- JVD 155p1 Серија 5PF 300V DC Аудио Сребрена Мика Спојување Кондензатор 10 парчиња

- JVD 155p1 Серија 5PF 300V DC Аудио Сребрена Мика Спојување Кондензатор 10 парчиња

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

- JVD 155p1 Серија 5 PF 300 V DC Аудио Сребрена Мика Спојување Кондензатор 10 парчиња. - JVD 155p1 Серија 5 PF 300 V DC Аудио Сребрена Мика Спојување Кондензатор 10 парчиња. - JVD 155p1 Серија 5 PF 300 V DC Аудио Сребрена Мика Спојување Кондензатор 10 парчиња.

Избор на клиенти

CAP0505004440RTS - 50 + 5 UF MFD 440 Volt VAC - Надградба на кондензаторот со двојно работење на Гудман Свеж
CAP0505004440RTS - 50 + 5 UF MFD 440 Volt VAC - Надградба на кондензаторот со двојно работење на Гудман

Докажана EIA456 во согласност со 60,000 часа сигурност Метализиран полипропилен филм со висок степен (дебел 5

DEN 2.33
NTE Electronics NEHH2.2M250BB серија NEHH алуминиум електролитски кондензатор, 20% толеранција на капацитивност, аксијално олово, Свеж
NTE Electronics NEV150M6.3 Серија NEV алуминиум електролитски кондензатор, 20% толеранција на капацитивност, радијално олово, Свеж
Климак овален кондензатор - одговара на AMRAD V2000/37-505KMT 23091 | 5 UF MFD 370/440 Volt Vac Свеж
Климак овален кондензатор - одговара на AMRAD V2000/37-505KMT 23091 | 5 UF MFD 370/440 Volt Vac

▶ Ова е сосема нов кондензатор на овален климак ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # V2000 / 37505

DEN 2.33
UXCELL A12072600UX0093 450V AC 2.5UF полипропилен филмски мотор за трчање UIQCZ Свеж
UXCELL A12072600UX0093 450V AC 2.5UF полипропилен филмски мотор за трчање UIQCZ

Име на производот : Кондензатор на мотор; Материјал за куќиште : пластика; Диелектричен материјал : Полип

DEN 2.67
UXCELL 75UF Motor Star Caytor 75MFD AC 450V за Hsingle-Phase 50/60 Hz AC мотор и вентилатор Свеж
UXCELL 75UF Motor Star Caytor 75MFD AC 450V за Hsingle-Phase 50/60 Hz AC мотор и вентилатор

75 UF 450 Volt AC CD60 кондензатор за еднофазни AC мотори Мерки за големина на случај 1,34 "дијаметар x 3,27" висина...

DEN 215.84
ОЕМ РЕЕМ РУУД Времето Кинг Почеток на кондензатор 88-106 MFD UF 330 VAC 43-17075-04 Свеж
ОЕМ РЕЕМ РУУД Времето Кинг Почеток на кондензатор 88-106 MFD UF 330 VAC 43-17075-04

Технички податоци : Тип : Почеток на кондензатор Код за кондензатор Код на кондензатор : 1 Capcitance (UF) : 88106 на

DEN 0.67
НТЕ Електроникс тд.22м35 Серија Тд Цврст Тантал Кондензатор, Радијално Олово.22 €f Капацитивност, 20% Толеранција, 35V Свеж
Lattech 10UF 50V 5x11 +/- 20% -40- +105 ℃ 100 парчиња алуминиумски електролитски кондензатори Свеж
Lattech 10UF 50V 5x11 +/- 20% -40- +105 ℃ 100 парчиња алуминиумски електролитски кондензатори

Капацитет : 10uf Напон : 50 V Температура : 40+105 ° C Толеранција : + / 20%(120 MHz,+20 ° C) Големина : 5x11mm Капацитет : 10uf На�

DEN 1.33
EMK105BJ103KV-F-Фиксни 2-пини SMD 105BJ103 Свеж
EMK105BJ103KV-F-Фиксни 2-пини SMD 105BJ103

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксиран кондензатор на повеќ

DEN 560.00
MidZoodiy 6PCS 3KV 3000V392J 3,9NF 0.0039UF P22.5mm Полипропилен филмски кондензатор 22,5мм Свеж
MidZoodiy 6PCS 3KV 3000V392J 3,9NF 0.0039UF P22.5mm Полипропилен филмски кондензатор 22,5мм

6 PCS 3 KV 3000 V392 J 3.9 NF 0.0039 UF P22.5mm Полипропилен филмски кондензатор на филмот 22,5мм 6 PCS 3 KV 3000 V392 J 3.9 NF 0.0039 UF P22.5mm По

DEN 207.52
6 компјутери Nichicon FG кондензатори 10V 6800UF аудио одделение Свеж
6 компјутери Nichicon FG кондензатори 10V 6800UF аудио одделение

Серија на музеј Никонн ФГ Кондензатор на аудио одделение повисоко одделение од сериите FW Богат звук во �

DEN 0.67
43-17075-14 -Weather King 243-292 MFD UF 250 Volt OEM кондензатор за замена Свеж
43-17075-14 -Weather King 243-292 MFD UF 250 Volt OEM кондензатор за замена

Ова е сосема нов кондензатор за започнување со замена на OEM Врвен квалитативен дел за замена на OEM!...

DEN 1.67
PATIKIL CBB60 60UF Вклучен кондензатор, AC 450V 2 жици 50/60Hz Цилиндер 90x50mm за пумпи за вода, машини за перење мотор почеток Свеж
PATIKIL CBB60 60UF Вклучен кондензатор, AC 450V 2 жици 50/60Hz Цилиндер 90x50mm за пумпи за вода, машини за перење мотор почеток

Погоден за стартување на еднофазни мотори со фреквенција од 50 Hz и 60 Hz, како што се воздушни компресори, п�

DEN 734.40
Кондензатор на тркалезна клима - одговара на Trane CPT00656 | 45/5 UF MFD 370/440 Volt VAC Свеж
Кондензатор на тркалезна клима - одговара на Trane CPT00656 | 45/5 UF MFD 370/440 Volt VAC

▶ Ова е сосема нов кондензатор на Климак ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # CPT00656...

DEN 1.00
E-Projects B-0004-H15 Керамички диск кондензатор, 50V, 0.01UF, 103 Свеж
E-Projects B-0004-H15 Керамички диск кондензатор, 50V, 0.01UF, 103

Точност : ± 20% Опсег на температура : +10 C до +85 C Диелектрична издржливост : напон со оценка од 2,5х...

DEN 3.00
Капа со двојно работење со мотор, 25/7,5 MFD, 370-440V Свеж
Капа со двојно работење со мотор, 25/7,5 MFD, 370-440V

✔item : Кондензатор со двојно работење со мотор ✔Voltage : 440 / 370 V AC ✔ Фреквенција : 60 / 50 Hz ✔ За употреба со : ел�

DEN 1406.40
Расклопете го B C IEC384-4 Серија 63V 4700UF завртка на главата за аудио филтер за аудио филтер 1 парчиња Свеж
Расклопете го B C IEC384-4 Серија 63V 4700UF завртка на главата за аудио филтер за аудио филтер 1 парчиња

Расклопувајте го B C IEC3844 SERICE 63 V 4700 UF завртка на главата за аудио филтер за аудио филтер 1 парчиња...

DEN 2.67