Wurkkos TS10 Mini Flashlight Max 1400 Lumen, Pocket Flashlight 90Cri 3CSP LED диоди и 3 LED диоди на Aux во боја, мала фенерче IPX8 водоотпорна, Anduril 2.0 Flashlight без полнач

Wurkkos TS10 Mini Flashlight Max 1400 Lumen, Pocket Flashlight 90Cri 3CSP LED диоди и 3 LED диоди на Aux во боја, мала фенерче

DEN 479.84

Свеж

Достапно.

【Смешна фенерче】 TS10 Преносна фенерче Користете ги LED диодите со премија 3xcsp и 3x единечни AUX LED диоди, што може да ја задоволи вашата дневна побарувачка. Високо 90cri ви нуди добро искуство со очите; Режим на трепкање на помошна светлина ве тера да ја пронајдете вашата светлина во темница. 【Едноставен режим на трепкање на помошна светлина, ве тера да ја пронајдете вашата светлина во темница. 【Едноставен и напреден андурил UI 2.0】 TS10 Мал дизајн на фенерче за редовни корисници и ентузијасти на факели со едноставен и напреден кориснички интерфејс. Забавно е да научите да управувате со фенерчето. Можете полесно да ги промените двата режими на UI, да ја исклучите светлината и да направите ибразивна завршница за да добиете цврсто изградено тело, анти-крстава геометрија и подобра размена на топлина. 【IPX8 водоотпорен】 Подводен 2м водоотпорен EDC светло, дизајн на џебни клипови (клип го на капа или што и да е), не плашете се да го користите во дождови. 【Безбедносен џебно светло на факелот】 Фенерската светлина усвојува технологија за напредна регулација на температурата (ATR), бидејќи температурата се зголемува, TS10 е програмиран автоматски да се повлече и да ја засили осветленоста за да спречи прегревање. 【Компактен и издржлив】 71,5 mm/2.81in (должина) נ 21 mm/0,83in (дијаметар на главата), мини LED фенерчето да бидат контролирани од една страна лесно. Изработено од алуминиумска легура од алуминиум од 6061 одделение од 6061, ЦПУ произведена на тврдо-анодизирана до спецификација на воено одделение Тип III, анти-абразивна завршница за да се добие цврсто изградено тело, анти-растојана геометрија и подобра размена на топлина. Specifications : Leds : 3 pieces 90 CRI CSP LEDs and 3 pieces single color aux LEDs Dimension : 71.5 mm (length) × 21mm (head diameter) Net Weight : 32 ± 1 grams Anduril2 User Interface flashlight body : Aerospace grade 6061 grade aluminum alloy, CNC произведен на тврдо-анодизирана до спецификација на воено одделение Тип III, анти-абразивна завршница за да се добие цврсто изградено тело, геометрија против кршење и подобра размена на топлина. Автоматски чекор надолу : Турбо режимот автоматски се надополнува во високиот режим за да се спречи прегревање. Напредна технологија за регулирање на температурата (АТР) : Како што се зголемува температурата, TS10 е програмиран автоматски да се повлече и да ја засили осветленоста за да спречи прегревање.

Избор на клиенти

Flers Flash Flashs Bucasa S2500, супер светли LED тактички фенерчиња високи лумени, 3 режими, зумирање, IP65 водоотпорна светлина Свеж
Flers Flash Flashs Bucasa S2500, супер светли LED тактички фенерчиња високи лумени, 3 режими, зумирање, IP65 водоотпорна светлина

【Посветли Ние никогаш нема да ве изневериме! Вклучена е сијалица Вклучена е сијалица Bucasa S2500 е LEDсветла �

DEN 447.84
77Outdoor Sofirn SC18 EDC Pocket Flashlight & Long Flow Special Flerslight Fly Свеж Попустот
77Outdoor Sofirn SC18 EDC Pocket Flashlight & Long Flow Special Flerslight Fly

[IF22 A] Долг фрлање и ултра светла : Еден SFT40 LED со TIR леќи, излез од 2100 лумен и 690 M (околу 6 фудбалски полиња) до

DEN 1007.84
Wurkkos FC11 EDC LED фенерчиња 90Cri Max 1300lumen Flerglight Fly, IP67 водоотпорен факел, магнетна опашка, одлична за итни Свеж
Wurkkos FC11 EDC LED фенерчиња 90Cri Max 1300lumen Flerglight Fly, IP67 водоотпорен факел, магнетна опашка, одлична за итни

【Две групи UI】 Група1 (4+2 режими) има еко (2 Lm) / ниско (50lm) / среден (300 LM) / високо (700 LM) и скриен турбо (1300 LM) и Str

DEN 2.00
Qonioi High Brightness Flashlight 4 LED LED Searchlight - 8 модели на осветлување водоотпорни USB -светла на отворено USB, преносно Свеж
Qonioi High Brightness Flashlight 4 LED LED Searchlight - 8 модели на осветлување водоотпорни USB -светла на отворено USB, преносно

Models8 Модели на осветлување од 8 светло светло светло светло светло светло светло+помошни whitelighauxiliary whiteligh

DEN 299.20
NITECORE NA01 1000 LUMEN MICRO USB -полнач на Flashlight EDC Свеж
NITECORE NA01 1000 LUMEN MICRO USB -полнач на Flashlight EDC

Опремено со XPL HD V6 LED со животен век до 50,000 часа, NA01 е во состојба да испушти максимален излез од 1.000 лумени

DEN 735.20
Nitecore P10i Type -C за полнење ултра компактен фенер - 1800 лумен - W/ GM02 Монтажа, прекинувач за притисок RSW2I и вклучена Свеж
Nitecore P10i Type -C за полнење ултра компактен фенер - 1800 лумен - W/ GM02 Монтажа, прекинувач за притисок RSW2I и вклучена

[Висок интензитет] LUMINSST40W LED со максимален излез од 1.800 лумени [Super Bright] Max 1.800 Lumens излез со употреба на 1x NL2140

DEN 2.33
Streamlight Jr. LED магнетски клип Свеж Попустот
Streamlight Jr. LED магнетски клип

Magnуниор LED магнетски клип Magnуниор LED магнетски клип Magnуниор LED магнетски клип Magnуниор LED магнетски клип...

DEN 164.96
Брег HP3R 385 LUMEN LED LED Penlight со фокус на пресврт, црвена боја Свеж
Брег HP3R 385 LUMEN LED LED Penlight со фокус на пресврт, црвена боја

Optic FocFoc: Едноставниот систем за фокусирање на пресврт оди од ултра поглед на зракот на поплавите до зрац�

DEN 3.00
Flashlight Flashlight Flashlight Flashlight со соларни панели, 200000 високи лумени рачни светла и светлина на поплави, преклопни Свеж
Flashlight Flashlight Flashlight Flashlight со соларни панели, 200000 високи лумени рачни светла и светлина на поплави, преклопни

3 бои леќи и екстра светло на поплавување : Отстранливи леќи овозможуваат поставки за бела, црвена, жолта

DEN 2.00
XysRZ сина светлина фенерче со единечна режим со зумирање сина LED фенерче за лов на ноќно риболов, 2 пакувања Свеж Попустот
XysRZ сина светлина фенерче со единечна режим со зумирање сина LED фенерче за лов на ноќно риболов, 2 пакувања

Корисна сина светлина : Под сина светлина, флуоресцентната реакција ги прави дамките во крвта лесни за г

DEN 319.84