Двојно Темно Црно Чоколадо Сладолед 400X Бронзер 7.5 мл

Двојно Темно Црно Чоколадо Сладолед 400X Бронзер 7.5 мл

DEN 399.20

Свеж

Достапно.

400x Бронзер Ултра Напредно Бронзирање Желато Какао И Кокосово Млеко Внесено Кул Крем Стануваат неодоливи. Побогат, помек, потемен, посладок, овој прекрасен десерт за вашето тело е мешавина од најкремастите и најприфатливите состојки што ги нуди сончањето. Со љубов изработена во мали серии, од моментот кога ќе ја допре вашата кожа знаеш дека ова е нешто посебно. Поздравете се со вашето ново омилено уживање во сончање. 400x Двојно Темно Црно Чоколадо Бронзерите се совршен рецепт за вашиот најтемен тен, но супербогат какао, Кокос И Авокадо услови за мешавина Од Путер за совршена база инфузија Од Масло Од Карамела И Морков и дава на вашата боја извонредна длабочина Супер-Силиконите практично се топат во кожата за супер мека апликација кул крем Од Кокосово Млеко и дава на вашата кожа најмала кул за да ја одржува свежа-н-фин Мирис : ЛАДЕН Кокос Торта.

Избор на клиенти

Сали Хансен Нозе За Воздушна Четка, Лосион За Постепено Потемнување Лесен До Среден 5,9 Мл Свеж Попустот
Сали Хансен Нозе За Воздушна Четка, Лосион За Постепено Потемнување Лесен До Среден 5,9 Мл

Опфаќа пеги, вени и несовршености Помага да се стимулира микроциркулацијата за поздрави и поцврсти ноз�

DEN 145.44
Л. А. БОИ Трепет Бронзер, 1 Унца Свеж
Л. А. БОИ Трепет Бронзер, 1 Унца

Идеален за сите типови кожа Без Дамки, Без Ленти, Без Портокал, Без Мирис Обезбедува моментален и траен т

DEN 2.67
ТАН АСЗ У Остров Црн 200X Плато Бронзер Бронзер - 13,5 мл. Свеж
ТАН АСЗ У Остров Црн 200X Плато Бронзер Бронзер - 13,5 мл.

Бронзерите со плато 200x ја носат вашата бронза на следното ниво Colorevolve CissofDHA серумот продолжува да се гра�

DEN 1.33