Розова, Жолта, Бела Пролет Печатени Карирани На Кралската Платно Жичен Раб Лента-2.5 10 Јарди

Розова, Жолта, Бела Пролет Печатени Карирани На Кралската Платно Жичен Раб Лента-2.5 10 Јарди

DEN 411.04

Свеж

Достапно.

2,5 Инчи х 10 Јарди (30 Стапки). Жична Лента-Одлична За Правење Лакови, Венци, Венци, Замавнувања. 2,5 Инчи х 10 Јарди (30 Стапки). Жична Лента-Одлична За Правење Лакови, Венци, Венци, Замавнувања. Розова, Жолта, Бела Пролет Печатени Карирани На Кралската Платно Жичен Раб Лента-2,5" 10 Јарди (30 Стапки).

Избор на клиенти

Grosgrain Ribbon 3 Candies Chocolation Chocolation Christman Dandenchiviving Cardy Carto For Carton For Difts - Hairbows - роденденска Свеж
Grosgrain Ribbon 3 Candies Chocolation Chocolation Christman Dandenchiviving Cardy Carto For Carton For Difts - Hairbows - роденденска

Оваа листа е во двор и имаме на располагање многу дворови Повеќе дворови ќе бидат исечени континуирани.

DEN 111.84
Крег Бахман пеперутки и гранки жичен раб лента, 10 јарди Свеж
Крег Бахман пеперутки и гранки жичен раб лента, 10 јарди

Пеперутки и гранки со форма на платно 2,5 "Широк од 10 јарди (должина од 30 стапки) Вклучува жичен раб 100% поли

DEN 191.20
Homeford Christmas Velvet Hometive Domesative Wired Ribbon, 4-инчен, 10-двор Свеж
Homeford Christmas Velvet Hometive Domesative Wired Ribbon, 4-инчен, 10-двор

Кадифе домашна жична лента на отворено Додадете свој личен допир на кој било проект!...

DEN 333.60