304 Полу-шупливи навртки од не'рѓосувачки челик рамен тркалезна глава игла M2M3M4

304 Полу-шупливи навртки од не'рѓосувачки челик рамен тркалезна глава игла M2M3M4

DEN 972.80

Свеж

Достапно.

Должина : M3x35mm 20 парчиња. Е прилагодено : да. Број на модел : M2 M3 M4. Снабдувања на DIY : Метал. Потекло : Кина на копното. Должина : M3x35mm 20 парчиња. Е прилагодено : да. Број на модел : M2 M3 M4. Снабдувања на DIY : Метал. Потекло : Кина на копното. 304 Полу-шупливи навртки од не'рѓосувачки челик рамен тркалезна глава игла M2 M3 M4 SIZE Упатства за избор : D X LPRODUCT Материјал Избор на материјал : 304 не'рѓосувачки челик, железо никел позлатена 304 Избор на големина на не'рѓосувачки челик : M1.5 M1.7 M2 M2.5 M3 M4 M4 M5 M612.9 Одделение со висока јачина на железо Никел. M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 M8 BUYERS Потребно е позлата со железо, ве молиме контактирајте ја врската со производот за коса на Продавачот за да го купите следново е големината на позлата со железо, само за референца, предмет на приемот на спецификите на Good Item : е прилагодено : ДајМодел број : m2m3m4diy снабдувања : металовикиран материјали : металовикаригингигин : Кинацертификација на копното : Неитим тип : иглички.

Избор на клиенти

M3.2 x 8mm, ISO 15984, метрички, слепи навртки, рамни бројачи на главата, жлебна мандрел, не'рѓосувачки челик А2 Свеж
5/32 x .18-. 25 Затворени крајни слепи навртки/сите челични/цинк/барел должина: .455 Свеж
5/32 x .18-. 25 Затворени крајни слепи навртки/сите челични/цинк/барел должина: .455

Главата на куполата затворен крај Слепи навртки челик до челик Тело : Цинк од јаглероден челик...

DEN 3.33
Boltmanshop 5/32 Dia. Dome HD 3/16- 1/4 опсег на зафат Сите алуминиумски панели слепи навртки Свеж
Boltmanshop 5/32 Dia. Dome HD 3/16- 1/4 опсег на зафат Сите алуминиумски панели слепи навртки

Панел слепи навртки, дијаметар : 5 / 32 ", прирабница Дија : 5 / 16", опсег на зафат : 3 / 16 " 1 / 4", должина на занитку

DEN 548.64
Завртки 10-100pcs/lot M6.425-12 M530-8 M425-6 M3.217-7 Алуминиум поп-риверт отворена тркалезна глава слепи декоративни нокти Свеж
Завртки 10-100pcs/lot M6.425-12 M530-8 M425-6 M3.217-7 Алуминиум поп-риверт отворена тркалезна глава слепи декоративни нокти

Големина : M6 Point4x12 10pcs Тип на завртка : завртки за табла за цемент Материјал : Алуминиум Стил на погон : Хек�

DEN 200.00
90pcs M5 алуминиумски кантини за рамни глави слепи навртки за нокти поп -завртки за комплет за мебел Свеж
90pcs M5 алуминиумски кантини за рамни глави слепи навртки за нокти поп -завртки за комплет за мебел

Пакетот вклучува : M5x6.4mm 15pcs M5x8mm 15pcs M5x10mm 15pcs M5x12mm 15pcs M5x16mm 15pcs M5x20mm 15pcs 1.100% и 2 Изработено од врвен алуминиумск�

DEN 1401.60
5/32 x .62-. 75 Стандардни слепи навртки/алуминиумско тело/челик мандери/должина на барел: .925 Свеж
5/32 x .62-. 75 Стандардни слепи навртки/алуминиумско тело/челик мандери/должина на барел: .925

Глава на купола Слепи навртки Алуминиум челик Произведено во SAE J1200 спецификации Тело : Алуминиумска лег

DEN 2.67
Сина точка 09110 4,8 x 100 парчиња занитки Свеж
Сина точка 09110 4,8 x 100 парчиња занитки

Дизајн на слепи навртки Алуминиумска глава со челична мандела Специјално дизајниран да обезбеди лим за

DEN 1.33
Најлон 6/6 слеп навртка, бандаж глава, 0,281 -0,5 опсег на зафат, 0,15 OD Свеж
Најлон 6/6 слеп навртка, бандаж глава, 0,281 -0,5 опсег на зафат, 0,15 OD

Полизанитките се едно парче најлонски слепи навртки кои нудат брз, економичен, постојан, рачно инсталир

DEN 105.44
Нова алуминиумска црна голема глава поп -поп -ривети 3/16 x 1/2 со 3/16 Дршка бит Свеж
Нова алуминиумска црна голема глава поп -поп -ривети 3/16 x 1/2 со 3/16 Дршка бит

Дијаметар на главата : 5 / 8 " Дијаметар на занишан : 3 / 16" Опсег на зафат : .125 " 375" Материјал : Алуминиумски за�

DEN 1.67
Сензор-1 A-DS-GPSMD-MT1/2-Grn, зелена Свеж
Сензор-1 A-DS-GPSMD-MT1/2-Grn, зелена

Во редот на екранот со 3 пински конектор за временски пакувања за монитори на микро Трак 3000 1 / 2 Херц совр

DEN 6952.00
5pcs 13mmx4mmx12mm 304 не'рѓосувачки челик Отворен крај голем прирабница слепи навртки Свеж
5pcs 13mmx4mmx12mm 304 не'рѓосувачки челик Отворен крај голем прирабница слепи навртки

Име на производот : слепи навртки; Содржина на пакетот : 5 парчиња x слепи навртки Главна боја : сребрен то�

DEN 1.67
Стрелка RLA3/16 Долги Алуминиумски 3/16-Инчни Навртки, 12-Пакет Свеж
Стрелка RLA3/16 Долги Алуминиумски 3/16-Инчни Навртки, 12-Пакет

Идеален за употреба на различни материјали Дијаметар од 3 / 16 инчи (5мм), совршен за тешки работни места...

DEN 105.28
Прицврстувач за тврдо-најнадвор 014973121198 Алуминиумски поп-ривети, 3/16 x 1/2, парче-20 Свеж
Прицврстувач за тврдо-најнадвор 014973121198 Алуминиумски поп-ривети, 3/16 x 1/2, парче-20

Дијаметар : 3 / 16 " Должина : 1 / 2 инчи Материјал : алуминиум Тип : слеп навртки Дијаметар : 3 / 16" Должина : 1 / 2 и�

DEN 2.33
Брзина Продавница тркач Пепси Сина 3/16 Мали Главата Три-Пати Експлодира Алуминиум Копач Поп Навртки 50 Пакет Свеж
Брзина Продавница тркач Пепси Сина 3/16 Мали Главата Три-Пати Експлодира Алуминиум Копач Поп Навртки 50 Пакет

Нивната лесна за употреба мазна, запечатена завршница нема да собира нечистотија, партали или исечени п

DEN 1.67
5/32 x .25-. 37 Големи прирабници слепи навртки/не'рѓосувачки челик тело/челик мандери/должина на барел: .550 Свеж
5/32 x .25-. 37 Големи прирабници слепи навртки/не'рѓосувачки челик тело/челик мандери/должина на барел: .550

Голема глава на купола на прирабница Слепи навртки не'рѓосувачки челик Произведено за SAE J12 OO специфика

DEN 2.67
Woogim 50 парчиња алуминиум заниткува, влечете ги занитките слепи навртки за поп -ривери за асортиман на поп -ривери Свеж
POP Rivet 18-8 Не'рѓосувачки челик-5-10, 5/32 x 5/8 gap Qty-10,000 Свеж
POP Rivet 18-8 Не'рѓосувачки челик-5-10, 5/32 x 5/8 gap Qty-10,000

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

DEN 1.33
POP Rivet 18-8 Не'рѓосувачки челик-8-10, 1/4 x 5/8 gap Qty-500 Свеж
POP Rivet 18-8 Не'рѓосувачки челик-8-10, 1/4 x 5/8 gap Qty-500

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

DEN 4959.52
POP Rivet 18-8 Не'рѓосувачки челик-4-10, 1/8 x 5/8 gap Qty-10,000 Свеж
POP Rivet 18-8 Не'рѓосувачки челик-4-10, 1/8 x 5/8 gap Qty-10,000

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

DEN 2.67
Челик слепи занитки, 1/8 '' дија, за 0,376 -. 5 дебела - Свеж
Челик слепи занитки, 1/8 '' дија, за 0,376 -. 5 дебела -

Целиот челик Должина од 1 / 8 "дијаметар 0,65" #30 големина на вежба Целиот челик Должина од 1 / 8 "дијаметар 0,65" #

DEN 2.33