Hamiledyi Преносни Мачка Playpen, Преклопен Правоаголник Кутре Вежба Playpen, Мали Миленичиња Испорака Соба, Миленичиња Патување Дише Кревет Затворен Отворен Склопувачки Одг

Hamiledyi Преносни Мачка Playpen, Преклопен Правоаголник Кутре Вежба Playpen, Мали Миленичиња Испорака Соба, Миленичиња Патување

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

✎●Лесен за чување ● шаторот за гнездо на мачката се повлекува за да можете да го складирате во агол. И прозорецот на решетката, може да го олесни сопственикот да ја набљудува динамиката на домашните миленици внатре. ✎+Дизајн за дишење шаторот за мачки е опкружен со ситно ткаена мрежеста ткаенина што ја одржува внатрешноста топла и овозможува циркулација на воздухот. ✎●Корисност● светларникот на врвот може да се отстрани, мрежестата крпа на предните и задните врати може да се завитка, а има и џебови за чување работи што им се потребни на домашните миленици. ✎●Квалитетен дизајн} шаторот е изработен ОД 600д оксфордска ткаенина, која е издржлива и отпорна на нечистотија, не е лесна за носење со шепи за мачки и лесна за перење. Може да се користи и како домашно милениче надвор од шаторот за кампување, практично складирање, не зазема простор. ✎●Големина На производот + Шатор За Мачки 27,6 X 21,6 X 17,7 инчи (L x w x H), достапен во две бои, зелена и сива боја. Како породилна сала, оставете ја мајката мачка да има чувство на сигурност, непречено раѓање и живот. ✎●Корисност● светларникот на врвот може да се отстрани, мрежестата крпа на предните и задните врати може да се завитка, а има и џебови за чување работи што им се потребни на домашните миленици.Миленичето Хамиледи е основано во 2018 година, главно ги снабдуваме следниве миленичиња,мачки и кучиња,мали животни,птици,водни животни, водоземци и влекачи. Осум стапчиња со влакна и шатор што може да се преклопи може да и помогнат на вашата мачка да има безбедно живеалиште. ✎●Квалитетен дизајн} шаторот е изработен ОД 600д оксфордска ткаенина, која е издржлива и отпорна на нечистотија, не е лесна за носење со шепи за мачки и лесна за перење. Или одземете ја за да играте. Правоаголен дизајн, погоден за аголот, не зазема простор. Правоаголен дизајн, погоден за аголот, не зазема простор. И прозорецот на решетката, може да го олесни сопственикот да ја набљудува динамиката на домашните миленици внатре. ✎●Големина На производот + Шатор За Мачки 27,6 X 21,6 X 17,7 инчи (L x w x H), достапен во две бои, зелена и сива боја. Погоден за мачки и кучиња и други мали и средни миленичиња како внатрешно гнездење, одгледувачница, породилна сала, шатор за играње на отворено, шатор за кампување за патување итн. ✎●Лесен за чување ● шаторот за гнездо на мачката се повлекува за да можете да го складирате во агол. Преносливиот шатор за мачки е изработен Од оксфордска ткаенина, која можете да ја избришете со четка без да го оштетите кафезот. Горниот дел може да се отстрани за лесно набудување, предните и задните врати исто така може да се навиваат за лесен пристап до миленичиња, а страничните џебови се дизајнирани за лесно складирање на некои играчки или делови. Тоа може да ги задоволи мачките да живеат внатре и може да постават кутии за отпадоци, кревети и чинии за храна. Миленичето хамиледи се однесува на природни, безбедни, удобни и здрави производи, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да живее здрав и среќен живот додека игра и јаде, веруваме дека иднината на грижата за малите миленичиња ќе биде пошарена.

Избор на клиенти

C&засилувач;AHOME Миленичиња Playpen, Мали Животни Материјали, 12 Панели Вежба Playpens Кафез, C Мрежи Преносни Двор Ограда Свеж
ZGHONG Преносни Преклопни Миленичиња Playpen, Миленичиња Playpen, Куче Playpen За Средни Кучиња, 16 Панели 24 Висина Куче Ограда Свеж
XYYSSM 45 Пренослив Преклопен 600D Оксфорд Крпа &засилувач; Мрежа Пет Playpen Ограда Со Осум Панели Црвена,Мачка Кула Мебел Свеж
ИРИС САД 24 Вежба Плејпен Панели За Куче, Црно-Бел Сет Свеж
ИРИС САД 24 Вежба Плејпен Панели За Куче, Црно-Бел Сет

24 " вежба 4панел игралиште за кучиња со врата може да се користи за дворови за играње кучиња, порта за игр�

DEN 1.67
Feandrea Pog Playpen, Оксфордска Ткаенина Куче Ограда, Октагон Куче Гајба, М, 28,9 x 28,9 x 16,9 Инчи, Пвц Цевка Рамка, Дише Свеж
Feandrea Pog Playpen, Оксфордска Ткаенина Куче Ограда, Октагон Куче Гајба, М, 28,9 x 28,9 x 16,9 Инчи, Пвц Цевка Рамка, Дише

Ве молиме однапред измерете го вашето домашно милениче за да се осигурате дека ќе ја изберете вистинска

DEN 399.84
Затворен кафез за кучиња Свеж
Затворен кафез за кучиња

Затворен кафез за кучиња за миленичиња Прв клиент Прво квалитет Прво транспортирајте Услуги на клиенти

DEN 1439.84
Armarkat Модел PP002R-XL Преносни Pet Playpen Во Црна И Црвена Комбинација, XL Свеж
Armarkat Модел PP002R-XL Преносни Pet Playpen Во Црна И Црвена Комбинација, XL

Паметна Пренослива преклопна игралиште За миленичиња и торба За Носење За Внатрешни и Надворешни работ

DEN 0.33
Pjyucien Куче Playpen Мрежа Горниот Капак, Одговара 4 Панели 36 Инчен Ширина Метал Пет Пенкало Свеж
Pjyucien Куче Playpen Мрежа Горниот Капак, Одговара 4 Панели 36 Инчен Ширина Метал Пет Пенкало

Игралиште за кучиња Со Долниот Капак И Горниот Капак : Содржината вклучува Метална Игралиште x1 и Долнио�

DEN 463.84
Производство На Опрема Голема Луксузна Скокачка Игралиште За Кучиња Свеж
Производство На Опрема Голема Луксузна Скокачка Игралиште За Кучиња

Лесен Капак За Вклучување И Исклучување На Екранот Со Џеб за Складирање Одлично За Игра, Вежбање и Домаш

DEN 2.33