Златен ретривер лакроза стап кожа пепелска преносна тркалезна цигара од цигари за домашни канцеларии

Златен ретривер лакроза стап кожа пепелска преносна тркалезна цигара од цигари за домашни канцеларии

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Кожа. Направени во САД или увезени. Материјал : Надворешниот прстен од пепел е изработен од кожа, а внатрешниот прстен е изработен од трајна пластика. Дизајн : Пеперката е дизајнирана со жлебови, а решетките можат да поправат цигари, да спречат тркалање, да ја чуваат работната површина чиста и мазна и да ве натера да се чувствувате среќни. Големина : 4 x 3,1 инчи / 10 см x 7,9 см. Можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Повод : Стилскиот пепелник е погоден за разни прилики во секојдневниот живот, дневната соба, спалната соба, конференциската сала, хотелот и така натаму, тоа не е само пепелник, туку и прекрасно уметничко дело. Совршен подарок : Ештрај со персонализиран дизајн на шема може да се даде и како подарок за вашето семејство, пријатели, импресивен подарок. Кожа. Направени во САД или увезени. Материјал : Надворешниот прстен од пепел е изработен од кожа, а внатрешниот прстен е изработен од трајна пластика. Дизајн : Пеперката е дизајнирана со жлебови, а решетките можат да поправат цигари, да спречат тркалање, да ја чуваат работната површина чиста и мазна и да ве натера да се чувствувате среќни. Големина : 4 x 3,1 инчи / 10 см x 7,9 см. Можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Повод : Стилскиот пепелник е погоден за разни прилики во секојдневниот живот, дневната соба, спалната соба, конференциската сала, хотелот и така натаму, тоа не е само пепелник, туку и прекрасно уметничко дело. Совршен подарок : Ештрај со персонализиран дизајн на шема може да се даде и како подарок за вашето семејство, пријатели, импресивен подарок. Ве одржувам среќни цело време. Висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални дизајни за импресивна декорација на домови.

Избор на клиенти

Месинг антички пепелник - уникатна табела за табела за хотелски декор - домашна ставка Свеж
Месинг антички пепелник - уникатна табела за табела за хотелски декор - домашна ставка

✔ ★ Наутички држач за пепел во форма на морско тркало ✔ ★ Целосно рачно изработено и домашно украсно IEM

DEN 1.00
Тропска палма лисја од кожа од пепел, преносна тркалезна цигара од цигари за цигари за украси за домашни канцеларии Свеж
Zuqiee украси уметнички занаетчиски порцелански риба дома пепелница пепелник дневна соба бар A. ashtrays Свеж
Zuqiee украси уметнички занаетчиски порцелански риба дома пепелница пепелник дневна соба бар A. ashtrays

Погодно е за кафулиња, барови, книжарници, ресторани, домови, итн Може да ја украси вашата соба станува п�

DEN 332.80
Летното тропско дрво остава кожен пепелник модерни фиоки за пепел за украси за домашни канцеларии Свеж
Летното тропско дрво остава кожен пепелник модерни фиоки за пепел за украси за домашни канцеларии

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврд�

DEN 3.00
Аштрај Стилска смола од смола од круна Аштрај, држач за пепел Свеж
Аштрај Стилска смола од смола од круна Аштрај, држач за пепел

Смола Држачот на пепел е изработен од добар материјал од смола, може да издржи долгорочна употреба...

DEN 2.67
Twdyc Ashtray за внатрешен двор керамички фиока за отворено пепел за преносни патнички порцелански пепелници Свеж
AEXIT 54,5mmx77.5мм автомобил специјална алатка пластична саѓи пушка од пепел цилиндер Белиот модел: 53AS419QO460 Свеж
AEXIT 54,5mmx77.5мм автомобил специјална алатка пластична саѓи пушка од пепел цилиндер Белиот модел: 53AS419QO460

Материјал : пластика Име на производот : Аштрај на автомобили; Содржина на пакет : 1 x Аштрај на автомобили

DEN 1.00
Stratton Clear 4-7/8 Декоративна тешка стаклена пепел Свеж
Stratton Clear 4-7/8 Декоративна тешка стаклена пепел

Стакло 1 Тешка стаклена декоративна пепелник Мерки високи 47 / 8 инчи широк x 7 / 8 инчи Модел : Страттон...

DEN 2.67
Гитари образец Пу кожа пепел цигари цигара држач за фиока за пепел за украси за таблети за домашни автомобили Свеж
N/NY Ashtray Creative Ashtray Ceramic Ashtray очила за сонце се кремасти Свеж
N/NY Ashtray Creative Ashtray Ceramic Ashtray очила за сонце се кремасти

Изглед сличен на керамички уметнички дела Креативно Изглед сличен на керамички уметнички дела Креатив�

DEN 3.00
Sjqka-ashtray Ashtray The Ashtray Европски антички комплекс креативна легура со покритие моден домот за мебел од пепелници, Свеж
Нов LON0167 54.5mmx77.5мм автомобил прикажан пластичен саѓи без чад, доверлива ефикасност цилиндар од пепел Свеж
Нов LON0167 54.5mmx77.5мм автомобил прикажан пластичен саѓи без чад, доверлива ефикасност цилиндар од пепел

Име на производот : (издржлив во употреба) Аштрај на автомобили; Содржина на пакетот : 1 (најнова технолог�

DEN 1.33