Преносен инсулин ладилник ладилник за ладилни кутии мини ладни кутии Константна температура Фрижидер LED дисплеј двоен слој голем капацитет 2batteries

Преносен инсулин ладилник ладилник за ладилни кутии мини ладни кутии Константна температура Фрижидер LED дисплеј двоен слој

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

【Обезбедете температура】 : Инсулинот ладилник е дизајниран да обезбеди удобен и економичен начин за чување лекови (како што се инсулин или други инјектирани лекови) на безбедна температура под следниве услови. 【Голем екран на дигитален дисплеј】 : LED дисплеј со висока дефиниција, лесен за ракување, издржливи копчиња на екран на допир, не е лесно за оштетување, интелигентна контрола на температурата, приказ на температура во реално време, лесен за постарите лица да работат. 【Алуминиумски лагер】 : Дизајнот на аголот на лакот на лагер спречува испакнатини и судири на лекови во кутијата на патот, а процесот на оксидација ја прави ладилната температура издржлива. 【Намалување на бучавата и нем】 : Усвојувајте технологија на турбо неми, заштеда на моќ и мала потрошувачка и продолжување на животниот век на производот. Не повеќе од 25 децибели за време на операцијата, тивко и грижливо искуство, удобен и мирен сон цела ноќ. 【Преносен и удобен】 : Користејќи ја најпрофесионалната технологија за ладење на полу-технолошки полупроводници и топлинска изолација, дизајнот е едноставен и елегантен. Лесен и преносен, погоден за дома, канцеларија, возило, аптека, болница и други места. 【Обезбедете температура】 : Инсулинот ладилник е дизајниран да обезбеди удобен и економичен начин за чување лекови (како што се инсулин или други инјектирани лекови) на безбедна температура под следниве услови. 【Голем екран на дигитален дисплеј】 : LED дисплеј со висока дефиниција, лесен за ракување, издржливи копчиња на екран на допир, не е лесно за оштетување, интелигентна контрола на температурата, приказ на температура во реално време, лесен за постарите лица да работат. 【Алуминиумски лагер】 : Дизајнот на аголот на лакот на лагер спречува испакнатини и судири на лекови во кутијата на патот, а процесот на оксидација ја прави ладилната температура издржлива. 【Намалување на бучавата и нем】 : Усвојувајте технологија на турбо неми, заштеда на моќ и мала потрошувачка и продолжување на животниот век на производот. Не повеќе од 25 децибели за време на операцијата, тивко и грижливо искуство, удобен и мирен сон цела ноќ. 【Преносен и удобен】 : Користејќи ја најпрофесионалната технологија за ладење на полу-технолошки полупроводници и топлинска изолација, дизајнот е едноставен и елегантен. Лесен и преносен, погоден за дома, канцеларија, возило, аптека, болница и други места. Спецификации на производот : - Метод на ладење : Полупроводнички ладење- Прилагодлива температура : 2-18 ℃- Температура на складирање на лекови : 2-8 ° C (температура на околината

Избор на клиенти

Природни фарми 6 пакувања - 8 мл - Амбер Бостон Пластични шишиња со спреј - Победски распрскувач на магла и капа за прашина Свеж Попустот
CRZ Јога Беспрекорен резервоар за тренингот на врвови за жени Атлетик Камизол Спортски кошули со вграден градник Свеж
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка Свеж
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка

Ѕвезда На Давидс & Снегулки 6 во Коска Куче Играчка Суперсофт Кадифен Ткаенина Одлична играчка во форма �

DEN 862.40
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена Свеж
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена

Нови OEM фабрички исечени и печат COMPX Timberline 103 TA / 103 T копчиња (2) Само Easy Keys нуди оригинални делови за произ�

DEN 2.00
Куќа градина Serrenity молитва океански бранови дрво завршете накит музички кутија игра Вие сте моето сонце Свеж
Куќа градина Serrenity молитва океански бранови дрво завршете накит музички кутија игра Вие сте моето сонце

Прекрасна капа на облогата на оревот од дрво од орев можете да ја замените сликата со лична фотографија

DEN 1.67
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби Свеж
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби

Оваа RC LED LED покривна светлина е специјална дизајнирана за Traxxas 1 / 18 TRX4 M Bronco Светилката за покривот RC може

DEN 3.00
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss Свеж
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss

65% полиестер, 35% памук Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека и удобн�

DEN 2.33
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал

Симон Харли Креирај Земја на потекло : САД Модел : HUA80497 Боја : рикање портокал Симон Харли Креирај...

DEN 0.33
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 1052.80
UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка Свеж
UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка

Ги одржува вашите обетки и друг накит организирани, без заплеткување 160 дупки за закачување обетки и 10 к�

DEN 2518.72
Еџ Потпишан 2002 Стрип Слики WWF Суровини Договор SummerSlam Картичка 28 WWE Ние Го Зграби Микрофон-Автограм Борење Картички Свеж