Рустикален Тифани во стил на табела 20 Европска кафе -декорација светло цвет цвет Тифани табела за дневна соба светло

Рустикален Тифани во стил на табела 20 Европска кафе -декорација светло цвет цвет Тифани табела за дневна соба светло

DEN 1695.84

Свеж

Достапно.

Иновативен дизајн, пријатни бои, исклучителна изработка, добри подароци, деловни колеги, клиенти, пријатели, loversубовници ќе бидат пријатни за око. Светилката Тифани е изработена од високо одделение црковно стакло, рачно поставување, искривено сечило, изгорено, не е лесно да се избледи, а стаклото е рамномерно обоено. Избрани материјали, исклучителна изработка, одличен квалитет и разумна цена, ламбата не е само ламби и фенери, туку и прекрасна декорација. Рачно изработените стаклени нијанси се елегантни и елегантни, со меки ламби и фенери, топлина и удобност. Купете со доверба- Ние сме професионален производител на ламби и фенери, осигурете се дека ви обезбедуваат квалитет и најобилна категорија на производи за ламби и фенери. Ако имате проблем во врска со оваа наредба, ве молиме, не се двоумите да не контактирате по е -пошта, ние ќе се обидеме да ви помогнеме да го решите вашиот проблем ASAP. Иновативен дизајн, пријатни бои, исклучителна изработка, добри подароци, деловни колеги, клиенти, пријатели, loversубовници ќе бидат пријатни за око. Светилката Тифани е изработена од високо одделение црковно стакло, рачно поставување, искривено сечило, изгорено, не е лесно да се избледи, а стаклото е рамномерно обоено. Избрани материјали, исклучителна изработка, одличен квалитет и разумна цена, ламбата не е само ламби и фенери, туку и прекрасна декорација. Рачно изработените стаклени нијанси се елегантни и елегантни, со меки ламби и фенери, топлина и удобност. Купете со доверба- Ние сме професионален производител на ламби и фенери, осигурете се дека ви обезбедуваат квалитет и најобилна категорија на производи за ламби и фенери. Ако имате проблем во врска со оваа наредба, ве молиме, не се двоумите да не контактирате по е -пошта, ние ќе се обидеме да ви помогнеме да го решите вашиот проблем ASAP. Табелата за ламба е најдобриот избор за подобрување на вкусот на домот. Исклучителна декорација на дневна соба, спална соба, канцеларија, детска соба или универзитетски студентски дом [големина на сенка] : ширина 51 см висина 28 см [целосна големина на ламбата] : ширина 51 см висина 86 см [спецификации на ламби] : e27 × 3 e14 × 1 [моќ] [моќ] [моќ] : 60 W × 3 15 W × 1 [Приклучок] : Двоен рамен приклучок [прекинувач] : прекинувач на копчето за влечење на копчињата + прекинувач за патент на главата на ламбата [Материјал за сенка] : Тифани витраж стаклена сенка [основен материјал] : база на смола + стакло во боја на Тифани Мала абажур [Метод на пакување] : 1 кутија / 1 парче, редовно безбедносно пакување на балонг, тестирано со паѓање на кутија [Производителот препорачан извор на светлина] : Обична ламба за блескаво, заштеда на светло светло или LED ламба може да се користи [применливи места] : Ресторани, спални соби, маси во кревет, барови, хотели, хотели, итн.

Избор на клиенти

Боја + плус цреша домат роза букет двојна тиква ламба Свеж
Боја + плус цреша домат роза букет двојна тиква ламба

Севкупно : 29 1 / 2 "Висока Сенката е висока 16" ширина x 11 " Користете една максимална стандардна основна сија

DEN 2.00
Ларсон ulesулс Нипон Д766 Бело инч стакло D766301 Свеж
Ларсон ulesулс Нипон Д766 Бело инч стакло D766301

Препорачана употреба : акварел, пастел, тродимензионална уметност 3Д рамка со длабока рамка со стаклена

DEN 2.67
POSSINI EURO DESIGN МОДЕРСКИ ТАБЕЛНИ ЛАМПИ 24 Висок сет од 2 римски бронзен метал 3-светлосен Опал стакло правоаголен декор Свеж
SDFGH табела за ламба Викторијана биро за цветни крпи Арт+смола Тифани стил за спална соба сина Свеж
SDFGH табела за ламба Викторијана биро за цветни крпи Арт+смола Тифани стил за спална соба сина

Исклучителната лабачка ткаенина го осветлува чувството на простор и се чувствува топло и удобно кога с�

DEN 2.67
Но-лого вајклј спална соба кревети креативно сино керамички дневна соба за ламба за маса Свеж
Но-лого вајклј спална соба кревети креативно сино керамички дневна соба за ламба за маса

❤ Висококвалитетен абажур, испуштена прашина, мека светлина, гроздобер дизајн на текстура на рустикале

DEN 3.33