Womenените турбански капаци од карцином хемо -бени -капа, муслимански глава, внатрешна хиџаб -хаџаб, исламска глава завиткана цврста боја со rhinestone

Womenените турбански капаци од карцином хемо -бени -капа, муслимански глава, внатрешна хиџаб -хаџаб, исламска глава завиткана

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

100% памук. Увезени. Еластично затворање. Материјал : женската турбанска капа е изработена од висококвалитетна ткаенина од памук, мека, лесна, дише, удобна за носење. Објавувања на главата со цврста боја со rhinestones, едноставни и стилски. Големина : шаловите со една големина на главата се вградени во еластична еластична, овозможува да се вклопи обем на главата од 54-59 см, безбедно и удобно вклопување, без лизгање, лесен за носење. Пред-врзани : Бандана лесно може да се лизне, не се потребни вештини за врзување. Двојните еднострани краеви можат да се исцртаат по рамото или грбот, додека задниот дел на шал создава ефект на розета за елегантен финиш. Функција : Овој турбан обезбедува целосна покриеност на главата, совршен за пациент со карцином, хемотерапија, алопеција, опаѓање на косата, муслимански шахар, капа за спиење, бремена мајчинска капа или дневна декорација. Мода и убава, лесна за да одговара на вашата секојдневна гардероба. Повод : Capенски турбан капачиња од Beanie погодни за женска употреба дома, или носење додека спиете и други активности на затворено или на отворено, без оглед дали сте со кратка коса, долга коса или кадрава коса, може да се носи за пролет, лето, есен и зима . Тип на ставка : Материјал со капа од турбан : Големина на памук : Погоден за обем на главата од 54-59см Пол : Девојки/жени/женски/дами Сезона : Пролет/есен/зима стил : Обичен/мода 100% сосема нов и висок квалитет. Мазно и меко чувство, голема еластичност, обезбедува целосна покриеност на главата Оваа капа не е само дизајн за муслимански жени, туку и за мајка, индиска, опаѓање на косата, карцином или дневна декорација и така натаму. За жените кои се подложени на опаѓање на косата како резултат на третмани со хемотерапија со карцином, алопеција или друго медицински поврзано опаѓање на косата. Тоа е стилска и удобна алтернатива на периките и врзувачките марами за главата. Исто така, за жените секојдневно носат или жени кои имаат само бебе. Сечеше капа, нема потреба повторно да го плетете, многу удобно.

Избор на клиенти

DAP 37584 FILER FILCE CRACK, 1 кварта, сива Свеж
DAP 37584 FILER FILCE CRACK, 1 кварта, сива

Пополнувачот за пукнатини со течен цемент е лесен за употреба, подготвен мешан производ за поправка на �

DEN 2.67
Томас ECOM ESD-VHBC-CR-T1-A0-CF-EC-ESDBLK ESD ВИНИЛ Висока Клупа Висина Стол Со Хром База, Хром Нога Прстен, Со Наклон Без Раце, Свеж
Томас ECOM ESD-VHBC-CR-T1-A0-CF-EC-ESDBLK ESD ВИНИЛ Висока Клупа Висина Стол Со Хром База, Хром Нога Прстен, Со Наклон Без Раце,

Секој chономски СТОЛ НА ЕСП е поддржан од нашата 15годишна гаранција, доживотен век на пневматскиот цилин

DEN 7951.68
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело Свеж
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 518.40
Model Model Model, Human Anatomy Science Model Свеж
Model Model Model, Human Anatomy Science Model

Одлично за училиштата, болниците, визуелните помагала во наставата по физичко здравје...

DEN 2.00
Q.HOU 11x14 Слика Рамка Црн сет од 2, секоја рамка со 2 душеци, приказ 8x10 или четири отворање 4x6 фотографии со МАТ и 11x14 Свеж
Kanto M300 целосна движење на ТВ wallидот за 26-55 телевизори | артикулирачка рака со 19 продолжение | До 135 ° вртење | Лесен Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 1052.80
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка Свеж
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка

Ѕвезда На Давидс & Снегулки 6 во Коска Куче Играчка Суперсофт Кадифен Ткаенина Одлична играчка во форма �

DEN 862.40
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12 Свеж
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12

Изграден во САД 1 / 8 in Јасен акрилик Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно к�

DEN 3.00
Pro -Advantage - Рејнолдс торби со корња - одобрени ACL - како што се гледа на ESPN - Професионални торби за корпи - направени Свеж
X-Dree Home Bales Bation Cinc легура тројно палто за палто, кука, закачалка, црна 8 парчиња (Cuarto de Baño de Aleación de Zinc Свеж
X-Dree Home Bales Bation Cinc легура тројно палто за палто, кука, закачалка, црна 8 парчиња (Cuarto de Baño de Aleación de Zinc

Главна боја : црна; Број на куки : 3 куки Dia Dia Dia суспензисин де е парен; дистанциа дел orificio de montaje : 21 mm / 0,8 ''.

DEN 2.67
Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер Свеж
Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер

Рутермакс рутер бит Карбид врзан, класичен предност формирајќи малку 11 / 4инчен дијаметар на секачот, до�

DEN 145.60
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена Свеж
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена

Нови OEM фабрички исечени и печат COMPX Timberline 103 TA / 103 T копчиња (2) Само Easy Keys нуди оригинални делови за произ�

DEN 2.00
3/8 -16 x 1 машини завртки, челик, бандаж, слотен диск, целосна нишка, обложување на цинк Свеж
3/8 -16 x 1 машини завртки, челик, бандаж, слотен диск, целосна нишка, обложување на цинк

Машински завртки со склопен погон Машински завртки со склопен погон Прицврстувач за исправено тресење

DEN 2735.84
UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка Свеж
UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка

Ги одржува вашите обетки и друг накит организирани, без заплеткување 160 дупки за закачување обетки и 10 к�

DEN 2518.72
1971 Топпс 690 Боб Моус Питсбург Пирати ПСА ПСА 7,00 Пирати Свеж
1971 Топпс 690 Боб Моус Питсбург Пирати ПСА ПСА 7,00 Пирати

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 1352.00