РОМАТИ 10 Пакет 5 Инчен Центар За Дупки извлечете Црн Кујнски Кабинет Рачки Мат Црн Хардвер За Кабинети И Фиоки Рачки За Комоди Од Легура На Цинк

РОМАТИ 10 Пакет 5 Инчен Центар За Дупки извлечете Црн Кујнски Кабинет Рачки Мат Црн Хардвер За Кабинети И Фиоки Рачки За Комоди

DEN 624.00

Свеж

Достапно.

Без ризик 100-дневен пробен период : Вашето задоволство е наша потрага, ние сме толку сигурни во повлекувањата на нашиот кабинет што сме подготвени да ви понудиме 100-дневно судење, и ако не сте задоволни со ништо, секогаш можеме да ви понудиме услуга за враќање. Висококвалитетен хардвер на кабинетот : нашите рачки на кабинетот се изработени од висококвалитетна легура на цинк, подобар квалитет, потрајни и отпорни на корозија, дизајнот на длабоки навои ги прави рачките не се лесни за олабавување и паѓање. Големина : Центар За Дупки : 5 Инчи (128ММ); Вкупна должина : 5,8 инчи (148ММ); Ширина : 0,4 инчи (10ММ); Проекција : 1,3 инчи(32,5 ММ). Податоците за мерење на секоја рачка се многу точни, стандардно растојание меѓу дупките и растојание на завртките, обезбедувајќи референца за податоци за вашата инсталација. Ве молиме внимателно проверете ја големината на рачката што ви треба пред да ја купите. Едноставен и дарежлив дизајн : хардверот На Кабинетот е идеален начин за разубавување на целата просторија, нашите повлекувања се едноставни и дарежливи во дизајнот, не се лесни за бледнеење и ' рѓа, мазни бидејќи површината на свилата го прави вашиот декоративен простор подинамичен. Широк спектар на апликации : Нашите Мат Црни рачки се совршени за врати на кабинетот, плакари, фиоки за плакари, фиоки за комоди, ормари за складирање итн. во секоја соба.

Избор на клиенти

Ekena Millwork TFP102FH12X053OB Вистински Вклопуваат Пвц Две Еднакви Панел Фарма Фиксна Планината Ролетни w/Z-Бар,, 12 W x 53 Свеж
Ekena Millwork TFP102FH12X053OB Вистински Вклопуваат Пвц Две Еднакви Панел Фарма Фиксна Планината Ролетни w/Z-Бар,, 12 W x 53

Прилагодено дизајниран и рачно составен според вашите спецификации Вистински изглед и чувство на авте�

DEN 0.67
Шауб МОДО Колекција 6-1/4 во. Вдлабнати Повлече, Мат Црна-1206-МБ Свеж
Шауб МОДО Колекција 6-1/4 во. Вдлабнати Повлече, Мат Црна-1206-МБ

Вкупна Должина : 61 / 4 во (159мм) Вкупната Ширина : 2 во (51мм) Проекција : 5 / 8 во (16мм) Основен Дијаметар : 61 / 8 инч

DEN 2.67
Виченца Дизајнира К1129 Палмарија Бамбус Повлече, 3-Инчен, Полиран Злато Свеж
Виченца Дизајнира К1129 Палмарија Бамбус Повлече, 3-Инчен, Полиран Злато

3 инчен дизајнер кабинетот повлече Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработени од занаетчии во С�

DEN 3.00
АЛПСКИ ХАРДВЕР ПРЕМИУМ Цврст Евро Стил Бар Рачка Повлечете-25пак ~3 Во Дупка Центар &засилувач; 5 3/8 Во Должина-Тешки Нерѓосувачки Свеж Попустот
Сојузнички Месинг 403-РП 18 Инчен Фрижидер Апарат Повлечете, 18, Масло Нанесуваат Бронза Свеж
Сојузнички Месинг 403-РП 18 Инчен Фрижидер Апарат Повлечете, 18, Масло Нанесуваат Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн

DEN 1219.04
Сојузнички Месинг П-3/8 8 Инчен Повлекување На Вратата Со Монистра, Нелакиран Месинг Свеж
Сојузнички Месинг П-3/8 8 Инчен Повлекување На Вратата Со Монистра, Нелакиран Месинг

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Елегантен додаток на декорот во вашата кујна или бањ

DEN 1232.00
Сојузнички Месинг П-900-18-Дп Гасоводот Колекција 18 Инчен Вратата Повлече, 18, Мат Црна Свеж
Сојузнички Месинг П-900-18-Дп Гасоводот Колекција 18 Инчен Вратата Повлече, 18, Мат Црна

Современ дизајн со рустикални влијанија Заштитен со користење на високо издржлив прав слој Цевката обл

DEN 0.67
Индиски Полица 1 Парче Рачно Изработени Антички Месинг Пиштол Пиштол Фиока Хардвер Повлекува Свеж
Индиски Полица 1 Парче Рачно Изработени Антички Месинг Пиштол Пиштол Фиока Хардвер Повлекува

КАРАКТЕРИСТИКИБез ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За ДецаБез Остри Рабови на Аглите...

DEN 2.00