304 Полу-шупливи навртки од не'рѓосувачки челик рамен тркалезна глава игла M2M3M4

304 Полу-шупливи навртки од не'рѓосувачки челик рамен тркалезна глава игла M2M3M4

DEN 972.80

Свеж

Достапно.

Должина : M3x35mm 20 парчиња. Е прилагодено : да. Број на модел : M2 M3 M4. Снабдувања на DIY : Метал. Потекло : Кина на копното. Должина : M3x35mm 20 парчиња. Е прилагодено : да. Број на модел : M2 M3 M4. Снабдувања на DIY : Метал. Потекло : Кина на копното. 304 Полу-шупливи навртки од не'рѓосувачки челик рамен тркалезна глава игла M2 M3 M4 SIZE Упатства за избор : D X LPRODUCT Материјал Избор на материјал : 304 не'рѓосувачки челик, железо никел позлатена 304 Избор на големина на не'рѓосувачки челик : M1.5 M1.7 M2 M2.5 M3 M4 M4 M5 M612.9 Одделение со висока јачина на железо Никел. M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 M8 BUYERS Потребно е позлата со железо, ве молиме контактирајте ја врската со производот за коса на Продавачот за да го купите следново е големината на позлата со железо, само за референца, предмет на приемот на спецификите на Good Item : е прилагодено : ДајМодел број : m2m3m4diy снабдувања : металовикиран материјали : металовикаригингигин : Кинацертификација на копното : Неитим тип : иглички.

Избор на клиенти

Bokwin 100pcs 3/32 x 1/4 црни поп -ривери алуминиумски слепи навртки за инсталирање на кајак кану и додатоци за брод Свеж
Bokwin 100pcs 3/32 x 1/4 црни поп -ривери алуминиумски слепи навртки за инсталирање на кајак кану и додатоци за брод

Име на спецификација : алуминиумски слепи навртки Боја : Црн материјал : Алуминиумска должина на зафат : 6

DEN 143.84
Pomona 3268 приклучок за банана, минијатура, тип на занитки Свеж
Pomona 3268 приклучок за банана, минијатура, тип на занитки

Одлично за занишање на панели или табли Банана има златен позлатен берилиум бакар за долг живот на вмет�

DEN 2.33
505 парчиња алуминиумски поп -навртки за метал, комплет за асортиман на слепи навртки, 1/8 3/16 5/32 Заврши сет 9 големини. Свеж
5/32 x .02-. Свеж
5/32 x .02-.

Голема глава на купола на прирабница Слепи навртки сите алуминиум Произведено во SAE J1200 спецификации...

DEN 2.00
Групата Хилман 513021 AAP-46 1/8 x 3/8-инчен слеп навртка, 100-пакет Свеж
Групата Хилман 513021 AAP-46 1/8 x 3/8-инчен слеп навртка, 100-пакет

Земја на потекло : Соединетите држави Должина на пакетот : 2.7 " Ширина на пакетот : 2,5" Висина на пакетот : 1,7

DEN 124.64
Boltmanshop 5/32 Dia. Dome HD 3/16- 1/4 опсег на зафат Сите алуминиумски панели слепи навртки Свеж
Boltmanshop 5/32 Dia. Dome HD 3/16- 1/4 опсег на зафат Сите алуминиумски панели слепи навртки

Панел слепи навртки, дијаметар : 5 / 32 ", прирабница Дија : 5 / 16", опсег на зафат : 3 / 16 " 1 / 4", должина на занитку

DEN 548.64
5/32 x .62-. 75 Стандардни слепи навртки/алуминиумско тело/челик мандери/должина на барел: .925 Свеж
5/32 x .62-. 75 Стандардни слепи навртки/алуминиумско тело/челик мандери/должина на барел: .925

Глава на купола Слепи навртки Алуминиум челик Произведено во SAE J1200 спецификации Тело : Алуминиумска лег

DEN 2.67
Завртки 10-100pcs/lot M6.425-12 M530-8 M425-6 M3.217-7 Алуминиум поп-риверт отворена тркалезна глава слепи декоративни нокти Свеж
Завртки 10-100pcs/lot M6.425-12 M530-8 M425-6 M3.217-7 Алуминиум поп-риверт отворена тркалезна глава слепи декоративни нокти

Големина : M6 Point4x12 10pcs Тип на завртка : завртки за табла за цемент Материјал : Алуминиум Стил на погон : Хек�

DEN 200.00