НОВИЦА Декоративни Големи Сезе Дрво Маска, Црна Духот На Зло

НОВИЦА Декоративни Големи Сезе Дрво Маска, Црна Духот На Зло

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Тежина на предметот : 0,6 килограми. Димензии на ставката : 14" H x 6.75" W x 2.4 " D. Користен Материјал : сесе дрво. Произведено во Гана. Фер трговија. Направено во чиста средина за пакување. Квалитетен Производ Од Новица. Големина : 14 "H x 6.75" W x 2.4 " D. Автентичен : оригинален производ ЗА саемска трговија ВО НОВИЦА во соработка со Националната Географија. Сертифициран : доаѓа со официјална Картичка ЗА Приказна ЗА НОВИЦА со која се потврдува квалитетот и автентичноста. Исклучителен Занаетчиски Квалитет Од Салиху Ибрахим - направен со грижа да биде ценет во годините што доаѓаат. Информации за производот : сесе дрво. Големина : 14 "H x 6.75" W x 2.4 " D. Автентичен : оригинален производ ЗА саемска трговија ВО НОВИЦА во соработка со Националната Географија. Сертифициран : доаѓа со официјална Картичка ЗА Приказна ЗА НОВИЦА со која се потврдува квалитетот и автентичноста. Исклучителен Занаетчиски Квалитет Од Салиху Ибрахим - направен со грижа да биде ценет во годините што доаѓаат. Информации за производот : сесе дрво. Работев со главниот резбар околу 15 години, за кое време ги научив различните стилови и техники на traditionalанти и акваму традиционални методи на резба на дрво. Пред мојата одлука да дојдам во градот, издлабив околу 50 парчиња направени намерно за да ми помогнат да соберам доволно капитал за да отворам работилница. Со помош на мојот пријател, овие производи се продаваат за кратко време, на мое изненадување! Ова ми даде шанса да ја отворам мојата прва продавница за обработка на дрво. Овој уметник користи традиционални техники пренесени низ генерациите и/или создава културно значајни предмети, помагајќи да се одржат овие традиции во живот. Овој уметник позитивно влијае на нивната заедница преку создавање работни места и обезбедува работни места за 2 или повеќе луѓе. Секое купување од овој уметник има големо влијание врз нивната егзистенција и приход. Овој уметник драматично ја подобри нивната егзистенција работејќи со НОВИЦА.

Избор на клиенти

GE 29092GC1 поле за лична карта Свеж
GE 29092GC1 поле за лична карта

99име и број на меморија 3линиски LCD дисплеј Преглед на напред / обратна повик со Избриши Вграден часовник

DEN 3.00
D110551, Приклучок Додатоци Заклучување Блок Директно Нерѓосувачки Челик Пасивирани Свеж
D110551, Приклучок Додатоци Заклучување Блок Директно Нерѓосувачки Челик Пасивирани

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN( САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 7318.19.00.00 Тип : Заклучување Блок Конектор Тип : Ко�

DEN 2.67
CircleCord 30 засилувач до 15 засилувач RV адаптер и 30 засилувач до 15 засилувач RV адаптер со конектор за заклучување Свеж
Убиец Филтер Замена За Паркер 925669 Свеж
Убиец Филтер Замена За Паркер 925669

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

DEN 118.08
Екран за екранот на LCD екранот за PSP3000/ PSP 3000 конзола на екранот за замена, црна, 500000516 Свеж
Екран за екранот на LCD екранот за PSP3000/ PSP 3000 конзола на екранот за замена, црна, 500000516

Сосема нова замена на екранот на PSP LCD со задно осветлување Замена на екранот на PSP LCD од PSP Лесно за замена

DEN 3.00
Меканиксити 12.6-13В 40а Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции Свеж
Меканиксити 12.6-13В 40а Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции

Постојат многу поврзани видеа на интернет, Ако сте прв пат да ја завршите оваа работа, ви предлагаме прв�

DEN 1457.60
Полнач за полнач Boxwave Компатибилен со LG XBOOM GO PN1 - Меѓународен полнач за wallидови на PD, 3 USB меѓународен адаптер Свеж
Полнач за полнач Boxwave Компатибилен со LG XBOOM GO PN1 - Меѓународен полнач за wallидови на PD, 3 USB меѓународен адаптер

Исто така работи како универзален конвертор.? [Сите во еден] Полнач за боксерски бран компатибилен со LG XB

DEN 1.67
Семинол Нафта Копродукции. - Сертификат За Акции Свеж
Семинол Нафта Копродукции. - Сертификат За Акции

Сертификат За Интерес Сертификат за акции издаваат бизниси, обично компании Акциите се дел од постојан�

DEN 0.33
TOMYEUS Multifunction 3-слојно складирање полица кујна спална соба бања организатор за складирање на домаќинства за заштеда Свеж
VIDIA TDS413A17859 ТОП Вежба S TDS413A, 0.7031 Дијаметар, 140° Агол На Сечење, Десна Рака Сече, Tds Точка, Карбид, AlCrN, Леано Свеж
VIDIA TDS413A17859 ТОП Вежба S TDS413A, 0.7031 Дијаметар, 140° Агол На Сечење, Десна Рака Сече, Tds Точка, Карбид, AlCrN, Леано

Пвд обложување WK15 PD за апликации од леано железо 4 маргина земјиште обезбедува дупка стабилност, исправ�

DEN 13236.00