Доначаид Крест Танкард Со Рачка Од Јаже Во Полиран Калај Капацитет Од 1 Пинта

Доначаид Крест Танкард Со Рачка Од Јаже Во Полиран Калај Капацитет Од 1 Пинта

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Заострен резервоар од 1 пинта со карактеристична рачка на јаже. Точен грб и мото над името на кланот. Направено во ВЕЛИКА британија од калај без олово. Достапни се над 1000 имиња на кланови. Еден Резервоар За Калај Со Пивце Со Рачка Од Јаже и Врежан Клански Грб со својата впечатлива рачка во стилот на јаже и двојни линии до врвот и дното, овој резервоар за калај од една пинта изгледа импресивно. Она што го прави одличен многу личен подарок е неговиот внимателно истражен и стручно врежан шкотски семеен грб. Историјата на Шкотските Кланови е горда и турбулентна историја на нацијата. Семејните имиња се нашата врска со таа историја. Секој Клан Грб Танкард е рачно изработен и врежан исклучиво за опсегот На Кланот I Luv LTD. Со седиште во Шефилд традиционалното срце на обработка на метали во ВЕЛИКА британија со векови нашите калајџии имаат светска репутација за извонредност во нивниот занает. Здружување на антички вештини врвен дизајн и ултрамодерна технологија за гравирање тие создаваат прекрасни подароци со трајна убавина. Со над илјада имиња на кланови и сртови за избор дајте некому посебен дар на историјата. Секој резервоар со капацитет од една пинта има висина од 115 мм 4,5 инчи и 115 мм 4,5 инчи преку неговата основа. Калајот што се користи за правење е целосно без олово и безбеден за пиење. Употребата на машина за миење садови не се препорачува за предмети за калај за домаќинство.

Избор на клиенти

HASEGAWA HA02352 1:72 Mitsubishi Ki67 Тип 4 тежок бомбаш Хириу Хирју Свеж
HASEGAWA HA02352 1:72 Mitsubishi Ki67 Тип 4 тежок бомбаш Хириу Хирју

Хатегава Комплет за модели Може да бара да се соберат бои и лепила Модел на точна скала Обезбедени детал

DEN 556.80
Голем тим за лого на лого на мажите во Калхун НХЛ - Колекцијата за затемнување на Blackout Свеж
Голем тим за лого на лого на мажите во Калхун НХЛ - Колекцијата за затемнување на Blackout

100% памук Повлечете го затворањето Машинско миење Официјално лиценцирана стока NHL од Калхун е направена

DEN 3.33
Nikon D7500 PRO дигитални леќи Худ + NW Директна крпа за чистење на микрофибер. Свеж
Nikon D7500 PRO дигитални леќи Худ + NW Директна крпа за чистење на микрофибер.

Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи Задниот прстен за заклу

DEN 2.67
10 парчиња E39-L44 E39L44 ново Свеж
10 парчиња E39-L44 E39L44 ново

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 0.67
Anncus 1PCS N13P-GS-A2 Свеж
Anncus 1PCS N13P-GS-A2

Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Пакет : SMD Е прилагодено : да Состојба : Ново Тип : Регулатор на нап�

DEN 910.72