Капа на вентили со црвена гума на Црвена гума 4 пакувања, капаци од метална гума во форма на куршуми, анодизирани анодизирани алуминиумски корозии отпорни на корози

Капа на вентили со црвена гума на Црвена гума 4 пакувања, капаци од метална гума во форма на куршуми, анодизирани анодизирани

DEN 111.84

Свеж

Достапно.

1⃣ Висококвалитетен материјал : Изработен од траен алуминиум, овие капаци на стеблото на вентилот се изградени за да траат и да издржат различни временски услови. 2⃣ Стилски облик на куршум : елегантен дизајн на облик на куршуми додава допир на елеганција на гумите на вашето возило, што ги прави да се истакнат од толпата. 3⃣ живописен црвен финиш : Анодизираната црвена завршница не само што го подобрува изгледот на стеблата на вашиот вентил, туку обезбедува и одлична отпорност на корозија. 4⃣ Универзална компатибилност : Погодно е за сите стебла на автомобилски вентили, овие капачиња од матични гуми се компатибилни со вентилите Шредер кои обично се наоѓаат на автомобили, мотоцикли, велосипеди и многу повеќе. 5⃣ Лесно за инсталирање : Со едноставен дизајн на пресврт, овие капачиња за воздушен вентил во гумите можат без напор да се инсталираат за неколку секунди, обезбедувајќи безбеден и херметички заптивка. 4 x вентил матични капачиња црвена. 4 x вентил матични капачиња црвена.

Quantity: 4 Pack Material

Избор на клиенти

Zpshyd snap во стебла на вентили во гуми, алатки за вентили во гума од 4 парчиња гума за гума во стебла на вентили за систем Свеж
Перформанси на кола VC4 серија сини алуминиумски вентили матични капаци Свеж
Перформанси на кола VC4 серија сини алуминиумски вентили матични капаци

Заврши : Сина Стил : VC4 Материјал : Алуминиум Гума заптивка вклучена во капачето Заврши : Сина Стил : VC4...

DEN 87.84
Перформанси на кола VC4 серија црни алуминиумски вентили матични капаци Свеж
Перформанси на кола VC4 серија црни алуминиумски вентили матични капаци

Заврши : Црно Стил : VC4 Материјал : Алуминиум Гума заптивка вклучена во капачето Заврши : Црно...

DEN 87.84