Yikun Professional Disc Golf Putter | Putt & Пристап | 165-170G | Совршено за игри на отворено и конкуренција [сенката на DICS може да варира]

Yikun Professional Disc Golf Putter | Putt & Пристап | 165-170G | Совршено за игри на отворено и конкуренција [сенката на DICS

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Ксинг е удобен, стабилен, брадавици што е добро прилагодено за ставање точност. Правото летање е исто така многу лесно за контрола на курсот. Тоа е убав избор за шут со права линија, а фрлањето на бебето хицер е секогаш зависно за приближување. Брзина на оценување на летот = 2, Glide = 4, свртете = 0, избледи = 1, дијаметар = 8,4in, тежина = 165-170g. PDGA го одобри PDGA одобрен и вграден во стандардна големина на PDGA и регулирање на тежината. 100% гаранција за задоволство нудиме 100% гаранција за враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот од која било причина. Ксинг е удобен, стабилен, брадавици што е добро прилагодено за ставање точност. Правото летање е исто така многу лесно за контрола на курсот. Тоа е убав избор за шут со права линија, а фрлањето на бебето хицер е секогаш зависно за приближување. Брзина на оценување на летот = 2, Glide = 4, свртете = 0, избледи = 1, дијаметар = 8,4in, тежина = 165-170g. PDGA го одобри PDGA одобрен и вграден во стандардна големина на PDGA и регулирање на тежината. 100% гаранција за задоволство нудиме 100% гаранција за враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот од која било причина.

Избор на клиенти

Дискови на Вестсајд БТ мек рафал лебед 2 Путер голф диск [боите може да варираат] Свеж
Дискови на Вестсајд БТ мек рафал лебед 2 Путер голф диск [боите може да варираат]

Боите може да варираат БТ мека пука пластика Оценки за летот : Брзина 3, Глајд 3, Свртете 1, избледени 0 Боит

DEN 3.33
Дисфекција на мек фокус 170-172 грам стапала и пристап до голф диск Свеж
Дисфекција на мек фокус 170-172 грам стапала и пристап до голф диск

Фокус Путер : Путер : Брзина 2 Слајд 2 Свртете 1 Стабилност на згаснување 2 0,5 Забележете : Боите и печатот н

DEN 3.00
Фабрика за блудски дискови Втора 400 серии PA4 Путер голф диск [боите и топлите марки ќе варираат] Свеж
Фабрика за блудски дискови Втора 400 серии PA4 Путер голф диск [боите и топлите марки ќе варираат]

Боите и топлите марки може да варираат Пластика од 400 серии Овој диск е „фабрика секунда“ што може да вк

DEN 2.00
Innova Limited Edition CFR Halo Star Invader Putt & Access Golf Disc [Боите ќе варираат] Свеж
Innova Limited Edition CFR Halo Star Invader Putt & Access Golf Disc [Боите ќе варираат]

Боите ќе варираат Ограничено издание Хало Starвезда пластика Оценки за летот : Брзина 3, Глајд 2, Свртете 0, �

DEN 0.33
Здружение за голф на дискови DGA D-Line Steady Putter Свеж
Здружение за голф на дискови DGA D-Line Steady Putter

Пластика : DGA DLine Опсег на тежина : 164175 G Боите може да варираат Пластика : DGA DLine Опсег на тежина : 164175 G Боите

DEN 3.00
Prodigy Disc 500 PA-4 | Неправилен дискови за голф на дискови | Одлично за непопустливи снимки за пристап | Лесен промет или Свеж
MVP диск спортски електронски аноден диск за голф Свеж
MVP диск спортски електронски аноден диск за голф

МВП анода анодата е бездушен путер на МВП Долгите мазни хизери и анхицерски линии се олеснети со анодат

DEN 0.33
Innova Inimal Putter & Access Golf Disc, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат] Свеж
Innova Inimal Putter & Access Golf Disc, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат]

Карактеристики на летот : 2 / 1 / 0 / 1 (брзина / глиде / свртување / згаснување) Најдобар избор за : стабилни

DEN 223.84
Innova JK Pro Aviar Putt & Access Golf Disc [боите може да се разликуваат] - 173-175G Свеж
Innova JK Pro Aviar Putt & Access Golf Disc [боите може да се разликуваат] - 173-175G

Боите може да варираат Про пластика Оценки за летот : Брзина 2, Glide 3, свртете 0, избледени 2...

DEN 2015.84
Дисферт Бангер-ГТ 173-174 грам стапала и пристапува кон голф-диск Свеж
Дисферт Бангер-ГТ 173-174 грам стапала и пристапува кон голф-диск

Banger GT Putter : Putter : Speed ​​2 Glide 3 Свртете 0 Fade 1 Стабилност 1.0 Забележете : Боите и печатот на дискот ќе варираа�

DEN 147.84
Innova dx aviar putt и пристапува кон голф -диск Свеж
Innova dx aviar putt и пристапува кон голф -диск

Најдобар избор за : Одете во Путер и точни пристапи Aviar Putt & Access е путер број еден во Disc Golf Обезбедувајќи п�

DEN 3.00
Аксиом дискови Електронски завист дискови за голф Свеж
Аксиом дискови Електронски завист дискови за голф

Axiom Envy Првиот аксиомски путер, зависта има непречено модерно чувство што совршено се вклопува во раката

DEN 207.20
Портал диск спорт сигурен зафат S Super Soft Voodoo Putter Golf Disc [Боите може да варираат] - 173-176G Свеж
Портал диск спорт сигурен зафат S Super Soft Voodoo Putter Golf Disc [Боите може да варираат] - 173-176G

Боите може да варираат Сигурно зафат S Super мека пластика Боите може да варираат Сигурно зафат S Super мека п�

DEN 3.00
Innova KC Pro Aviar Putt & Access Golf Disc [боите може да се разликуваат] - 173-175G Свеж
Innova KC Pro Aviar Putt & Access Golf Disc [боите може да се разликуваат] - 173-175G

Боите може да варираат Про пластика Оценки за летот : Брзина 2, Глид 3, Свртете 0, Fade 2 KC (Ken Climo) Pro Aviar е направ

DEN 1.33
Фабрика за блудски дискови Втора 500 серија А3 Пристап за голф диск [боите и топлите марки ќе варираат] Свеж
Фабрика за блудски дискови Втора 500 серија А3 Пристап за голф диск [боите и топлите марки ќе варираат]

Боите и топлите марки може да варираат Пластика од 500 серии Овој диск е „фабрика секунда“ што може да вк

DEN 1444.80
Дисфекти на мини Пол МекБет Јавбрејкер Луна мини голф диск - боите ќе варираат Свеж
Дисфекти на мини Пол МекБет Јавбрејкер Луна мини голф диск - боите ќе варираат

мини голф диск Боите ќе варираат Дисфејт мини Пол МекБЕТ Jawbreaker Luna Mini Golf Disc како Z Mini Buzzz објавен минатата

DEN 1.33
Дискови на Вестсајд БТ тешко пукаше лебед 2 играч на голф [боите може да варираат] Свеж
Дискови на Вестсајд БТ тешко пукаше лебед 2 играч на голф [боите може да варираат]

Боите може да варираат БТ тешко пукна пластика Оценки за летот : Брзина 3, Глид 3, Свртете 1, избледени 0...

DEN 2.67
Динамички дискови Класичен мешавина пукал за голф -диск за голф [боите може да се разликуваат] Свеж
Динамички дискови Класичен мешавина пукал за голф -диск за голф [боите може да се разликуваат]

Боите може да варираат Класична мешавина пукна пластика Оценки за летот : Брзина 2, Глајд 4, свртете 0, изб�

DEN 239.20
Дискрафт Биг Z Roach 160-166 грам стапала и пристап до голф диск Свеж
Дискрафт Биг Z Roach 160-166 грам стапала и пристап до голф диск

Roach Putter : Putter : Speed ​​2 Glide 4 Свртете 0 Fade 1 Стабилност 0.0 Забележете : Боите и печатот на дискот ќе варираат, �

DEN 220.48
Latitude 64 Zero Line Soft Pust Putt & Access Golf Disc [боите може да варираат] Свеж
Latitude 64 Zero Line Soft Pust Putt & Access Golf Disc [боите може да варираат]

Боите може да варираат Нулта линија мека пластика Оценки за летот : Брзина 3, Глид 3, свртете 0, избледени 1.

DEN 2.33
Telescoping Telescoping Telecoping Telecoping за дискови голф 10 или 14 стапки. Продолжено | 3 додатоци за приврзаност за голф Свеж
Telescoping Telescoping Telecoping Telecoping за дискови голф 10 или 14 стапки. Продолжено | 3 додатоци за приврзаност за голф

Се протега на 14 FT ова е совршен ретривер за добивање дискови од високи дрвја, широки потоци или потоци, с

DEN 1.33
Prodigy Disc 300 PA-1 Disc Golf Putter | Преголем диск за ставање и пристап | Оптимално чувство и зафат | Сигурен во сите услови Свеж
Prodigy Disc 300 PA-1 Disc Golf Putter | Преголем диск за ставање и пристап | Оптимално чувство и зафат | Сигурен во сите услови

За ПА1ПА1 е дизајниран да биде претерано Како лета Конзистентната патека на летот на овој диск го прави �

DEN 191.68