Американски Металкрафт Pwbb10 Топола Кошница, Рец Црна См

Американски Металкрафт Pwbb10 Топола Кошница, Рец Црна См

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Производ и карактеристика : топола дрво. Карактеристика : црна. Карактеристика : 2-3/4 инчи. 5-3/4 инчи. 8-1/2 инчи. Производ и карактеристика : топола дрво. Карактеристика : црна. Карактеристика : 2-3/4 инчи. 5-3/4 инчи. 8-1/2 инчи. Фарма на маса никогаш не изгледаше толку добро! користете ги овие природни и црни кутии за пекарски производи, складирање суви производи, овошје и зеленчук. Во толку многу стилови и големини, можете да ги ставите овие кутии да работат насекаде!.

Избор на клиенти

БАБА ВЕЛИ Пакет На 2-Пакет Плетен Кошеви &засилувач; 2-Пакет Плетен Полица Кошеви Свеж
БАБА ВЕЛИ Пакет На 2-Пакет Плетен Кошеви &засилувач; 2-Пакет Плетен Полица Кошеви

Што има во пакетот? Еден сет Од Плетени Корпи со 2 Пакувања, секоја димензија : 13 х 8,2 х 7 инчи Еден сет Од Ко

DEN 351.84
ПЛОШТАД Плоштад Кошеви, Полипропилен, Плетен, 23 х 9 х 5 см Свеж
ПЛОШТАД Плоштад Кошеви, Полипропилен, Плетен, 23 х 9 х 5 см

КОРИСТЕТЕКорпи, идеални за барот Материјал : полипропилен Димензии23 х 9 х 5 см КАРАКТЕРИСТИКИПриродна пл

DEN 907.20
Жица Јајце Кошница 6 Ж 8 Диа ' Рѓа Свеж
Жица Јајце Кошница 6 Ж 8 Диа ' Рѓа

Жичаната Корпа За Јајца е совршено парче за прикажување на фарма за кујнски производи, јајца, крпи или с�

DEN 2.33
Црни Метални Корпи За Купување Со Стенд-Сет од 12 Свеж
Црни Метални Корпи За Купување Со Стенд-Сет од 12

Боја Црна Висина 1.000 Должина 5.000 брод од сад Производите се добро спакувани и ве молиме прочитајте го опи

DEN 0.33
АДАМАС-Бета Нерѓосувачки Челик Кошница Кошница Жица За Складирање корпи 11.81 € 7.87€7.87 во Свеж
АДАМАС-Бета Нерѓосувачки Челик Кошница Кошница Жица За Складирање корпи 11.81 € 7.87€7.87 во

Квалитет : мрежестата корпа е изработена од жица од нерѓосувачки челик, дното е зајакнато и не е лесно да

DEN 1.67
Чидори Санџо 55-93БК Жица Кошница Свеж
Чидори Санџо 55-93БК Жица Кошница

Големина( W x d x h) : 14.2 x 9.8 x 6.5 (28) см) Материјал : Жица Земја На Потекло : Кина Големина( W x d x h) : 14.2 x 9.8 x 6.5 (28) см).

DEN 1.67
Мајстор-Билт 19-14085-БЛГ Свеж
Мајстор-Билт 19-14085-БЛГ

Ова е вистински оем (Производител На Оригинална Опрема) дел Ова е вистински оем (Производител На Оригина

DEN 3819.68
Марлин Челик Обичен Челик Жица Торба Кошница, Сина Прав Палто Свеж
Марлин Челик Обичен Челик Жица Торба Кошница, Сина Прав Палто

Обичен Челик Материјал Ракување И Перење Кошница 100% Сад Направени Обичен Челик Материјал Ракување И Пе�

DEN 1.00
Карлајл Прехранбени Производи 650467 Ткаат Овална Кошница За Сервирање, 9 х 6, Слама Свеж
Карлајл Прехранбени Производи 650467 Ткаат Овална Кошница За Сервирање, 9 х 6, Слама

Слама боја 1.1qt овална корпа за храна со плетен ткаат надворешен модел Полипропилен за отпорност на пове�

DEN 1493.92
Hubert® Метална Корпа За Тутун Црна-8 1/2 L x 8 1/2 W x 1/2 H Свеж
Hubert® Метална Корпа За Тутун Црна-8 1/2 L x 8 1/2 W x 1/2 H

Изграден од црн метал обложен со прав Не е безбедна храната Го надополнува секој декор...

DEN 0.33
Јамашита Когеи W48 33850 Кошница, Браун, W 13.4 x D 8.7 x H 7.9 / 12.6 инчи, Хартија, Во Продавница Кошница Свеж
Јамашита Когеи W48 33850 Кошница, Браун, W 13.4 x D 8.7 x H 7.9 / 12.6 инчи, Хартија, Во Продавница Кошница

Вклучува хартија / крпа Големина( В х Д х Х) : 13,4 х 8,7 х 7,9 инчи (34 х 22 Вклучува хартија / крпа Големина( В х Д х

DEN 389.92
ПАСЕО ОГ - 21 Плетен Кошница, Природни, 16.9 х 12.2 х 9.8 Свеж
ПАСЕО ОГ - 21 Плетен Кошница, Природни, 16.9 х 12.2 х 9.8

Големина : 16,9 х 12,2 х 9,8 (31Т) см) Материјал : Врба Земја На Потекло : Кина Тежина : 15,7 мл (450 Големина : 16,9 х 12,2 х 9

DEN 0.67
Вентилирана Пластика Произведува Фиока Правоаголна Зелена-21 л х 14 В х 3 Ч Свеж
Вентилирана Пластика Произведува Фиока Правоаголна Зелена-21 л х 14 В х 3 Ч

Пластика Зелена Пластика Зелена Калифорниските Послужавници Со Стеритуш ќе го продолжат рокот на трае�

DEN 1.67
Г. Е. Т. Претпријатија 4-80008 Брод Жица Кошница, Нерѓосувачки Челик Свеж
Г. Е. Т. Претпријатија 4-80008 Брод Жица Кошница, Нерѓосувачки Челик

СТИЛ : од забавни и чудни до традиционални форми, овие садови можат да послужат низа пржени гарнитури ка�

DEN 237.12
後カゴメッシュ固定式к рбк-л Свеж
後カゴメッシュ固定式к рбк-л

Надворешни Димензии : Ширина 14,4 x Длабочина 17,9 инчи (363 x 455 mm); Дното : Ширина 11,2 x Длабочина 15,0 инчи( 283 x 380 mm);

DEN 514.88