѕид Монтирани Дисплеј Решетката, Железо Вештачки Црн Дизајн Ѕид Цвет Решетката Лесна Инсталација За Спални Свеж
Ѕид Монтирани Дисплеј Решетката, Железо Вештачки Црн Дизајн Ѕид Цвет Решетката Лесна Инсталација За Спални

Опсег На Примена : Стилски декоративен акцент за мобилни телефони, книги, цвеќиња и други мали предмети �

DEN 2.00
Reлкм Ретро Спална Соба Дневна Соба Ѕид Ковано Железо Решетка Дрво Виси Ѕид Цвет Штанд Ѕид Декорација Ѕид Виси Свеж
Reлкм Ретро Спална Соба Дневна Соба Ѕид Ковано Железо Решетка Дрво Виси Ѕид Цвет Штанд Ѕид Декорација Ѕид Виси

Може да се користи за поставување книги, играчки, колекционерски предмети, растенија и цвеќиња како дек�

DEN 6069.28