PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид поставени лебдечки решетки полици со преклопување на компјутерска биро цврсто дрво за складирање на кујна, 12 големин

PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид поставени лебдечки решетки полици со преклопување на компјутерска биро цврсто

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки. Метод на инсталација : Треба да вежбате, лесен за инсталирање. Големина (должина × ширина) : 50x30cm, 60x40cm, 60x45cm, 70x40cm, 70x50cm, 80x40cm, 80x50cm, 80x60cm, 100x40cm, 100x50cm, 100x60cm, 120x40cm (види табела со големина). Карактеристики : Лесно се склопува, може да се користи како компјутерска биро, трпезариска маса, заштеда на простор, едноставна мода, силен капацитет за носење. Материјал : Цврсто дрво (цврсто, издржливо, еколошки, јасна текстура). Име на производот : Rackmation за складирање на wallидови : Цврсто дрво, без оглед на тоа да се соберат : Нодидиционални карактеристики : Folding Style : Едноставно модноФајт : решетката за складирање поставена со wallидови, решетката за складирање со голем капацитет на идот за да го направите складиштето чисто и чистото чисто со мека крпа, не Користете абразивно чистење : илустрацијата е вештачко физичко мерење и грешката помеѓу 1-2 см не е исклучена. Ве молиме, разберете дека постојат суптилни разлики во сликите што се должат помеѓу предизвиканата осветленост.

Избор на клиенти

Пакет на лебдечки полици со Loveубов-Канкеи (Содржи 2 артикли Свеж
Пакет на лебдечки полици со Loveубов-Канкеи (Содржи 2 артикли

Едноставен дизајн лебдечки полици изработени од цврсти табли од дрво Паулоунија и метални загради обло

DEN 3.00
Haowul 2 парчиња лебдечки полица за лепило монтирано не-дупчење Организатор за бања Свеж
Haowul 2 парчиња лебдечки полица за лепило монтирано не-дупчење Организатор за бања

Space Saver Го трансформира потрошениот простор на wallидот во пространа област за складирање, оваа wallидна по�

DEN 3.00