Маргерасв 6 Пакет 7.6 Инчен Црна Кујна Кабинетот Рачки, Кабинетот Повлекува Кујна Кабинетот Хардвер За Шкаф Фиока Рачки Гардероба Повлекува

Маргерасв 6 Пакет 7.6 Инчен Црна Кујна Кабинетот Рачки, Кабинетот Повлекува Кујна Кабинетот Хардвер За Шкаф Фиока Рачки Гардероба

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Материјал : Легура На Цинк. Применливи Сценарија : Широко се користат за сите видови кабинети, шкафови, гардероба,плакар и библиотека за дома, кујна, бања, канцеларија или гаража. Висок квалитет : нашите рачки се строго обработени и проверени со квалитет, цврсти и издржливи, лесни за инсталирање и замена. Ние сме посветени да ви обезбедиме подобри производи за ажурирање на Рачките на Вашиот Кабинет. Материјал : Легура На Цинк. Големина : Центри За Дупки(КУБИКА) : 7,6 инчи (192ММ); Вкупна Должина : 10инч(256ММ); Дијаметар : 0,55 инчи(14мм), Висина : 1,29 инчи (33ММ); ве Молиме проверете ја големината на рачката на кујната што ви треба внимателно пред да ја купите внимателно пред да ја купите. Опис на пакетот : ќе добиете 6 рачки, Секоја рачка е спакувана одделно за да спречите гребнатини. Применливи Сценарија : Широко се користат за сите видови кабинети, шкафови, гардероба,плакар и библиотека за дома, кујна, бања, канцеларија или гаража. Висок квалитет : нашите рачки се строго обработени и проверени со квалитет, цврсти и издржливи, лесни за инсталирање и замена. Ние сме посветени да ви обезбедиме подобри производи за ажурирање на Рачките на Вашиот Кабинет. Материјал : Легура На Цинк. Големина : Центри За Дупки(КУБИКА) : 7,6 инчи (192ММ); Вкупна Должина : 10инч(256ММ); Дијаметар : 0,55 инчи(14мм), Висина : 1,29 инчи (33ММ); ве Молиме проверете ја големината на рачката на кујната што ви треба внимателно пред да ја купите внимателно пред да ја купите. Опис на пакетот : ќе добиете 6 рачки, Секоја рачка е спакувана одделно за да спречите гребнатини. Применливи Сценарија : Широко се користат за сите видови кабинети, шкафови, гардероба,плакар и библиотека за дома, кујна, бања, канцеларија или гаража. Висок квалитет : нашите рачки се строго обработени и проверени со квалитет, цврсти и издржливи, лесни за инсталирање и замена. Ние сме посветени да ви обезбедиме подобри производи за ажурирање на Рачките на Вашиот Кабинет.

Избор на клиенти

Ekena Millwork TFP102FH12X053OB Вистински Вклопуваат Пвц Две Еднакви Панел Фарма Фиксна Планината Ролетни w/Z-Бар,, 12 W x 53 Свеж
Ekena Millwork TFP102FH12X053OB Вистински Вклопуваат Пвц Две Еднакви Панел Фарма Фиксна Планината Ролетни w/Z-Бар,, 12 W x 53

Прилагодено дизајниран и рачно составен според вашите спецификации Вистински изглед и чувство на авте�

DEN 0.67
АЛПСКИ ХАРДВЕР ПРЕМИУМ Цврст Евро Стил Бар Рачка Повлечете-25пак ~3 Во Дупка Центар &засилувач; 5 3/8 Во Должина-Тешки Нерѓосувачки Свеж Попустот
Сојузнички Месинг 403-РП 18 Инчен Фрижидер Апарат Повлечете, 18, Масло Нанесуваат Бронза Свеж
Сојузнички Месинг 403-РП 18 Инчен Фрижидер Апарат Повлечете, 18, Масло Нанесуваат Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн

DEN 1219.04
Сојузнички Месинг П-900-18-Колекција На Гасоводот ДП 18 Инчен Повлекување На Вратата, Мат Бело Свеж
Сојузнички Месинг П-900-18-Колекција На Гасоводот ДП 18 Инчен Повлекување На Вратата, Мат Бело

Современ дизајн со рустикални влијанија Заштитен со користење на високо издржлив прав слој Цевката обл

DEN 208.00
JGQGB Керамичка Градина Рачка Кабинет Врата Гардероба Фиока Врата Една Дупка Мебел Свеж
JGQGB Керамичка Градина Рачка Кабинет Врата Гардероба Фиока Врата Една Дупка Мебел

Надградете ги шкафовите и фиоките за неколку минути Направено од цврста легура на цинк Издржливо повеќ�

DEN 608.00