Натуреман Багажник За Палто Монтиран На Ѕид, Мат Црна Метална Кука За Палто, Пет Тешки Три Куки За Целата Метална Конструкција За Капут Од Јакна во Влезот Во Кал

Натуреман Багажник За Палто Монтиран На Ѕид, Мат Црна Метална Кука За Палто, Пет Тешки Три Куки За Целата Метална Конструкција

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

[Квалитет] : куката е изработена од цврста алуминиумска легура, а задната плоча е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, кој има посилен носивост и е издржлив. [Модерен дизајн] : Чиста метална завршница и црн мат дизајн, едноставен и стилски, совршено одговара на декорацијата на вашиот дом. [Модерен дизајн] : Чиста метална завршница и црн мат дизајн, едноставен и стилски, совршено одговара на декорацијата на вашиот дом. [Анти-кинење и анти-лизгање] куката за палто монтирана на ѕид прифаќа дизајн на долга рака и топчеста глава за да спречи кинење или лизгање на приврзокот. [Лесна инсталација] : Секоја решетка може да се инсталира само со две завртки. Ако е инсталиран директно во гипс картон, ве молиме користете го обезбеденото ѕидно сидро. [Мултифункционален] : нашата решетка за палто монтирана на ѕид има 5 три куки, кои можат да соберат многу работи и е погодна за инсталација во бањи, спални соби, кујни, ресторани, ходници и гаражи. Се користи за закачување палта, капи, крпи, приврзоци за клучеви, чанти, чадори, наметки, алати итн. [Мултифункционален] : нашата решетка за палто монтирана на ѕид има 5 три куки, кои можат да соберат многу работи и е погодна за инсталација во бањи, спални соби, кујни, ресторани, ходници и гаражи. Се користи за закачување палта, капи, крпи, приврзоци за клучеви, чанти, чадори, наметки, алати итн.

Избор на клиенти

Азееда Расчистување На Шумите 200мм х 72мм Закачалка За Врата Свеж
Азееда Расчистување На Шумите 200мм х 72мм Закачалка За Врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори...

DEN 1.33