Унисекс Маска За Спиење Маска За Очи Хумерус-Медицинска Сестра-Доктор Ноќна Маска За Спиење Удобен Капак За Сенка За Спиење На Очите

Унисекс Маска За Спиење Маска За Очи Хумерус-Медицинска Сестра-Доктор Ноќна Маска За Спиење Удобен Капак За Сенка За Спиење

DEN 742.40

Свеж

Достапно.

Печатената страна е направена од топло чувствителна ткаенина која е поблиску до природната температура на телото за вистински длабок сон без сетила. Сјајната страна е фиксна црна боја со најлонска ткаенина со ладно чувство, која е кул и дише за подобра летна опција. Еластичната лента е точно, доволно цврста за да ја одржува на место, но незабележлива, не премногу затегната или лабава. тоа е меко,удобно и не се плетка со твоите очи. Специјална искривување за да се избегне притисок врз мостот на носот и пренос на светлина. Добар избор е ако ви треба вашата соба да биде речиси црна за да можете да заспиете или ви е тешко да заспиете, особено ако ги отворите очите среде ноќ и го фатите сјајот на будилникот или уличните светла што влегуваат низ вашиот прозорец. Печатената страна е направена од топло чувствителна ткаенина која е поблиску до природната температура на телото за вистински длабок сон без сетила. Сјајната страна е фиксна црна боја со најлонска ткаенина со ладно чувство, која е кул и дише за подобра летна опција. Еластичната лента е точно, доволно цврста за да ја одржува на место, но незабележлива, не премногу затегната или лабава. тоа е меко,удобно и не се плетка со твоите очи. Специјална искривување за да се избегне притисок врз мостот на носот и пренос на светлина. Добар избор е ако ви треба вашата соба да биде речиси црна за да можете да заспиете или ви е тешко да заспиете, особено ако ги отворите очите среде ноќ и го фатите сјајот на будилникот или уличните светла што влегуваат низ вашиот прозорец.

Избор на клиенти

Домашна алатка Doitool 16 компјутери Прекрасна ладна компресија Опфаќа маски за очите за очите за очите Свеж
Домашна алатка Doitool 16 компјутери Прекрасна ладна компресија Опфаќа маски за очите за очите за очите

Мачка печати закрпи за очи, прекрасни и цртани филмови, креативни и интересни Помош за спиење и релаксат

DEN 920.64