Вертикална Футрола За Кожен Ремен 2 Телефонска Торбичка Со Клип/Јамки/Држач За Картички за iPhone 13/12 Pro Max 11 XS Max Samsung Galaxy S21 FE S22 Плус S20 Плус Забелешка 20 A53 OnePlus 9 Moto G7 Pixel 6 7

Вертикална Футрола За Кожен Ремен 2 Телефонска Торбичка Со Клип/Јамки/Држач За Картички за iPhone 13/12 Pro Max 11 XS Max Samsung

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

идеална опција за секојдневна употреба, вежбање, одмор, шопинг, пешачење, качување, кампување и други активности. ●Држач за торбичка со двоен мобилен телефон со затворање на размавта со магнетно копче кои остануваат затворени за да ја зголемат безбедноста на мобилниот телефон и да обезбедат лесен и брз пристап до телефонот. Забелешка : *ве Молиме дозволете мало отстапување на мерењето за податоците. ●Држачот за футрола за двоен мобилен телефон има клип за метален ремен, јамки за ремени со отворено копче за прицврстување и отстранлив ремен за зглоб, може да се користи како футрола за телефон и паричник за нараквица. ●Внатрешни димензии : 6. Оваа торбичка за куќиште за клип за ремен е изработена од врвен и цврст стп кожен материјал за трајни перформанси. Две картички се наменети за одржување на кредитни картички, ЛИЧНА карта или име картичка. ●Држачот за футрола за двоен мобилен телефон има клип за метален ремен, јамки за ремени со отворено копче за прицврстување и отстранлив ремен за зглоб, може да се користи како футрола за телефон и паричник за нараквица.7" Телефон / 150мм-156мм користи Дополнителен Простор За да одговара на телефонот со вклучена заштитна кутија, како што се i Phone 11, IPHONE XR , Samsung Galaxy S21 FE / S21 5 G / S20 5 G / Забелешка 10 / S10 / S7 Edge / J7 / J4 (2018) , Google Pixel 7 / Пиксел 6a / Пиксел 5a / Пиксел 4а 5г / пиксел 3а, lg v35 thinq / g8 thinq / g7 thinq , motorola moto e5 / e5 play / z3 / Z3 Play / G6 / G6 Play / E6 Плус, blu View 2, BLU G9 ИТН. Две картички се наменети за одржување на кредитни картички, ЛИЧНА карта или име картичка. ●Двоен Капацитет : куќиште За клип За Ремен со 2 одделни главни прегради за сместување мобилен телефон и енергетска банка во исто време или држење два паметни телефони. * Доколку имате какви било прашања,слободно контактирајте не, благодарам. Опис на производот : Надворешни Димензии : 6.1" / 162mm x 78mm x 28mm Повод : Совршен за секоја прилика или настани Погоден за : мажи, сопруг, дечко,татко, татко Материјал : СТП кожа Боја : Црна Тежина : 88g Карактеристики : - 2 картичка слотови - Метал спојувалка за каиш - Мека внатрешна обвивка - Отстранлив зглоб бенд - Еден размавта затворање со 1 магнетно копче - Појас циклуси со отворен брзо копче - Стилски и луксузни изгледа Компатибилен модел : 5. Одговара за повеќето од 5,5-6,5 инчен мобилен телефон (разголен или Со Ултра тенок случај), како што е i Phone 13 Pro Max/ 14 Pro Max/ 12 Pro Max/ 11 Pro max/ XS Max, Samsung Galaxy A53 A52 A51 A33 A32 4 G A31 A22 A11 A10 S A20 A30 A50, Galaxy S20 fe, s21 fe, s22+, s21+, s20 Плус, s10 plus, забелешка 20, забелешка 9, J8 J7 J6+ J4+, Moto E, G Syllus 2020, g POWER 2020, G7 Plus, G6, Oneplus Nord N20 5g, 9, 8t, Lg V50 V40 THINQ, GOOGLE Pixel 7/ 6/ 4 XL/ 3a XL/ 3 XL, Blu Поглед 2, 3, BLU VIVO XL4. ●Внатрешни димензии : 6. Меката внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот нов телефон од гребнатини.

Избор на клиенти

заштитна футрола 2 во 1 Монтажна Кутија За Паричник За Samsung Galaxy S21 Ултра, Кожна Тенка Кутија За Враќање На Телефонот Свеж
Huayijie Sxx1 Случај За Huawei P40 lite JNY-L21A JNY-L01A JNY - L21B Телефон Случај Корица 12 Свеж
Huayijie Sxx1 Случај За Huawei P40 lite JNY-L21A JNY-L01A JNY - L21B Телефон Случај Корица 12

Huayijie Sxx1 Случај За Huawei P40 lite JNYL21 A JNYL01 A JNY L21 B Телефон Случај Покрие 12 Има добра цврстина Стилски дизајн...

DEN 1227.20
Ремен Клип Случај Премиум Вертикална Вистинска Кожа Футрола W Појас Јамка;За Samsung Galaxy S20+ 5G,S20 Ultra,Note20, Note20 Свеж
Ремен Клип Случај Премиум Вертикална Вистинска Кожа Футрола W Појас Јамка;За Samsung Galaxy S20+ 5G,S20 Ultra,Note20, Note20

Издржливи Материјали, Поделена крава кожа (100% Вистинска Кожа) со метален хардвер Природно е мек, сјаен, ф

DEN 0.67
Huayijie Smk Случај За Samsung Galaxy A21 SM-A215U SM-A215u1 Телефон Случај Покритие 8 Свеж
Huayijie Smk Случај За Samsung Galaxy A21 SM-A215U SM-A215u1 Телефон Случај Покритие 8

Хуајији Смк Случај За Samsung Galaxy A21 SMA215 U SMA215u1 Телефон Случај Покритие 8 Има добра цврстина Стилски дизајн...

DEN 948.80
n/Универзален Телефон Случај Оксфорд Телефон Торбичка Половината Торби Појас Клип Капак Телефон Торба Свеж
n/Универзален Телефон Случај Оксфорд Телефон Торбичка Половината Торби Појас Клип Капак Телефон Торба

Издржлива употреба Оксфорд ткаенина Материјал со поголема Големина Капацитет Добар костум за Производ

DEN 3054.72
Хенгвин Футрола за iPhone 14 Pro Max 12 Pro Max 11 Pro Max Samsung Galaxy A42 5G Забелешка 9 Забелешка 8 S21 Ултра Флип Случај Свеж
Хенгвин Футрола за iPhone 14 Pro Max 12 Pro Max 11 Pro Max Samsung Galaxy A42 5G Забелешка 9 Забелешка 8 S21 Ултра Флип Случај

СОСТАВ НА МАТЕРИЈАЛ : густ кожен надворешен материјал помага да се создаде издржлив дизајн, а внатрешна�

DEN 2.00