Преклоплива Корпа За Складирање, Коцка Организатор Канти Мулти - Обоени Велигденски Јајца Коцка Торба Двојни Рачки За Плакарот Полица

Преклоплива Корпа За Складирање, Коцка Организатор Канти Мулти - Обоени Велигденски Јајца Коцка Торба Двојни Рачки За Плакарот

DEN 319.84

Свеж

Достапно.

Големина На Канти За складирање : 15 (L) x 11 (W) x 9,5 (H) инчи, канти Што Се Склопуваат за да заштедат простор кога не се користат. Материјал : Изработен од стилска, цврста ткаенина што дише со зашиени, лесни за фаќање кожни рачки. Дизајн : Лесен и лесен за носење; склоплив за компактно складирање. Карактеристика : Лесен пристап со рачката на фиоката за ткаенина, комплименти со организаторот за складирање коцки. Повод : Користете во вашиот плакар за постелнина, гардероба, расадник, игротека, перална, канцеларија и многу повеќе. Корпата За складирање Може Да Избере : 1/2 пакувања Канти За Складирање Големина : 15 (Л) х 11 (В) х 9,5 (Ч) инчи Погодни За : плакар, гардероба, расадник, игротека, перална, канцеларија и многу повеќе. Услуга по продажбата : ние ќе ви вратиме или ќе ви испратиме нова ако Кантите за складирање имаат некаков проблем со квалитетот. Ве молиме контактирајте не ако имате некое прашање, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Избор на клиенти

Нов LON0167 63mm x прикажан 0,5 mm x 16mm сигурна ефикасност HSS 72T SLITTING SUT ALLEAT ALLEAT SILEDER TONE Свеж
Нов LON0167 63mm x прикажан 0,5 mm x 16mm сигурна ефикасност HSS 72T SLITTING SUT ALLEAT ALLEAT SILEDER TONE

Име на производот (издржлив во употреба) : Слит пила; Материјал : HSS Надворешна диа Безобразен : 63мм / 2,48 ";

DEN 1.00
Zebra 800084-914 Вистински безбеден ISERIES врвен ламинат за Zebra ZXP серија 8 и 9 печатачи на лични карти. 625 отпечатоци. Свеж
Zebra 800084-914 Вистински безбеден ISERIES врвен ламинат за Zebra ZXP серија 8 и 9 печатачи на лични карти. 625 отпечатоци.

Јасна прелазија : Секоја лента обезбедува слој на заштита над вашите печатени картички, што ги прави пот

DEN 1.00
Essесини РА-01H SX1276 Модул за безжична комуникација Лора 868MHz Спектар на безжичен модул Сериски SPI интерфејс RA-01H Свеж
Essесини РА-01H SX1276 Модул за безжична комуникација Лора 868MHz Спектар на безжичен модул Сериски SPI интерфејс RA-01H

Лора модемот поддржува режими на модулација на FSK, GFSK, MSK, GMSK, LORA и OOK и поддржува фреквенциски опсег 803 ~ 930 M

DEN 1.33
Diythinker Animal Animal Smifout Yellow Mat Shoot Desktop украсен фото рамка приказ уметнички сликарство дрвена Свеж
Diythinker Animal Animal Smifout Yellow Mat Shoot Desktop украсен фото рамка приказ уметнички сликарство дрвена

Големина : одговара на 15,2 x 20,2 см (6 x 8 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена голем

DEN 415.84