крај Мелници 10 парчиња 11ир А60 Карбид Вметнете За Вртење Држач За Алат Здодевна Лента

крај Мелници 10 парчиња 11ир А60 Карбид Вметнете За Вртење Држач За Алат Здодевна Лента

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

со висока отпорност на свиткување и отпорност на триење, ексклузивно на висока цврстина, апликации за сечење со голема брзина. 10 парчиња 11ир А60 Карбид Вметнете Со Клуч За Вртење Држач За Алат Здодевен бар. Модел : 11ир А60. Материјал : Карбид. Боја : Златна. со висока отпорност на свиткување и отпорност на триење, ексклузивно на висока цврстина, апликации за сечење со голема брзина. 10 парчиња 11ир А60 Карбид Вметнете Со Клуч За Вртење Држач За Алат Здодевен бар. Модел : 11ир А60. Материјал : Карбид. Боја : Златна. Одлични перформанси во тврди материјали кои тешко се сечат. Исклучително тврд, отпорен на абење.Опис : 10 парчиња 11ir A60 Карбид Вметнете Со Клуч За Вртење Држач За Алат Здодевни Спецификации : Модел : 11ir A60 Material : Carbide Color : Golden A60 метрички заедничка нишка : 0,5-1,511 IR : дијагонално растојание На Сечилото : 11mmdegree : 60 Степени Погоден За : Навој Вртење Алатка Здодевна Барквантност : 10 PCSOUR ВЕТУВАЊЕ : Ние настојувајте да ви обезбедиме НАЈКВАЛИТЕТЕН ПРОИЗВОД И Најдобро Искуство Со Клиентите, Доколку Не Сте Целосно Задоволни, Ве Молиме Слободно Контактирајте Не Во Секое Време.。Тоа ќе ви биде доставено во рок од две недели.

Избор на клиенти

АЛОРИС CXAD 80 80° Дијамант Вртење &засилувач; Соочува RH Носителот Струг Брзи Промени САД Свеж
АЛОРИС CXAD 80 80° Дијамант Вртење &засилувач; Соочува RH Носителот Струг Брзи Промени САД

АЛОРИС CXAD 80 80° ДИЈАМАНТ ВРТЕЊЕ И СООЧУВА RH НОСИТЕЛОТ СТРУГ БРЗА ПРОМЕНА САДОд Падола Ви благодариме за в

DEN 2.67
Доријан 73310151386 Цтап Алат-Вкупна Должина: 3-1/2 Стебло:.500 Свеж
Доријан 73310151386 Цтап Алат-Вкупна Должина: 3-1/2 Стебло:.500

Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, CTAP, Вметнете Стил TPG Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, CTAP, В

DEN 1.33
Планински маж струг, алатка за вртење на ЦПУ 12мм 16мм 20мм SDJCR1010H07 Свртување на арборот CNC LATH CITRER BAR CARBIDE Вметнете Свеж
Планински маж струг, алатка за вртење на ЦПУ 12мм 16мм 20мм SDJCR1010H07 Свртување на арборот CNC LATH CITRER BAR CARBIDE Вметнете

Професионални алатки во индустријата, висококвалитетна, издржлива, добра стабилност, со употреба на ма�

DEN 1312.00
СЕКО Тдтл-16 Струг Вртење Алатка Носителот 1 Квадратни Стебло 6 ОАЛ 3/8 ИЦ КАРБОЛОЈ-АР8354АЗ2 Свеж
СЕКО Тдтл-16 Струг Вртење Алатка Носителот 1 Квадратни Стебло 6 ОАЛ 3/8 ИЦ КАРБОЛОЈ-АР8354АЗ2

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДООЕЛ, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦ�

DEN 0.33
Sandvik Coromant C4-DDHNL-27055 - 15 T-Max P Сечење Единица За Вртење, DNMG 15 06 08 Господар Вметнете, Cx-DDHNR/L Алатка, Левата Свеж
Sandvik Coromant C4-DDHNL-27055 - 15 T-Max P Сечење Единица За Вртење, DNMG 15 06 08 Господар Вметнете, Cx-DDHNR/L Алатка, Левата

Коромант Капто сечење единици, надворешни Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки За Негативни

DEN 0.67
Сандвик коромант 570-ДДКСНР-40-15-Л Т-МАКС П Главата За Вртење, Внатрешна, 62.5 Степен Алатка Најсовремена Агол Свеж
Сандвик коромант 570-ДДКСНР-40-15-Л Т-МАКС П Главата За Вртење, Внатрешна, 62.5 Степен Алатка Најсовремена Агол

Тип На Производ : Алатки За Сечење Точка Пакет Димензија : 3.54 "L X1 97" W X1 81 " H Точка Пакет Тежина : 0.49 фунти...

DEN 4963.68
Sandvik Coromant DCRNR 20 5d Држач За Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешна, Цврста Стегач, Десна Рака, 1-1/4 Ширина x Свеж
Sandvik Coromant DCRNR 20 5d Држач За Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешна, Цврста Стегач, Десна Рака, 1-1/4 Ширина x

Негативни основни вметнувања за вртење со високи перформанси Coro Turn RC е систем за стегање на врвот и дупк

DEN 1.33
Гаобеј 91°Mcgnl 2525m12 Индекс Надворешен Струг Вртење Носителот ЗА CNMG инсерти Свеж
Гаобеј 91°Mcgnl 2525m12 Индекс Надворешен Струг Вртење Носителот ЗА CNMG инсерти

91°MCGNL 2525 M12 Сосема нов, неискористен, не содржи сечило, сечилата треба да се купат одделно Сите производи

DEN 398.40