Перница за Патување со мемориска пена Со Лепенка За Очи За Спиење Симпатична Мемориска Перница Пренослива И Удобна Перница За Поддршка На Вратот За Возрасни И Деца

Перница за Патување со мемориска пена Со Лепенка За Очи За Спиење Симпатична Мемориска Перница Пренослива И Удобна Перница За

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

●Мемориска Пена ● перницата за патување е направена од мемориска пена. Нашата перница има лесен за употреба патент и може да се пере во машина. Одговара на возрасни и деца. €onomономски Дизајн q перницата за вратот им овозможува на вратот и главата удобно да се потпрат на мекото, но поддржувачко перниче од мемориска пена. Идеален за спиење на вашето седиште за време на долги авионски летови или седење исправено на секаков вид стол. ●Совршен Партнер За Патување ● Прилагодлив дизајн На јаже, лесен за прилагодување на различни големини на каросеријата, лесен за прилагодување на удобноста,ефектот за автомобили, со авион, патување и дома. ●Пренослив За Носење За неговата мека и преклопна карактеристика, можете лесно да го спакувате во торбата за носење, а потоа да ја ставите во ранецот или куќиштето за багаж. Само изберете го и одете каде сакате да одите. ●Силна еластичност● дише и добра еластичност на мемориската пена, таа е во состојба да се преклопи во 1/3 големина на оригиналот со рака и спакувана во торбата. И брзо ќе се врати за 5 секунди кога ќе се ослободи. ●Мемориска Пена ● перницата за патување е направена од мемориска пена. Нашата перница има лесен за употреба патент и може да се пере во машина. Одговара на возрасни и деца. €onomономски Дизајн q перницата за вратот им овозможува на вратот и главата удобно да се потпрат на мекото, но поддржувачко перниче од мемориска пена. Идеален за спиење на вашето седиште за време на долги авионски летови или седење исправено на секаков вид стол. ●Совршен Партнер За Патување ● Прилагодлив дизајн На јаже, лесен за прилагодување на различни големини на каросеријата, лесен за прилагодување на удобноста,ефектот за автомобили, со авион, патување и дома. ●Пренослив За Носење За неговата мека и преклопна карактеристика, можете лесно да го спакувате во торбата за носење, а потоа да ја ставите во ранецот или куќиштето за багаж. Само изберете го и одете каде сакате да одите. ●Силна еластичност● дише и добра еластичност на мемориската пена, таа е во состојба да се преклопи во 1/3 големина на оригиналот со рака и спакувана во торбата. И брзо ќе се врати за 5 секунди кога ќе се ослободи. Спецификација : Материјал : Големина На Мемориска Пена : 28*30см Боја : каки/розова Перница За Патување што Може Да се Преклопи : заштедете простор, полесен и попренослив. Дизајн на копчиња : Прекрасен и стилски, стабилен У-дизајн, може лесно да се закачи за куфер или ранец, итн. Топли Совети : поради фактори како што се светлината за снимање, разликите во екранот итн., постои одредена разлика во бојата на сликата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Рачно мерење на големината, може да има грешка од 1-3см, ве молиме разберете, ви благодариме!.

Избор на клиенти

Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови Свеж
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

Компактен и преносен Лесен за одржување Тешка конструкција од не'рѓосувачки челик Термостатски контро�

DEN 345.60
Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна Структурира�

DEN 590.40
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена Свеж
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена

Компатибилен со : Овој вентилатор е компатибилен со графичката картичка Onda Lenovo GTX750 Ti GT640, загарантирана �

DEN 175.68
Ознаки на универзитетот Клемсон Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон

Акрилик на портокалово огледало со рефлексивни декорации за лого (14005) Акрилна ознака со рефлективно ло�

DEN 0.67
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3 Свеж
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3

PL202 за вратите со лева рака Одделение 3 Дупка за окови од 12 мм За фиксирање на рамки Цинкпозлатен, полиест

DEN 1104.00
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ

74% полиестер, 18% лиоцел, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лабаво вклопување за

DEN 639.20