ВАКУУМ ЗА ВАКУУМ ЗА ВАКУУМ КАНКИ ЗА ПРАВИЛНИЦИ, запечатете ги торбите за заптивки за оброк, идеални за заштеда на храна, БПА бесплатна безбедна универзална торба пр

ВАКУУМ ЗА ВАКУУМ ЗА ВАКУУМ КАНКИ ЗА ПРАВИЛНИЦИ, запечатете ги торбите за заптивки за оброк, идеални за заштеда на храна, БПА

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Свежината што трае со недели, а не денови : БПА-мулти-слој дизајн е конструиран од издржлив, но сепак остварлив материјал што создава херметичка бариера околу храната, проширувајќи ја свежината и заклучувањето во вкусови. Идеално за употреба со системи за запечатување на вакуум : лентата за запечатување во вакуумски заптивки се загрева до прецизна температура што работи специјално со материјал за торбичка за вакуум заптивки, обезбедувајќи да добиете безбеден херметички заптивка. 8 "x 12" торби за вакуум заптивки 100 парчиња со врежани канали ја зголемуваат вшмукувањето, чувајте свежи без изгорување на замрзнувач или дехидрираност. Материјал без БПА : Безбеден за складирање на сурова и варена храна, исто така е замрзнувач, фрижидер, микробранова печка и се врие безбедно.

Избор на клиенти

Ултрас ресурси вакуумски торбички, 3 мил, 10 x 13 Свеж
Ултрас ресурси вакуумски торбички, 3 мил, 10 x 13

Не е компатибилен со заптивките за заштеда на храна Користете со вакуумска заптивната смеса (не компати

DEN 2.67
Canlenpk 4 × 8inch/10x20cm вакуумски вреќи за заптивка, мала торба за заптивната смеса за чување на храна, заптивка за заптивка Свеж
[Најновиот] заптивната смеса за минија за торбички Анкило, заптивната заптивната топлина, 2 во 1 запечатувач за пластични кеси, Свеж Попустот
Универзален вентил за пареа на пареа и заптивната страница за шпорети под притисок XL, YBD60-100, PPC780, PPC770, PPC790 Свеж
Универзален вентил за пареа на пареа и заптивната страница за шпорети под притисок XL, YBD60-100, PPC780, PPC770, PPC790

Замена на шпоретот на притисок : Поради заптивната смеса, честопати се мие, оставајќи го лабавиот леб и ш

DEN 0.33
Мини заптивки на топлина за топлина USB преносен преносен 2-во-1 заптивки и секач за пластични кеси кујнски гаџет Свеж
Vesta Precision 5 -странични торби за вакуум за заптивки - странични торбички за вакуумска заптивка - идеални за течности - Свеж
Foodsaver T03-0006-02P редовна заптивната смеса за тегла Свеж
Foodsaver T03-0006-02P редовна заптивната смеса за тегла

Лесно за употреба, заптивната смеса на тегла работи со кој било систем за запечатување на вакуум за запе

DEN 1.00
Ailgely мини заптивната торба, 2 во 1 преносен заптивка на топлина и секач, рачен заптивка за вакуум на топлина, за закуска Свеж Попустот
Вакуум за запечатувач на плажа Хамилтон, 11 во x 16 ft ролна за Nutrifresh, Foodsaver и други системи за заптивки на топлина Свеж
Вакуум за запечатувач на плажа Хамилтон, 11 во x 16 ft ролна за Nutrifresh, Foodsaver и други системи за заптивки на топлина

Заштедете пари и чувајте ја храната свежа Една 11 во ролна x 16 ft Прави 12 торби со големина на галон Компати

DEN 174.72