VIN Beauty 8 Pack Fine Point Gel Pens Pens Pentractable Retro Assater Assferted Color Inks Gel Pens Pens Pens Pensable Pens за списание, земање белешки, боење на возрасни, училиште, канцелариски домови

VIN Beauty 8 Pack Fine Point Gel Pens Pens Pentractable Retro Assater Assferted Color Inks Gel Pens Pens Pens Pensable Pens

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Содржина на пакетот : Постојат вкупно 8 парчиња ретро -бои гел пенкала, доволно количина ги задоволува сите ваши потреби. Соодветна големина : Должината на неутралното пенкало за мастило е 14,1 см/ 5,55 инчи, е компактна по големина и светлина во тежина, лесен за носење. Премиум материјал : пенкалата за гел со фини точки се изработени од висококвалитетен материјал, силен и здрав, со добри резултати од пишувањето. Удобен зафат : Пенкало за брзо сушење гел совршено се обликува на рака за помалку замор на пишување, и може да се примени за писма, дневници, белешки, белешки за час, записници за состаноци, итн. Широка апликација : Овие пенкала за мастило за гел се погодни за родендени , подароци за празници и награди на училиштата, а исто така и погодни за наставници, студенти, пријатели, колеги, итн. Белешки : Поради рачно мерење, големината и тежината може да имаат одредена грешка. Поради разликата помеѓу различните монитори, може да има мала разлика во бојата.

Избор на клиенти

Пенкала за гел за бонбони со пишување со пенкала Свеж
Пенкала за гел за бонбони со пишување со пенкала

Пенкала за ролербол : 8 различни прекрасни бои мастило, погодно за употреба во час, обележување на различ

DEN 186.88
Шарпи S-Gel повлечен гел пенкало, средна точка од 0,7 мм, сина буре, црно мастило, 2/пакет Свеж
Шарпи S-Gel повлечен гел пенкало, средна точка од 0,7 мм, сина буре, црно мастило, 2/пакет

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 135.84
Пентел Енергел легура РТ за повлекување на течен ролери за ролери - метално барел 0,7 мм - златно тело Свеж
Пентел Енергел легура РТ за повлекување на течен ролери за ролери - метално барел 0,7 мм - златно тело

Елегантен и рамнотежа на алуминиумска легура барел Карактеристична област на текстура за зафаќање Пов�

DEN 1.33
20 парчиња потпис еднорог со пишување студентско животинско гел пенкало за розово шема за случаен Свеж
20 парчиња потпис еднорог со пишување студентско животинско гел пенкало за розово шема за случаен

Пишувајќи непречено, отпорни на абење Мора да има и за вашата работа и студија Предметот се одликува со �

DEN 0.33
Пенкало за гел со гел со гел, средна точка, сина, 24-броја Свеж
Пенкало за гел со гел со гел, средна точка, сина, 24-броја

Одликувајќи се со непречено пишување, живописни мастила, оригиналниот гел со гел со гел со гел, даваат н�

DEN 1.67
Шарпи S-Gel Metal RT гел пенкало, средна точка од 0,7 мм, барел од шампањ, црно мастило, 2/пакет Свеж
Шарпи S-Gel Metal RT гел пенкало, средна точка од 0,7 мм, барел од шампањ, црно мастило, 2/пакет

Пенкало со гел со технологија без маснотии, без крварење Црното мастило има богата боја за одлична читл�

DEN 3.00
Pentech течно мастило пенкала со течности со мастило за мастило Свеж
Pentech течно мастило пенкала со течности со мастило за мастило

Printech течно мастило пенкала Гроздобер бои 8 парчиња и писателски течни мастило пенкала црни 8 парчиња...

DEN 3.33