Втора Кожа MKY301-PCCL-326-Y748 Движење На Срцето Дизајн од 326/За S301/MVNO Паметен Телефон

Втора Кожа MKY301-PCCL-326-Y748 Движење На Срцето Дизајн од 326/За S301/MVNO Паметен Телефон

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : S301/MVNO паметен телефон (SIM слободен уред) само. Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : S301/MVNO паметен телефон (SIM слободен уред) само. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! [Опис на производот] s301 / mvno паметен телефон случај со мобилно срце кое не се движи, но тоа не е мобилно срце. [Спецификации] Материјал : тело На Куќиштето/Третман Со Поликарбонат : ув мастило за стврднување, опсег На Печатење на завршна облога : рамно печатење (страните не вклучуваат печатење) [компатибилни модели] S301/MVNO паметен телефон (SIM бесплатен уред) *Спецификациите може да се променат без претходно известување. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со прикачен случај (само кабел). Не е компатибилен со десктоп тип полначи. [За времето на испорака] распоредот за испорака е само водич. Бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчии, може да потрае подолго во зависност од околностите на вашата нарачка.

Избор на клиенти

ВТОРА КОЖА Масаки Јамазато иродолко / ЗА СТРЕЛИ В Ф-04Е/докомо ДФЈ04Е-АБВХ-193-К504 Свеж
ВТОРА КОЖА Масаки Јамазато иродолко / ЗА СТРЕЛИ В Ф-04Е/докомо ДФЈ04Е-АБВХ-193-К504

Гаранцијата на производителот не може да се примени Производител Број На Модел : DFJ04 EABWH193K504 Производите�

DEN 678.24
Љубов | луксендар Хром серија дизајнер случај за iPhone 8/7 плус Во Сребрена трим Свеж
Љубов | луксендар Хром серија дизајнер случај за iPhone 8/7 плус Во Сребрена трим

Изработен од издржлив полуфлексибилен термопластичен полиуретански (тпу) материјал со хромирани заврш

DEN 90.56
Casemarket SoftBank Pantone 5 Поликарбонат Јасно Тешко Случај [ Облак Воздух Графички-Црвено ] Свеж
Casemarket SoftBank Pantone 5 Поликарбонат Јасно Тешко Случај [ Облак Воздух Графички-Црвено ]

Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден / специјален мат принт, странична / јасна спецификација)

DEN 597.76
Втора Кожа Шумска Камо ТИП1 / За Моторола РАЗР М 201м / Софтбанк СМР201-АБВХ-101-А006 Свеж
Втора Кожа Шумска Камо ТИП1 / За Моторола РАЗР М 201м / Софтбанк СМР201-АБВХ-101-А006

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : тело Н

DEN 672.48
ЕСНО Очила За Сонце Раста / ЗА П-04Д/докомо ДПСП4Д-ПЦЦЛ-201-Н028 Свеж
ЕСНО Очила За Сонце Раста / ЗА П-04Д/докомо ДПСП4Д-ПЦЦЛ-201-Н028

ДПСП4ДПЦЦЛ201Н028 П04Д / докомо ДПСП4ДПЦЦЛ201Н028 П04Д / докомо Заштитува P04 D / docomo од гребнатини!! Многу е лесно

DEN 3.33
Втора Кожа Електро Облак Розова / ЗА АКВОС Кристал Х 402Ш/Софтбанк SSHCRX-TPCL-701-J076 Свеж
Втора Кожа Електро Облак Розова / ЗА АКВОС Кристал Х 402Ш/Софтбанк SSHCRX-TPCL-701-J076

Материјал : тело На Куќиштето / ТПУ (мека кутија) Третман : ув излечиво мастило (страните се млечно бели (п�

DEN 0.67
ДА Мумија-Кун Жолта / ЗА DIGNO ISW11K/au AKYD11-PCCL-201-N057 Свеж
ДА Мумија-Кун Жолта / ЗА DIGNO ISW11K/au AKYD11-PCCL-201-N057

АКИД11ПЦЦЛ201Н057 DIGNO ISW11 K / au ОД KDDI ЧУВАРИ DIGNO ISW11 K / au од гребнатини Многу е лесно да се отстрани Земете го со �

DEN 601.92
Втора Кожа Кучешка Бела Точка Дизајн со Влага/За Поток X GL07S/ЕМОБИЛ EHWGL7-TPCL-777-J176 Свеж
Втора Кожа Кучешка Бела Точка Дизајн со Влага/За Поток X GL07S/ЕМОБИЛ EHWGL7-TPCL-777-J176

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 672.48
Втора КОЖА Ротм Леопард Розова Дизајн СО РОТМ/За Оптимус Х Е11ЛГ/ау АЛГ11Х-ПЦЦЛ-202-Ј390 Свеж
Втора КОЖА Ротм Леопард Розова Дизајн СО РОТМ/За Оптимус Х Е11ЛГ/ау АЛГ11Х-ПЦЦЛ-202-Ј390

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 3.33
Втор Транспорт На Кожа Ловоров Крст Црна Точка / За Стрелки ES12F/au AFJAES-PCCL-277-Y315 Свеж
Втор Транспорт На Кожа Ловоров Крст Црна Точка / За Стрелки ES12F/au AFJAES-PCCL-277-Y315

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

DEN 3.00
Втора Кожа Црна Гледајте Точка Црвена / за iPhone 5/au AAPIP5-PCCL-201-Y202 Свеж
Втора Кожа Црна Гледајте Точка Црвена / за iPhone 5/au AAPIP5-PCCL-201-Y202

Број На Модел На производителот : AAPIP5PCCL201Y202 Компатибилни модели : i Phone 5 / au само Број На Модел На производ�

DEN 597.76
ЏТБИ Смешно Дизајниран За Iphone 13 Pro Max Случај За Мажи/Жени/Девојче/Момче, Јасен Мек Случај Tpu со 4 Агли Заштита Од Удари Свеж
Casemarket docomo Стрелките X Поликарбонат Јасно Тешко Случај [ Тарт] Свеж
Casemarket docomo Стрелките X Поликарбонат Јасно Тешко Случај [ Тарт]

Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден / специјален мат принт, странична / јасна спецификација)

DEN 2.00
Втор Монограм На Кожата Бел х Црн Дизајн од РОТМ/За Аквос Телефон Зета Ш-02Е/докомо ДШ02Е-ПЦЦЛ-202-Ј354 Свеж
Втор Монограм На Кожата Бел х Црн Дизајн од РОТМ/За Аквос Телефон Зета Ш-02Е/докомо ДШ02Е-ПЦЦЛ-202-Ј354

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

DEN 0.33