ЈВЛ Виши Плоштад Најлон Корпа За Складирање

ЈВЛ Виши Плоштад Најлон Корпа За Складирање

DEN 336.64

Свеж

Достапно.

Изработена од ткаенина ткаена на жичана рамка оваа заострена сива корпа за складирање е уредно решение за заштеда на простор во вашиот дом или канцеларија. Се одликува со густо предиво, обична ткаенина во челична сива боја, совршено неутрално заземјување за да се спротивстави на мноштво живописни бои во домот. Оваа корпа за складирање ткаенина е толку разноврсна, тие прават одлични решенија за складирање и можат да се користат за цела низа работи. Деклатер и користете ги за накит, тоалети и канцелариски материјал. Големина : Х : 11 х В : 19 х Д : 19см прибл. База : W : 16 x D : 16cm прибл. Капацитет : 3л прибл. Изработена од ткаенина ткаена на жичана рамка оваа заострена сива корпа за складирање е уредно решение за заштеда на простор во вашиот дом или канцеларија. Се одликува со густо предиво, обична ткаенина во челична сива боја, совршено неутрално заземјување за да се спротивстави на мноштво живописни бои во домот. Оваа корпа за складирање ткаенина е толку разноврсна, тие прават одлични решенија за складирање и можат да се користат за цела низа работи. Деклатер и користете ги за накит, тоалети и канцелариски материјал. Големина : Х : 11 х В : 19 х Д : 19см прибл. База : W : 16 x D : 16cm прибл. Капацитет : 3л прибл. Нашата колекција За складирање Виши содржи густо предиво, обична ткаенина за ткаење во челична сива боја. Ова е совршен неутрален тон за контраст на мноштво живописни бои во вашиот дом, ткаењето на ткаенината е силно, но лесно и изгледа одлично како украсен додаток. Оваа заострена корпа за складирање е идеална за мала облека, накит, шминка, додатоци за бебиња и многу повеќе. Тоа е атрактивна корпа за отворено складирање, можете да ја користите за складирање парчиња и парчиња низ домот, како што се во спална соба, дневна соба, игротека, помошна просторија или детски спални соби. Карактеристики : Изработена Од ткаенина ткаена на жичана рамка, оваа заострена сива корпа за складирање е уредно решение за заштеда на простор во вашиот дом Или канцеларија Има буци предиво, обична ткаенина за ткаење во челична сива боја, совршено неутрално заземјување за да се спротивстави на мноштво живописни бои во домот Дизајнирани да ги надополнат повеќето ентериери може да се користат За складирање Или декоративни цели Оваа корпа за складирање ткаенини е толку разноврсна, тие прават одлични Решенија за складирање И Може Да се користат за цела низа работи што се распаѓаат и ги користат за накит, тоалети и канцелариски материјал што исто така можете да ги користите за организирање на домот на пример чувајте облека во вашите фиоки одржувајќи ги сите ваши чорапи уредни и уредни атрактивна отворена корпа за складирање што можете да ја користите за чување парчиња и парчиња низ домот, како што се во спална соба, дневна соба, игротека, помошна просторија и детски спални соби големина : х : 11 х в : 19 х д : 19см прибл. База : W : 16 x D : 16cm прибл. Капацитет : 3л прибл.

Избор на клиенти

Лиуж Рачно Изработена Торба Кошница Чантаagан церемонија кошница чување торба Свеж
Лиуж Рачно Изработена Торба Кошница Чантаagан церемонија кошница чување торба

Чај мирис освежувачки срце, опрема убавина негување очи, убавината на тешки, едноставни и неукрасени Го�

DEN 3.33
Лорви Пајажина Кутија За Складирање Коцка Корпа Корпи Контејнери За Канцеларија Дома Свеж
Лорви Пајажина Кутија За Складирање Коцка Корпа Корпи Контејнери За Канцеларија Дома

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc Големина : расклопена големина : 20, 5х20, 5см / преклопена големина : 8 х 8 �

DEN 95.84
Кб Јапонија Четвртина Латинска Корпа за Складирање, Овална Корпа За Перење, Лунд, Бисквит Свеж
Кб Јапонија Четвртина Латинска Корпа за Складирање, Овална Корпа За Перење, Лунд, Бисквит

Изгледа како вистинска текстура, но лесно се чисти Само додадете леб, закуски, зачини, прибор за јадење и

DEN 2.67
Лорви Планини Месечини Ѕвезди Ноќно Небо Кутија За Складирање Коцка Корпа Корпи Контејнери За Канцеларија Дома Свеж
Sealey Tps131 Bin И Панел Комбинација Единица, Сина, 24 Канти Свеж
Sealey Tps131 Bin И Панел Комбинација Единица, Сина, 24 Канти

24 Бин И Панел Комбинација Сина Складирање На Алатки Делови За Складирање Канти произведени од полимер �

DEN 0.67