Капа на вентили со црвена гума на Црвена гума 4 пакувања, капаци од метална гума во форма на куршуми, анодизирани анодизирани алуминиумски корозии отпорни на корози

Капа на вентили со црвена гума на Црвена гума 4 пакувања, капаци од метална гума во форма на куршуми, анодизирани анодизирани

DEN 111.84

Свеж

Достапно.

1⃣ Висококвалитетен материјал : Изработен од траен алуминиум, овие капаци на стеблото на вентилот се изградени за да траат и да издржат различни временски услови. 2⃣ Стилски облик на куршум : елегантен дизајн на облик на куршуми додава допир на елеганција на гумите на вашето возило, што ги прави да се истакнат од толпата. 3⃣ живописен црвен финиш : Анодизираната црвена завршница не само што го подобрува изгледот на стеблата на вашиот вентил, туку обезбедува и одлична отпорност на корозија. 4⃣ Универзална компатибилност : Погодно е за сите стебла на автомобилски вентили, овие капачиња од матични гуми се компатибилни со вентилите Шредер кои обично се наоѓаат на автомобили, мотоцикли, велосипеди и многу повеќе. 5⃣ Лесно за инсталирање : Со едноставен дизајн на пресврт, овие капачиња за воздушен вентил во гумите можат без напор да се инсталираат за неколку секунди, обезбедувајќи безбеден и херметички заптивка. 4 x вентил матични капачиња црвена. 4 x вентил матични капачиња црвена.

Quantity: 4 Pack Material

Избор на клиенти

Метални автомобили во тркала за гума на вентили со матични капаци со замена Свеж
Метални автомобили во тркала за гума на вентили со матични капаци со замена

Капакот на вентилот е изработен од фин бакар, кој е отпорен на корозија, издржлив Количина : 4 PCS гуми за в�

DEN 255.84
Капа на вентилот со двојно заптивка Haltec DS-1-50 Свеж
Капа на вентилот со двојно заптивка Haltec DS-1-50

Надувајте се директно преку капачето за запечатување Го намалува времето и трудот Нема изгубени капаци

DEN 0.33
Перформанси на кола VC4 серија црни алуминиумски вентили матични капаци Свеж
Перформанси на кола VC4 серија црни алуминиумски вентили матични капаци

Заврши : Црно Стил : VC4 Материјал : Алуминиум Гума заптивка вклучена во капачето Заврши : Црно Стил : VC4 Мат�

DEN 87.84
Otostar чисто рачно изработено размачкано треперење на ригинестоните на гумата на садот за гуми 4 пакувања Свеж Попустот
Otostar чисто рачно изработено размачкано треперење на ригинестоните на гумата на садот за гуми 4 пакувања

Универзална се вклопува за автомобили / SUV / камион / мотоцикли Материјали : Chrome Inner ABS +Bling Bling Rhinestones Лес

DEN 95.84
Перформанси на кола VC4 серија сини алуминиумски вентили матични капаци Свеж
Перформанси на кола VC4 серија сини алуминиумски вентили матични капаци

Заврши : Сина Стил : VC4 Материјал : Алуминиум Гума заптивка вклучена во капачето Заврши : Сина Стил : VC4 Мат�

DEN 87.84
Золкокарбон vs15 вентил матични капаци за клучеви црно за Dodge Свеж
Золкокарбон vs15 вентил матични капаци за клучеви црно за Dodge

Четири (4) капаци на матични вентили, едно (1) клуч за клучеви и една (1) приврзок за отворање на шише Челиче�

DEN 127.84