Taynevo приврзок светло виси ламба - 3 -светло гроздобер висечки тавански светлосни тела црни метални индустриски приврзоци за осветлување за светла за кујна кујна трп

Taynevo приврзок светло виси ламба - 3 -светло гроздобер висечки тавански светлосни тела црни метални индустриски приврзоци

DEN 639.84

Свеж

Достапно.

Нашата метална таванска висечка ламба целосно го трансформира стилот на секоја просторија и го прави вашиот простор за живеење да се истакнува. Можете да изберете светилки со различни стил и температури во боја за да ја создадете атмосферата што ја сакате. Можете да висат повисоко или пониско како што сакате (повлечете низ кабелот до посакуваната должина и да го поправите со поставената завртка). Покрај тоа, нашиот тим за услуги обезбедува професионални 24-часовни услуги по продажбата за да ви промовираат искуство без проблеми. Индустриските светла за приврзоци на таванот се дизајнирани да се инсталираат на наклонети, засводени, паралелни, наклонети тавани. Ова виси лушпа е идеално за ресторани, кујни, дневни соби, спални соби, кафулиња, барови, клубови, балкони, украси за звук и фоајери. Покрај тоа, нашиот тим за услуги обезбедува професионални 24-часовни услуги по продажбата за да ви промовираат искуство без проблеми. ✅ 【Што ќе добиете】 1 * 3-светлосен приврзок светла * 1 * Додатоци за монтирање * 1 * Прирачник * 1 * тавански крошна + ламбаладер. Можете да изберете светилки со различни стил и температури во боја за да ја создадете атмосферата што ја сакате. Оваа висечка светлина на таванот е исто така дизајнирана да биде затемнета кога се користи со затемнета сијалица и компатибилен прекинувач за затемнување. ✅ 【модерен геометриски дизајн】 приврзокот за светло мешање на строга црна завршница со модерна геометриска форма, нуди гроздобер и модерен стил додека го надополнува вашиот затворен и отворен декор.✅ 【модерен геометриски дизајн】 приврзокот за светло мешање на строга црна завршница со модерна геометриска форма, нуди гроздобер и модерен стил додека го надополнува вашиот затворен и отворен декор. Должината на три кабли може да се прилагоди според вашите преференции и дизајн. Индустриската светлина за приврзоци може да се инсталира на наклон или засводен таван (ако не Kown како да инсталирате, слободно контактирајте не). Стилски и минималистички стил дизајн совршен за декорација на различни прилики. ✅ 【Лесно за инсталирање】 Телењето за висечки светло е лесно да се собере со инструкции за инсталација, ви треба хард. ✅ 【【3 Е26 основни светилки потребни】 Користете ги основните светилки E26 (не се вклучени, Max 60 W за секоја сијалица), како што се светилки со блескаво, LED, CFL и халогени. ✅ 【【3 Е26 основни светилки потребни】 Користете ги основните светилки E26 (не се вклучени, Max 60 W за секоја сијалица), како што се светилки со блескаво, LED, CFL и халогени. Ова виси лушпа е идеално за ресторани, кујни, дневни соби, спални соби, кафулиња, барови, клубови, балкони, украси за звук и фоајери. Индустриската светлина за приврзоци може да се инсталира на наклон или засводен таван (ако не Kown како да инсталирате, слободно контактирајте не). ✅ 【Прилагодлив кабел】 Должина на три кабли може да се прилагоди според вашите преференции и дизајн, целокупна должина : 67,7 инчи, должина на жица : 60,62 инчи. ✅ 【Лесно за инсталирање】 Телењето за висечки светло е лесно да се собере со инструкции за инсталација, ви треба хард.

Избор на клиенти

Химедија Лаборатории Мв1333-5кг Ли Мултидиференцијален Хивег Агар, 5 кг Свеж
Химедија Лаборатории Мв1333-5кг Ли Мултидиференцијален Хивег Агар, 5 кг

Зеленикаво Жолта боја, хомогена, слободен тече прав Цврст, споредлив со 1,5 проценти агар гел...

DEN 1.67
Менструална Подлога Торба Период Торба Санитарна Салфетка Торба За Складирање Тампон Торба Санитарна Рампа Организатор Свеж Попустот
CSNSD 0.9-5V до 3.3 V Чекор До Моќ Модул 6PCS 1.5 V 1.8 V 2.5 V 3V 3.7 V 4.2 V 5V до 3.3 V DC-Dc Напон Поттик Конвертор Одбор Свеж
CSNSD 0.9-5V до 3.3 V Чекор До Моќ Модул 6PCS 1.5 V 1.8 V 2.5 V 3V 3.7 V 4.2 V 5V до 3.3 V DC-Dc Напон Поттик Конвертор Одбор

1.5 V 1.8 V 2.5 V 3.7 V 4.2 V 5 V до 3.3 VDCdc засилувач конверзија модул Модул ЗА конвертор на ЗАСИЛУВАЧ DCDC, кој работи на

DEN 0.33
Клип за држач за автомобили на обиди Автоматски додатоци Tesla Model 3/y 2021 CAR Water Cup Slot Lith Limit Clip Abs Abs Car Свеж
Клип за држач за автомобили на обиди Автоматски додатоци Tesla Model 3/y 2021 CAR Water Cup Slot Lith Limit Clip Abs Abs Car

Погодно : Овој држач за чаши одговара за TESLA Model 3 / Y 2021 Пакетот вклучува : Ограничувач на држачот на чашата

DEN 175.84
Augusta Sportswear Women's 9141 Свеж
Augusta Sportswear Women's 9141

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Нема затворање на затворање Машинско миење Влак влага...

DEN 266.24
Адаптери За Тркала Со 2 Парчиња 1,25 Или 32мм Дебелина На Завртката на Возилото 5х4, 5 или 5х4, 75 До Шемата на Завртките на Свеж
Spiritforged облека Двајт Тоа е Божиќ грда унисекс џемпер од екипаж на екипаж Свеж
Spiritforged облека Двајт Тоа е Божиќ грда унисекс џемпер од екипаж на екипаж

50% полиестер, 50% памук Повлечете го затворањето Машински миење Големини на располагање S3 XL...

DEN 174.40
Chenyang Cy Заклучување Водоотпорен CAT6 RJ45 Женски На Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Адаптер Спојка Свеж
Chenyang Cy Заклучување Водоотпорен CAT6 RJ45 Женски На Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Адаптер Спојка

Користени за поврзување на два RJ45 кабли заедно, направете два RJ45 кабли да работат како еден кабел...

DEN 0.33