БЛУ С91| 2022 | 3-Дневна Батерија | Отклучено | 6.5 Целосен HD+ Дисплеј | 64/3GB | Тројна Камера | Американска Верзија | Американска Гаранција | Црна

БЛУ С91| 2022 | 3-Дневна Батерија | Отклучено | 6.5 Целосен HD+ Дисплеј | 64/3GB | Тројна Камера | Американска Верзија | Американска

DEN 2079.84

Свеж

Достапно.

Отклучен и подготвен за употреба со вашиот префериран Гсм Оператор. Компатибилен Со Т-Мобиле, МЕТРО КОМПЈУТЕРИ и други. Сим-картичката не е вклучена. (Не е компатибилен СО AT&T, Cricket или СО CDMA Мрежи Како Verizon, Sprint и Boost Mobile). Масивна батерија од 5,00 m Ah за употреба без стрес, S91pro ќе се напојува преку сите ваши секојдневни задачи. Безгранични погледи со 6.5 " HD+ Бесконечен Дисплеј и премиум дизајн на капакот на стаклената батерија. Супер Тројна А. и 13 Мегапиксели Камера за снимање на совршени моменти со професионален квалитет на одделение. Лулка Медијатек Хелио Г25 Окта Јадро Чипсет за моќ и ефикасност. Оперативен Систем : Андроид 11. Содржина на кутијата : S91, Заштитник На Екранот, Солиден Случај, Брз Водич, Налепница, Полнач, USB-C Кабел, Sim Клуч. Глобални гсм и ЛТЕ бендови за Латинска Америка, Северна Америка, Европа, Африка ЛТЕ Бендови : 1/2/3/4/5/7/12/13/17/28/66. Отклучен и подготвен за употреба со вашиот префериран Гсм Оператор. Компатибилен Со Т-Мобиле, МЕТРО КОМПЈУТЕРИ и други. Сим-картичката не е вклучена. (Не е компатибилен СО AT&T, Cricket или СО CDMA Мрежи Како Verizon, Sprint и Boost Mobile). Масивна батерија од 5,00 m Ah за употреба без стрес, S91pro ќе се напојува преку сите ваши секојдневни задачи. Безгранични погледи со 6.5 " HD+ Бесконечен Дисплеј и премиум дизајн на капакот на стаклената батерија. Супер Тројна А. и 13 Мегапиксели Камера за снимање на совршени моменти со професионален квалитет на одделение. Лулка Медијатек Хелио Г25 Окта Јадро Чипсет за моќ и ефикасност. Оперативен Систем : Андроид 11. Содржина на кутијата : S91, Заштитник На Екранот, Солиден Случај, Брз Водич, Налепница, Полнач, USB-C Кабел, Sim Клуч. Глобални гсм и ЛТЕ бендови за Латинска Америка, Северна Америка, Европа, Африка ЛТЕ Бендови : 1/2/3/4/5/7/12/13/17/28/66.

Избор на клиенти

Кингконг Рк Автомобил 1/12 Скала Советски ЗИС-150/КА10 4х2 Камион Со Комплет За Метална Шасија Свеж
Кингконг Рк Автомобил 1/12 Скала Советски ЗИС-150/КА10 4х2 Камион Со Комплет За Метална Шасија

Материјал : абс тврда пластика, Дрво, Алуминиумска Легура+Легура На Цинк Точна реплика на камионот со це�

DEN 3.00
Џозеф Потпис Линија Брада Молив Свеж
Џозеф Потпис Линија Брада Молив

Карактеристики : Олеснете Го Обликувањето На Брадата : Лесно дефинирајте, обликувајте и подобрувајте ги

DEN 239.84
Hp Алатки Чувствителност Мерач Во Собата Свеж
Hp Алатки Чувствителност Мерач Во Собата

Hp Алатките се дизајнирани имајќи го предвид ентузијастот powersport да се користат на нечисти велосипеди, ул

DEN 888.00
Азиеда 5 x 'Скејтер бебе' дрвени салфетки прстени/држачи Свеж
Азиеда 5 x 'Скејтер бебе' дрвени салфетки прстени/држачи

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

DEN 135.84
Колгејт Четка За Заби Цик Цак Мека 6pk Свеж
Колгејт Четка За Заби Цик Цак Мека 6pk

Добијте Супериорна заштита Со ЦикЦак четка За Заби Колгејт Идеален за возрасни (Мажи И Жени) Чистачот за

DEN 3.00
Psc CH54G120 Принуден Воздушен Инкубатор, Дигитален, Со Тајмер, 54L, 120V, 50/60 Hz, 29,8 Висина, 20,67 Широк, 20,28 Должина, Свеж
Psc CH54G120 Принуден Воздушен Инкубатор, Дигитален, Со Тајмер, 54L, 120V, 50/60 Hz, 29,8 Висина, 20,67 Широк, 20,28 Должина,

54 литарски капацитет Вклучува различни безбедносни карактеристики како што се : над контролер на темпе�

DEN 169.60
Базивакс Оригинална Мешавина-Леано Железо И Јаглероден Челик Зачини Свеж
Базивакс Оригинална Мешавина-Леано Железо И Јаглероден Челик Зачини

Оригиналното Зачинување од Леано Железо базивакс Е направено од Масло Од Канола, Масло од Семе од Грозј�

DEN 2.00
СУНЃЕР За Големина На ПАТУВАЊЕ СО СУНЃЕР-Миење На Телото Инфузирана Бања/Сунѓер За Туширање-Папаја Јузу Свеж Попустот
СУНЃЕР За Големина На ПАТУВАЊЕ СО СУНЃЕР-Миење На Телото Инфузирана Бања/Сунѓер За Туширање-Папаја Јузу

Натопени со најдобрите состојки за нега на кожа и мирис На Папаја Јузу Се што ви се допаѓа Кај Спонгелат�

DEN 156.32
Касети СО Мастило Стабило Кутија со 6 Сино мастило Свеж
Касети СО Мастило Стабило Кутија со 6 Сино мастило

Пакет од 24 кутии од 6 полнење Сино мастило за бришење Компатибилни касети СО СТАБИЛО бекрази и стабило б�

DEN 196.80
Карлајл Прехранбени Производи 455003 Стирен Шеќер Кади, Црн, Мал Свеж
Карлајл Прехранбени Производи 455003 Стирен Шеќер Кади, Црн, Мал

НСФ Наведени Безбедна машина за миење садови Трговец Кади има џебови за сол и бибер шејкери плус знак кл

DEN 1.00