Sandvik Coromant C6-PDUNL-22110-15M1 T-Max P Сечење Единица За Вртење, DNMG 15 06 08 Господар Вметнете, Cx-Pdunr/L Алатка Стил, Левата рака, 110 mm Функционална Должина, 22 mm Функционална Ширина

Sandvik Coromant C6-PDUNL-22110-15M1 T-Max P Сечење Единица За Вртење, DNMG 15 06 08 Господар Вметнете, Cx-Pdunr/L Алатка Стил,

DEN 7120.00

Свеж

Достапно.

Вртење Алатки, стандард. Димензии на пакетот : 2,76 H x 5,94 L x 2,76 W (инчи). Тежина на пакетот : 2,93 фунти. Земја На Потекло : Шведска. Коромант Капто здодевни Бар т-Макс П намален материјал Дизајн Капто И СЛ Вртење Носителите Алатка Стил Код Cx-PDUNR/L (ИНТ )коромант Капто систем сегмент или центар болт Стегање Пакет на 1.

Избор на клиенти

Доријан 73310151386 Цтап Алат-Вкупна Должина: 3-1/2 Стебло:.500 Свеж
Доријан 73310151386 Цтап Алат-Вкупна Должина: 3-1/2 Стебло:.500

Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, CTAP, Вметнете Стил TPG Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, CTAP, В

DEN 1.33
Sandvik Coromant, QS-1212, Челик, Стоп ЗА QS® Холдинг Систем, Неутрален Сече Свеж
Sandvik Coromant, QS-1212, Челик, Стоп ЗА QS® Холдинг Систем, Неутрален Сече

Придобивки од семејството на овој производ : Лесна промена на алатката за намалено време на застој Едно�

DEN 436.80
Sandvik Coromant C4-DDHNL-27055 - 15 T-Max P Сечење Единица За Вртење, DNMG 15 06 08 Господар Вметнете, Cx-DDHNR/L Алатка, Левата Свеж
Sandvik Coromant C4-DDHNL-27055 - 15 T-Max P Сечење Единица За Вртење, DNMG 15 06 08 Господар Вметнете, Cx-DDHNR/L Алатка, Левата

Коромант Капто сечење единици, надворешни Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки За Негативни

DEN 0.67
10 парчиња GAOBEY CCMT060208-SM IC928 CCMT2-2SM IC928 Вметнување Карбирд Свеж
10 парчиња GAOBEY CCMT060208-SM IC928 CCMT2-2SM IC928 Вметнување Карбирд

10 парчиња (1 пакет) Gaobey CCMT060208SM IC928 CCMT22 SM IC928 Carbird Внесува Бесплатен превозот Одделение : Погоден За обработ�

DEN 238.40
Алатка Доријан-73310151116 - Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МВЛН, ВМЕТНИ СТИЛ ВНМ, Вкупна Должина 6 Свеж
Алатка Доријан-73310151116 - Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МВЛН, ВМЕТНИ СТИЛ ВНМ, Вкупна Должина 6

Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МВЛН, ВМЕТНЕТЕ СТИЛ ВНМ Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, �

DEN 1576.00
САНДВИК БТ25-Л150. 21-2563-4 ЕДИНИЦА ЗА Сечење Индексирана Глава На Држачот На Алатот За Вртење Свеж
САНДВИК БТ25-Л150. 21-2563-4 ЕДИНИЦА ЗА Сечење Индексирана Глава На Држачот На Алатот За Вртење

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ

DEN 708.80
GBJ SRACL 2525M08 + RCGT0803MO-АК R4 Струг Држачи Вртење 90° Струг Вртење &засилувач; Профилирање Алатка Носителот За Круг Карбид Свеж
Нов Валенит MWLNL-12-3 B Вртење Алатка Носителот 3/4 Shank WNMG 331 &засилувач; 332 Сад Направени-MH3598TL1 Свеж
Нов Валенит MWLNL-12-3 B Вртење Алатка Носителот 3/4 Shank WNMG 331 &засилувач; 332 Сад Направени-MH3598TL1

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФ

DEN 2.33
GBJ 10pcs TBMT060104-DP ZM1025 Струг Вртење Вметнува струг Вртење &засилувач; Профилирање Алатка Дупчење Карбид Инсерти Свеж
GBJ 10pcs TBMT060104-DP ZM1025 Струг Вртење Вметнува струг Вртење &засилувач; Профилирање Алатка Дупчење Карбид Инсерти

☞Тип : М4Х8 & Т15 Тип на компресија на завртки, брза и лесна инсталација и отстранување ☞Висококвалитетна

DEN 3.00
Сандвик КОРОМАНТ ПАПЛ-16м Струг Вртење Алатка Држач 1 Квадратни Стебло Цпу Машина Свеж
Сандвик КОРОМАНТ ПАПЛ-16м Струг Вртење Алатка Држач 1 Квадратни Стебло Цпу Машина

ГО КУПУВАТЕ ИМАТЕЛОТ НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕ�

DEN 566.40