Свињи Љубовник Подарок За Девојка Жените Животните Љубовник Подарок Шминка Торба Симпатична Свиња Животно Подарок Роденденски Подарок За Најдобар Пријател Козме

Свињи Љубовник Подарок За Девојка Жените Животните Љубовник Подарок Шминка Торба Симпатична Свиња Животно Подарок Роденденски

DEN 169.44

Свеж

Достапно.

Свињи Љубовник Подарок Смешно : свиња Дама подароци за жени и девојки Сакаат розова свињи? Оваа козметичка кеса е за љубителите на свињи кои сакаат да чуваат свињи како домашни миленици. Совршен подарок за сестри, пријатели, баба, братучеди, мајки, тетки, ќерки, наставници, најдобри, цимери, сопруги, семејство, тинејџери, девојки жени и секого. Подарок За Љубовник На Свињи За Неа : Козметичките Кеси за Животни Од Свињи се за девојчиња или жени кои сакаат само свињи. Одличен начин да ја покажете вашата љубов кон свињите со овој подарок. Секој сака свињи затоа што се слатки. Погоден за Денот На Мајката, Божиќ, Роденден, Празнични Подароци, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката итн. Идеи за Подароци за пријателство : Ако не знаете што да му дадете на љубителот на свињи, погледнете овде! Оваа козметичка торба со тематика на свињи има стилски и иновативен дизајн, што ја прави совршен подарок за сопственик на свиња или љубител на животни кој сака свињи. Давањето до знаење дека е ценета и згрижена на овој уникатен начин е подарок со радост и топлина. Мултифункционална козметичка кеса : чантата за шминка е изработена од материјал од памучно платно, Двострано печатено, кое е меко и силно. Се чисти со благ сапун и топла вода и е издржлив. Дизајнот на патент може да спречи паѓање на вашите работи, големината е 10" х 6,7" инчи, што е погодно за носење. Таа е погодна за секојдневниот живот. Може да се наполни со кармин, маскара, пресуван прав, ајлајнер, козметичко огледало,тоалети итн.ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. Роденденски Подарок За Пријателка Женка : божиќен подарок за љубителите на свињи! Нашата уникатна козметичка торба е совршен сувенир и одличен подарок за одмор. Примерите вклучуваат дипломирање, затоплување на куќата, Велигден, Ден На Независноста, Недела На Благодарност На Наставниците, Сезона На Враќање Во Училиште, Сезона На Дипломирање, Свадба, Моминска Вечер, Годишнина, Пензија итн.

Избор на клиенти

Пвц Тоалет Со Патент Носи Торбичка Пренослива Козметичка Торба За Шминка За Одмор, Бања И Организирање Црн Череп Свеж
Тбуобт Козметички Кеси Торби За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, Пејзаж За Сликање Масло Свеж
Тбуобт Козметички Кеси Торби За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, Пејзаж За Сликање Масло

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер кож�

DEN 785.60