Гранвела 20 Пакет Каил Кафеава Кутија Прекинувачи За Механичка Тастатура,Тактилни Прекинувачи

Гранвела 20 Пакет Каил Кафеава Кутија Прекинувачи За Механичка Тастатура,Тактилни Прекинувачи

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Ова е неизбежно.8,0,3 Мм - - - - Сила На Активирање60 ° 15gf - - - Долна сила на излез70 ° 10gfnote : за време на Процесот на испорака, игличките на прекинувачот може да се допрат и свиткаат.3 Мм - - Растојанија За Активирање1. Прекинувач Карактеристики : кутијата кафеав прекинувач одговара На цреша кафеав прекинувач. Производите ги исполнуваат рохс И ДОСТИГНУВААТ стандарди за контрола на супстанции за управување со животната средина.3 mm-растојанија за активирање1, 8 € 0. Компатибилен СО SMD LED, погоден за повеќето механички тастатури. Но, во споредба со просечниот прекинувач за Кафеава Цреша, кафеавиот прекинувач На Кутијата повеќе го проширува чувството за премин, се чувствува подебел и има низок звук. Прекинувач Карактеристики : кутијата кафеав прекинувач одговара На цреша кафеав прекинувач.3 mmсила на активирање45 qu15gf-Долу надвор Force55 € 10gfkailh кутија црн Прекинувач (Игра)Линеарнодолу надвор растојанија3.Над 80 милиони лабораториски тестови обезбедуваат издржливост и постабилен и сигурен квалитет. Свитканите иглички може да се исправат со машинки за нокти, што нема да влијае на нормалната употреба. Перформанси на прекинувачот : отпорен на студ и топлина, IP54 (прашина и водоотпорен).Компатибилност на прекинувачи : Механички Прекинувач За Клучеви Од Типот Kailh Mx - Проѕирен Врв, Рачно заварување За Поддршка И заварување на табла со топла замена.3 MmСила На Активирање45 € 15gf-долна сила на излез60 € 10gfkailh кутија син прекинувач (Артефакт за пишување)-тактилре и кликни-долни растојанија 3. Главни Параметри : Kailh Кутија Кафеав Прекинувач - - - Тактилно чувство (едностепена), силата На Активирање е околу 45 ° 15gf.

Избор на клиенти

Есенцијални масла од чисти масла Поставете - Подарок сет од 6 есенцијални масла од ароматерапија, 10мл Свеж
Есенцијални масла од чисти масла Поставете - Подарок сет од 6 есенцијални масла од ароматерапија, 10мл

100% чисти есенцијални масла Нема додадени полнила, без адитиви или превозници Рачен избор од различни де

DEN 2.00
Pake Cascade Peak Ниско WP Women'sенски водоотпорен пешачки патика Свеж
Pake Cascade Peak Ниско WP Women'sенски водоотпорен пешачки патика

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД или увезени...

DEN 1.67
Зимска топла еластична заштита од меко уво плетена шамија, руно, наредени капачиња за мажи и жени Свеж
Зимска топла еластична заштита од меко уво плетена шамија, руно, наредени капачиња за мажи и жени

Акрилно руно Увезени Затворање на еластично затворање Само миење на рацете Материјал : Акрилниот квали�

DEN 2.33
Камерон Сино Нова замена батерија одговара за Canon Digital Rebel XT EOS 350D, DV5, DV5-BL, DV-FV M100, DVM3, Elura 40MC, Elura Свеж
Камерон Сино Нова замена батерија одговара за Canon Digital Rebel XT EOS 350D, DV5, DV5-BL, DV-FV M100, DVM3, Elura 40MC, Elura

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

DEN 1356.80
BXLYER Android 12 IPS Двојно Din Автомобил Стерео Одговара Nissan Teana Altima-Безжичен Carplay/Android Auto/DSP-4G+64G-MIC Свеж
BXLYER Android 12 IPS Двојно Din Автомобил Стерео Одговара Nissan Teana Altima-Безжичен Carplay/Android Auto/DSP-4G+64G-MIC

①АНДРОИД 12, 8 Јадро, 4 G + 64 G®①андроид 12, 4 GB RAM МЕМОРИЈА + 64 GB ROM, ПРОЦЕСОРRockchip AC8257 A53Окта Јадро64bit Прозесор2,0 G

DEN 1.33
Смешни подароци од свекрва, оваа свекрва владее!, Божиќно танцување ѓердан за свекрва за свекрва Свеж
Смешни подароци од свекрва, оваа свекрва владее!, Божиќно танцување ѓердан за свекрва за свекрва

Совршен подарокнашиот накит е подарок за врвен квалитет за свекрва Испратете го на тој специјален неко�

DEN 799.20
Мерцедес АМГ ПЕТРОНАС ФОРМУЛА 1 Свеж
Мерцедес АМГ ПЕТРОНАС ФОРМУЛА 1

100% полиестер / полиестер / полиестер / полиестер / полиерер Увезени Повлечете го затворањето Машинско �

DEN 3.33
Бедуан 1/2 Притисни За Поврзување Фитинг Воздушен Приклучок ПП-1/2 Свеж
Бедуан 1/2 Притисни За Поврзување Фитинг Воздушен Приклучок ПП-1/2

Големина : 1 / 2 инчи ОД Работен Притисок : 0145пси Работна Температура : 32140 Часот Материјал : Пластика (ПБТ с�

DEN 191.84
1000 п.п. 12мм Поместување на Wiggly Wobbly Googly Eyes Играчки очи за мечка и кукли и белешка Свеж
1000 п.п. 12мм Поместување на Wiggly Wobbly Googly Eyes Играчки очи за мечка и кукли и белешка

Количина : 1000 парчиња (500па) Големина : 12мм Користете за : DIY.Scrap Booking.Card Making.Home Decoration.toy и занает Боја : Бела и

DEN 249.60