АЛЕЦИН Комплет од 2-Стаклена Шолја За Кафе Со Рачка, Стаклени Чаши За Кафе Со Двоен Ѕид, Чаши За Чаши За Кафе За Капучино, Лате, Еспресо, Американо

АЛЕЦИН Комплет од 2-Стаклена Шолја За Кафе Со Рачка, Стаклени Чаши За Кафе Со Двоен Ѕид, Чаши За Чаши За Кафе За Капучино, Лате,

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

ЗАБЕЛЕШКА : сеф За Микробранова печка до 350°F/180°C безбедна рерна до 350°F/180°C Карактеристики : [Очила Со Двоен Ѕид ] : дизајнот со двојни ѕидови на овие чаши врши и практични иesетски функции. И обезбедува прекрасен елемент за презентација, давајќи илузија дека течноста внатре лебди во воздухот. [Лесно За Чување ] : Бидејќи чашите се доказ за гребење, а исто така се редат, тие го прават складирањето во кујната поедноставно и полесно. €Рачка за удобност Зафат ● Стаклена Чаша Со пригодна рачка, задоволувачки раб и стакло отпорно на кршење, без олово значи колку повеќе голткате, толку повеќе тонете во чиста радост. Рачките се конструирани за секогаш да нудат удобно држење.●Дизајн Со двојни Ѕидови Е Направен Од Топлина И Отпорен На Кондензација за издржливо Изолирано стакло има елегантен дизајн од 2 слоја што создава драматична оптичка илузија и спречува кондензација, ја одржува вашата течност да остане жешка подолго. Не е тежок за држење, и очигледно не е слаб.

Избор на клиенти

Сдфг Макарон Бонбони Боја Керамичка Кригла Во Стил Едноставен Кафе Чаша Подарок Вода Чаша Кафе Чаша За Појадок Свеж
Израелско американско срце со знаме за кафе со кафе, двослоен чај чај со капак 350 мл Свеж
Израелско американско срце со знаме за кафе со кафе, двослоен чај чај со капак 350 мл

Пластичен материјал Оваа чаша за кафе е изработена од еколошки материјал, безбеден, издржлив и отпорен �

DEN 287.84
Нервен 60 пакувања чисти златни пластични чаши за кафе со 60 парчиња црно кафе -мешалки за кафе - 8oz чаши за кафе со рачки Свеж Попустот
Кениц Еспресо Кафе Кантата Свеж
Кениц Еспресо Кафе Кантата

Оригинален Производ Книц Порзелан Изработени Од Висококвалитетен Порцелан Безбедна Машина За Миење Са

DEN 2.33
Кафе Стакло Кригла Чаша Јасно Со Рачка За Топол Пијалок Дома Кафе Елеганција 12oz 350ml TPBD102870 Свеж
Кафе Стакло Кригла Чаша Јасно Со Рачка За Топол Пијалок Дома Кафе Елеганција 12oz 350ml TPBD102870

Стаклената кригла е составена од цврсто стакло кое има мазна завршница отпорна на гребење Површината н�

DEN 218.24
Павилјон Подарок Компанија Ме Насмевнуваш Мини Еспресо Кригла, 5 мл Свеж
Павилјон Подарок Компанија Ме Насмевнуваш Мини Еспресо Кригла, 5 мл

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : 5 fl оз кригла, спакувана во картонски држач и пластична полибаг, е направена од нова коск

DEN 181.60
Гуам Желка Кафе Кригла Керамичка Боја Менување Чаша Чај Чаши За Канцелариски Домашни Подароци Свеж
Гуам Желка Кафе Кригла Керамичка Боја Менување Чаша Чај Чаши За Канцелариски Домашни Подароци

керамика Произведено во САД Или Увезено Оваа керамичка кригла е силна и издржлива Интересниот дизајн н�

DEN 1.67
КСИАЛОН 13,5 см Буда Кристал Гуанин Чаша За Прочистување На Водата Чаша Света Вода Почит Орнаменти Свеж
КСИАЛОН 13,5 см Буда Кристал Гуанин Чаша За Прочистување На Водата Чаша Света Вода Почит Орнаменти

Материјал : Кристал големина : 13,58см Олтар чаша за вода што му нуди На Буда, За будистичко обожавање и заitu

DEN 1007.68
Героткри кригла со кафе, чаша за кафе, кафе -кафе, изолирана чаша 500 мл, мачка Свеж
Героткри кригла со кафе, чаша за кафе, кафе -кафе, изолирана чаша 500 мл, мачка

Material Материјал за чаша за кафе : 304 не'рѓосувачки челик Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Изолирани кар�

DEN 456.00