ONNPNN 6 Шуплина Круг Вафли Форма Силиконски Калап, Креативни Вафли Во облик На Сапун Мувла, 3d Симулирани Вафли форма француски Десерт Калапи, Вештачки Вафли Чоколадо ?

ONNPNN 6 Шуплина Круг Вафли Форма Силиконски Калап, Креативни Вафли Во облик На Сапун Мувла, 3d Симулирани Вафли форма француски

-170 %

DEN 127.84

Свеж

Достапно.

Уживајте САМИ : овие силиконски калапи се внимателно дизајнирани и слатките креации ќе го привлечат вниманието на вашето дете. Може да се користи и за правење рачно изработени сапуни, свеќи и други занаети. Можете лесно да направите различни неверојатни вкусови дома. Широко применливо : 3д силиконскиот калап во форма на вафли е многу погоден за правење чоколадо овошје бонбони мус торта тартуфи пудинг торта со сирење пециво десерт желе итн. во процесот на правење вештачки вафли за да ги направите вашите ракотворби да работат попривлечно за другите. Површината на мекиот силиконски калап не е леплива, а готовиот работен дел може да се исфрли од дното со лесен притисок. - Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред купување. Ова е дефинитивно идеален подарок ЗА љубителите НА САМОДОВЕРБА, совршен за себе, семејството, пријателите или секој што сака занаети. Карактеристики : - можете да додадете сјај, ливчиња, кристали, итн.

Избор на клиенти

Сапун изработка на калапи, рачно изработени алуминиумски легури за бања бомби -бомби за изработка Свеж
Сапун изработка на калапи, рачно изработени алуминиумски легури за бања бомби -бомби за изработка

Повеќекратни намени : Овие алуминиумски легури за бања бомби ги исполнуваат хигиенските стандарди за х�

DEN 271.36
Jkyyds 1 парче буква бетонска мувла гипс број силиконски мувла бетонски капитал буква калап англиски калап за букви Свеж
3Д кучиња силиконски калапи за свеќи со симпатична сапун од сапун чоколаден торта за печење мувла за печење Свеж
3Д кучиња силиконски калапи за свеќи со симпатична сапун од сапун чоколаден торта за печење мувла за печење

【Материјал】 Направен од врвен силиконски, флексибилен, отпорен на кинење, лесен за чистење Отпорност н

DEN 191.84
Bestoyard 2 парчиња мачки канџи силиконски калапи калапи за торта со силиконски дијамант силика гел бел Свеж
Bestoyard 2 парчиња мачки канџи силиконски калапи калапи за торта со силиконски дијамант силика гел бел

Силиконски калапи за торта можете да го користите овој калап за да направите свои занаети, приврзоци, за

DEN 211.04
Longzang лисја мувла S333 занаетчиски силиконски сапун занаетчиски калапи DIY рачно изработени калапи за свеќи Свеж
Longzang лисја мувла S333 занаетчиски силиконски сапун занаетчиски калапи DIY рачно изработени калапи за свеќи

Силиконски калапи Боја : розова Брод од Кина, само мувла Лесен за употреба и брзо чистење Завршена голем�

DEN 127.84
3Д силиконски свеќи што прават калапи DIY сапун свеќи за миризливи свеќи сапуни восочна смола торта DIY Свеж
3Д силиконски свеќи што прават калапи DIY сапун свеќи за миризливи свеќи сапуни восочна смола торта DIY

Квалитет 100% сосема нов, испорака со целосно следење и пристигнува за 8 20 дена Сукулентни миризливи кала

DEN 2.67
Didiseaon 16 персонални калапи за калапи за силиконски калапи силиконски крајбрежни плоштади силика гел Свеж
Didiseaon 16 персонални калапи за калапи за силиконски калапи силиконски крајбрежни плоштади силика гел

Силиконски калапи направени со одлична изработка, калапот за прицврстување е мазна и удобна и не се држ�

DEN 1125.76
6pcs Божиќ силиконски пудинг кука за забава од ѓумбир од ѓумбир од дри Свеж
6pcs Божиќ силиконски пудинг кука за забава од ѓумбир од ѓумбир од дри

Комплети за смола и калапи Можете да направите специјални подароци за жени, девојчиња, пријатели, сораб�

DEN 2.00
Резбани видови на винова лоза, калап за свеќи од свеќи, сапун од тема, силиконски мувла Фонданс чоколаден торта, мувла за печење Свеж Попустот
15 Пакет Восок Се Топи Калапи, 6 Празнина Јасно Празни Пластични Восок Се Топи Контејнери Свеж
15 Пакет Восок Се Топи Калапи, 6 Празнина Јасно Празни Пластични Восок Се Топи Контејнери

Количина : 15 пакување мида калапи голема вредност пакување Големина : Секоја школка е 4,5 х 3 х 1 инч, Секоја

DEN 1.67
Pretyzoom Hand Tools Hand Tools Tools Coltions Resin Kits Wind Chimes Силиконски ветерни чипови смола за смолки комплет ветер Свеж
Pretyzoom Hand Tools Hand Tools Tools Coltions Resin Kits Wind Chimes Силиконски ветерни чипови смола за смолки комплет ветер

Нестап, лесен за одвоен и чист, лесен и удобен за употреба Вие заслужувате да имате Совршено за вашата ра

DEN 1.00
Qyew Rose Силиконски калапи за свеќи, 3Д цилиндричен сапун со релје Свеж
Qyew Rose Силиконски калапи за свеќи, 3Д цилиндричен сапун со релје

Silsilicone материјал : Изработено од траен силиконски материјал од храна, силиконски калап е флексибилен и е

DEN 319.84