55/64 Заменлив Пилот Контрабор

55/64 Заменлив Пилот Контрабор

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Челик Со Голема Брзина,. Кратка Серија. Директно Стебло. Челик Со Голема Брзина,. Кратка Серија. Директно Стебло. Вкупна Должина-5 3/8", Дијаметар На Стеблото-3/4 "х 3 7/8", Дијаметар На Пилот Дупка - 1/4". Се користи во операции со кои се соочува самото место и противтежа. Овие контрабори можат да се користат со широк спектар на пилоти. Дијаметарот на стеблото на нарачаните пилоти мора да биде ист како и големината на пилотската дупка во контраборот. Ние акции комплетен спектар на пилоти; ве молиме прашајте.

Избор на клиенти

LIXFDJ 2PCS 15cm &засилувач; 6 Инчен Нерѓосувачки Челик Bazooka Екран За Домашна Пиво Котел или Каша Тун/Мрежа Филтер//207 Свеж
LIXFDJ 2PCS 15cm &засилувач; 6 Инчен Нерѓосувачки Челик Bazooka Екран За Домашна Пиво Котел или Каша Тун/Мрежа Филтер//207

Овие екрани ќе ви овозможат да филтрирате цел хмељ во котел за вриење или жито во каша Овој филтер за Мре

DEN 393.12
Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 26953 Краток Сет Контра Дупки, Директно Стебло, 8 1/8 Вкупна Должина, 5 Број На Флејти, 7/16 Свеж
1 1/2 Пилот О. Д. 5/8 Ширина На Клучот Адаптер За МЕЛНИЦА За ЛИЦЕ 1 1/2 Стебло Диа 1.5 .625 1.25-MB3187LVR Свеж
1 1/2 Пилот О. Д. 5/8 Ширина На Клучот Адаптер За МЕЛНИЦА За ЛИЦЕ 1 1/2 Стебло Диа 1.5 .625 1.25-MB3187LVR

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ

DEN 799.84
16ММ х 30мм ХСС ПИЛОТИРАШЕ Контрабор 9 ОАЛ Морс Конус 3 Стебло МТ3 16 30 мм-МБ9205АЗ2 Свеж
16ММ х 30мм ХСС ПИЛОТИРАШЕ Контрабор 9 ОАЛ Морс Конус 3 Стебло МТ3 16 30 мм-МБ9205АЗ2

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ

DEN 0.67
Научни Алатки За Сечење-Ms16142 - 12r-Пристаниште Алатка, MS16142, Reamer, 1 1/16 - 12 ОН Свеж
Научни Алатки За Сечење-Ms16142 - 12r-Пристаниште Алатка, MS16142, Reamer, 1 1/16 - 12 ОН

Карбидврвот пристаниште алатки нудат сила и отпорност на абење на карбид челик само на Карбидврвот при�

DEN 5473.92
СЕКО 4 О. д. 45 СТЕПЕНИ ЛИЦЕ Мил Р220. 13-04. 00-12 1 1/2 Пилот 5/8 Клуч 6 Флејта 4.0-АР0791БМИН Свеж
СЕКО 4 О. д. 45 СТЕПЕНИ ЛИЦЕ Мил Р220. 13-04. 00-12 1 1/2 Пилот 5/8 Клуч 6 Флејта 4.0-АР0791БМИН

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : К

DEN 2.00