Студиото на Josephозеф од Роман - Пресвета Богородица на база, небесни заштитници, колекција на ренесанса, 10,25 ч, смола и камен, религиозен подарок, декорација

Студиото на Josephозеф од Роман - Пресвета Богородица на база, небесни заштитници, колекција на ренесанса, 10,25 ч, смола и

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Исклучителни детали : Од колекцијата на ренесансата Јосиф, оваа бројка на основата е неверојатно детална во прекрасните сини тонови со златен акцент; Убава големина да се стави на полица или маса или каде било во дом, канцеларија и црква како внимателен додаток на кој било простор. Клучни карактеристики : Оваа прекрасна фигура ја прикажува Вирџин Марија во мирни сино -бели облеки, со рацете кои се распространети во молбата и ногата на змија. Вклучува скролување во основната фиока што гласи : „О“ најмилостивата Дева Марија, за која никогаш не се знаеше дека секој што избегал на вашата заштита, ја наметна вашата помош, или го бараше вашето посредување, остана непречен .. “. Мерки приближно 10,25 "Висока x 4" ширина x 4 "длабоко. Подарок боксер. Квалитетен материјал : Внимателно изграден од висококвалитетна смола и камен материјал, за да се ужива за многу години што доаѓаат. Екстремно издржлив и долготраен. Фаворизиран бренд : Јосиф Колекцијата за ренесанса во студиото е ценета за големо внимание на бојата и деталите. Тие особено се фокусираат на положбата на рацете на фигурата, лицето и телото за да бидат сигурни дека е исправно. Римскиот е водечки производител и ексклузивен дистрибутер на повеќе од 6.000 подароци и Декоративни додатоци. Започнато во 1963 година, таа е меѓу најголемите приватни и управувани фирми во индустријата. Роман нуди огромен спектар на Божиќни украси и широк спектар на инспиративни, специјални прилики и софтвер за подароци во текот на целата година. Покрај тоа, Роман е Познати по своите колекции кои вклучуваат Фонтанини Хајрлм Ројдвик, колекцијата на студиото на Josephозеф, Ангелите на Алекса, музичките кутии од Роман и римските светла. Римјаните Божиќно бренд претставува дизајни во празничен трим, украси, функционални декор, лиценцирани производи и оригинални теми.

Избор на клиенти

Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33
PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1 ✅ Гол

DEN 982.40
Комбиња, капа за млади - една големина Свеж
Комбиња, капа за млади - една големина

Полиестер и памучни ткаенини Увезени Затворање на привремено Место чисто Класичен дизајн...

DEN 529.12
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H Свеж
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H

10 парчиња Линеарен регулатор (LDO) Позитивен максимален влезен напон 30 V излезен напон 3 V5 V 120 MA SOT893 MD7530 H...

DEN 2.33
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи Свеж
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи

Серверот за салата е вклучено 1 лажица салата и 1 парчиња вилушка за салата, должина од 12 инчи доволно за �

DEN 0.67
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден Свеж
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден

Направени за активни кучиња 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејству

DEN 207.68
3 кутии со уметност за нокти сушени цвеќиња летни нокти сончогледи гипсофила дафодили Свеж
3 кутии со уметност за нокти сушени цвеќиња летни нокти сончогледи гипсофила дафодили

Големина : 12,5*5*1 / количина на кутија; 3 кутии Design Дизајн на моден тренд : Уникатна налепница за украсувањ�

DEN 2.33
Findemo McDuck 100 долари Бил пари пари плака за уметност и wallидна уметност печати модерни семејни спални украси постери 12 Свеж
Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод. Свеж
Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод.

Лесен за употреба : Следете ги едноставните правила на играта, можете брзо да го завршите предизвикот ш�

DEN 192.00